Podanie na Kid Moderatora

Status
Zamknięty.
Nick: drisuuu
Kilka słów o sobie: Mam na imię Michał, mam 17 lat. Jestem kulturalną, miłą, surową oraz bardzo aktywną osobą jeżeli chodzi o jakiekolwiek czynności (w tym przypadku może przyszły aktywny KidModerator). W unturned mam przegrane prawie 1700h więc posiadam dużą wiedze na temat unta, a zarazem mam także duże doświadczenie w roli KidModeratora, byłem KidModeratorem na serwerowni Zgame (może niektóre osoby mogą mnie kojarzyć), potrafiłem nawet po 12h dziennie spędzać na serwerze by na serwerze był porządek i nie tylko, no ale niestety zostałem usunięty z Administracji, ponieważ nie potrafiłem opanować swojego zachowania podczas gdy jedna osoba przeszkadzała mi w rozmowie z graczem serwera (miał parę pytań np. na temat rangi YT, nie pamiętam wszystkich więc nie udzielę informacji). Przez to administracja Unturned.pl może mnie uznawać za osobę toksyczną lub osobę którą łatwo sprowokować, ale człowiek się zmienia i ja zmieniłem się na lepsze. Interesuje się ASG (AirSoftGun), elektryką oraz trochę informatyką. I to wszystko co mógłbym napisać.
Co wniesiesz do ekipy?: Pierwsze co chciałbym wnieść to zredukowanie a najlepiej likwidację wyzwisk na chat na serwerze PL4 i nie tylko oraz chciałbym wprowadzić miłą atmosferę w ekipie oraz na serwerze poprzez moją osobę.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Możecie uważać że mało spędzam na serwerze, tak to prawda, niedawno co powróciłem do UNTA, ale przed przerwą grałem bardzo dużo na PL'kach. Na serwerze mógłby spędzać od 2-4/5h dziennie.
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany na serwerze, nie przypominam sobie.

Czasem warto zaryzykować lub zrobić wyjątek w czymś, może ta osoba będzie interesująca, bardzo zdeterminowana, pomocna, a może z tą osobę będzie można porozmawiać w trudnych chwilach lub to będzie ta osoba którą potrzebowaliście.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Co wniesiesz do ekipy?: Pierwsze co chciałbym wnieść to zredukowanie a najlepiej likwidację wyzwisk na chat na serwerze PL4 i nie tylko oraz chciałbym wprowadzić miłą atmosferę w ekipie oraz na serwerze poprzez moją osobę.
to nie trzeba być w Ekipie by takie coś zapewnić wystarczy napisać do administracji Który serwer [ ss ]

na moje sam napisałeś byłeś toxikiem i tu jest te kluczowe słowo jestem pewien że w końcu nie wytrzymasz i żyłka pęknie :D

ja ostatnio mam mało czasu na grę więc może dlatego nie kojarzę cię za bardzo

Tra4u

Użytkownik
Ja tam myślę, że można mu dać szanse przynajmniej błędów ortograficznych nie robi i możliwe, że się zmienił, a tak btw. Do "LUXARA" za 20 zł mogłeś być w administracji więc beczka :tearsofjoy::tearsofjoy: Myślę, że na okres próbny można było by go wziąć, jakby były jakieś skargi to w każdej chwili po jednej skardze można było by go wywalić :D Jestem na Tak.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Nareszcie ktoś napisał normalne podanie a nie jakiegoś smarka na kolanie. Myślę że można dać Ci szansę i sprawdzić jak poradzisz sobie z tą rolą. Fakt 2 lata to spory okres czasu i ludzie faktycznie się zmieniają. Są wyjątki ale nie patrzmy na to. Udzielaj się na forum i serverach a będzie dobrze. Poczekamy jeszcze trochę, by więcej osób mogło się wypowiedzieć

SerkiDeserki

Stary wyjadacz
Nick: drisuuu
Kilka słów o sobie: Mam na imię Michał, mam 17 lat. Jestem kulturalną, miłą, surową oraz bardzo aktywną osobą jeżeli chodzi o jakiekolwiek czynności (w tym przypadku może przyszły aktywny KidModerator). W unturned mam przegrane prawie 1700h więc posiadam dużą wiedze na temat unta, a zarazem mam także duże doświadczenie w roli KidModeratora, byłem KidModeratorem na serwerowni Zgame (może niektóre osoby mogą mnie kojarzyć), potrafiłem nawet po 12h dziennie spędzać na serwerze by na serwerze był porządek i nie tylko, no ale niestety zostałem usunięty z Administracji, ponieważ nie potrafiłem opanować swojego zachowania podczas gdy jedna osoba przeszkadzała mi w rozmowie z graczem serwera (miał parę pytań np. na temat rangi YT, nie pamiętam wszystkich więc nie udzielę informacji). Przez to administracja Unturned.pl może mnie uznawać za osobę toksyczną lub osobę którą łatwo sprowokować, ale człowiek się zmienia i ja zmieniłem się na lepsze. Interesuje się ASG (AirSoftGun), elektryką oraz trochę informatyką. I to wszystko co mógłbym napisać.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Możecie uważać że mało spędzam na serwerze, tak to prawda, niedawno co powróciłem do UNTA, ale przed przerwą grałem bardzo dużo na PL'kach. Na serwerze mógłby spędzać od 2-4/5h dziennie.
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany na serwerze, nie przypominam sobie.

Czasem warto zaryzykować lub zrobić wyjątek w czymś, może ta osoba będzie interesująca, bardzo zdeterminowana, pomocna, a może z tą osobę będzie można porozmawiać w trudnych chwilach lub to będzie ta osoba którą potrzebowaliście.
Jestem skłony dać na tak jeśli więcej osób się wypowie bo średnio cię kojarzę. Ale podanie dobre.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
jestem na nie , dlaczego ? uwazam ze ta osoba jest zbyt malo aktywna na naszej serwerowni . Widzidzialem ja tylko wtedy jak gralismy jeszcze razem czyli okolo 2 miesiecy temu .

Po 1. Nie graliśmy 2 miesiące temu tylko miesiąc temu, po 2. Tak to prawda ostatnio krucho z moją aktywnością, ponieważ musiałem wziąć się za naukę, po 3. Czemu mówisz swoim kolegą/koledze z teamu żeby: a) napisali/napisał pod twoim podaniem "Jestem na Tak" by nabić sobie "statystyki" | b) napisali/napisał pod moim podaniem "Jestem na nie" te twoje a zarazem twojego kolegi opinie są napisane ze złości bo napisałem o tobie prawdę . Powiem ci jedno, nie fajnie z twojej strony. Moim zdaniem opinie osób, które grają z osobą, która startuje na rolę administratora, nie powinne być brane pod uwagę, ponieważ są to, moim zdaniem namawiane "głosy". I proszę ciebie i twojego kolegę o jedno, napiszcie jakieś sensowne uzasadnienie, bo napisanie "ta osoba jest zbyt aktywna na naszej serwerowni" czy "w ogóle go nie ma na żadnym serwerze" to trochę nie ma sensu.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Po 1. Nie graliśmy 2 miesiące temu tylko miesiąc temu, po 2. Tak to prawda ostatnio krucho z moją aktywnością, ponieważ musiałem wziąć się za naukę, po 3. Czemu mówisz swoim kolegą/koledze z teamu żeby: a) napisali/napisał pod twoim podaniem "Jestem na Tak" by nabić sobie "statystyki" | b) napisali/napisał pod moim podaniem "Jestem na nie" te twoje a zarazem twojego kolegi opinie są napisane ze złości bo napisałem o tobie prawdę . Powiem ci jedno, nie fajnie z twojej strony. Moim zdaniem opinie osób, które grają z osobą, która startuje na rolę administratora, nie powinne być brane pod uwagę, ponieważ są to, moim zdaniem namawiane "głosy". I proszę ciebie i twojego kolegę o jedno, napiszcie jakieś sensowne uzasadnienie, bo napisanie "ta osoba jest zbyt aktywna na naszej serwerowni" czy "w ogóle go nie ma na żadnym serwerze" to trochę nie ma sensu.
Nie chcę być nie miły , ale płaczesz się w tym co pisałeś | sam napisałeś pod moim podaniem że graliśmy 2 miesiące temu to raz 2 miałem od unta przerwę 2 tygodniowa oraz od tygodnia gram na unturned.pl codziennie po te 8-15 h na różnych serwerach po 3 nikogo o nic nie proszę , ksiądz napisał to co ja bo to jest prawda ? Nie udzielasz się nigdzie grasz od swojej przerwy jakieś parę dni i to rzadko bo raz na jakiś czas a nagle chcesz być kid modem , sorry ale uważam , że administracja powinna być aktywna i nie robić se tych przerw na kilkanaście dni nawet dla nauki ( bo składając podanie powinieneś widzieć , że musisz liczyć się z tym , że pomoc innym gracza na serwerze jest #1 ) z mojej strony wszystko . Odbiegając od tematu nie prosiłem swoich mate o pisanie pod moim podaniem czegokolwiek ;/ , a i jeszcze jedno klamales w tym co pisałeś pod moim podaniem i wydaje mi się że to robisz tak samo jak skrzat w efekcie złości do mojej osoby , albo zemsty

Napiszę tak jak ty, nie chce być nie miły, ale członek administracji musi mieć umiejętności czytania ze zrozumieniem, ponieważ gdy np. jest jakaś skarga i źle zrozumiesz i dasz niesłusznego lub zbyt długiego czy zbyt krótkiego bana, a widocznie tobie tego brakuje (polecam przeczytaj jeszcze raz to co napisałem pod twoim podaniem ), członek administracji musi mieć umiejętności formułowania zdań, ponieważ przydaje się gdy np. musisz uzasadnić dlaczego na dałeś takiego a nie innego bana. A dlaczego mam być zły lub czemu mam się mścić na tobie jak nic mi nie zrobiłeś, trochę to bez sensu napisałeś, chodzi mi konkretnie o końcówkę twojej odpowiedzi.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Nie rozumiem Cię :/ za co się mścić np za wyrzucenie z teamu , wszystko co napisałeś pod moim podaniem jak już pisałem to była wielka nieprawda i nie rozumiem o co ci chodzi z formułowaniem zdań , jak dla mnie temat z mojej strony zakończony a jak ty chcesz to dalej placz się w to , ale nie wypowiadaj się na temat osób które nie znasz albo znałeś może zaledwie parę dni ( szkoda że robisz że mnie wroga i kłamiesz na mój temat ) .

Mścić się za to że wyrzuciłeś mnie z Team'u? Po co miałbym się mościć, że mnie wyrzuciłeś z Team'u, wyrzuciłeś to wyrzuciłeś nie ma się tu o co spinać. Ogólnie to nie było wyrzucenie, tylko to wyglądało tak, że przestałeś grać po tym jak ciągle ciebie rajdowali i dopiero niedawno co wróciłeś do gry, a ja o tym kompletnie nie wiedziałem. A jeżeli chodzi o formułowanie zdań to twoje poprzedniej odpowiedzi były ciężkie do zrozumienia, w złej kolejności wyrazy, źle dobrane wyrazy do niektórych zdań, zapominasz w niektórych zdaniach wstawić przecinek. Ja nie "płaczę" jak ty to mówisz, tylko odpowiadam na twoje odpowiedzi skierowane do mnie. Dodajesz zbyt dużo niepotrzebnych treści do swoich wypowiedziach i co ty masz z tym, że ja niby "płacze" chcesz mnie tym wkurzyć czy co?

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Mścić się za to że wyrzuciłeś mnie z Team'u? Po co miałbym się mościć, że mnie wyrzuciłeś z Team'u, wyrzuciłeś to wyrzuciłeś nie ma się tu o co spinać. Ogólnie to nie było wyrzucenie, tylko to wyglądało tak, że przestałeś grać po tym jak ciągle ciebie rajdowali i dopiero niedawno co wróciłeś do gry, a ja o tym kompletnie nie wiedziałem. A jeżeli chodzi o formułowanie zdań to twoje poprzedniej odpowiedzi były ciężkie do zrozumienia, w złej kolejności wyrazy, źle dobrane wyrazy do niektórych zdań, zapominasz w niektórych zdaniach wstawić przecinek. Ja nie "płaczę" jak ty to mówisz, tylko odpowiadam na twoje odpowiedzi skierowane do mnie. Dodajesz zbyt dużo niepotrzebnych treści do swoich wypowiedziach i co ty masz z tym, że ja niby "płacze" chcesz mnie tym wkurzyć czy co?
Nie płaczesz .. tylko plączesz . Nie stawiam przecinków bo na telefonie ciężej troszkę :/ . Za dużo nie potrzebnych treści , jakich niby :/ ?

Ksiadz

Dobrze znany
Sponsor
A co ja z nim gram czyli nie moge byc na nie pod twoim podaniem?
Post automatically merged:

Ja tylko pisze prawde nie to co ty
Post automatically merged:

Grales dwa wipe temu znami czyli 2miesiace temu

Status
Zamknięty.
Do góry