Podanie na Kid Moderatora

Status
Zamknięty.
Nie mam pojęcia jak wy liczycie te miesiące, nie graliśmy 2 miesiące temu bo to byłoby 1 marca, a ja dołączyłem do was 16.03.2021, graliśmy niecałe 2 tygodnie, przestaliście grać parę dni przed wipe'm na kwiecień, więc ostatnia gra była miesiąc temu. Pozdrawiam drisuuu ;).
Post automatically merged:

Ksiądz Twoja, a zarazem opinia nieznanego została napisana w taki sposób, że jak on napisał "Jestem na NIE", to my też napiszemy "Jestem na NIE". Waszych opinii nie byłoby gdybym nie napisał swojej opinii pod podaniem nieznanego, dlaczego tak myślę, ponieważ sami z siebie przez cały miesiąc nie napisaliście swojej opinii, i nagle napisaliście po tym jak napisałem swoją opinie.

Ostatnia edycja:

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Nie mam pojęcia jak wy liczycie te miesiące, nie graliśmy 2 miesiące temu bo to byłoby 1 marca, a ja dołączyłem do was 16.03.2021, graliśmy niecałe 2 tygodnie, przestaliście grać parę dni przed wipe'm na kwiecień, więc ostatnia gra była miesiąc temu. Pozdrawiam drisuuu ;).

Ksiądz Twoja, a zarazem opinia nieznanego została napisana w taki sposób, że jak on napisał "Jestem na NIE", to my też napiszemy "Jestem na NIE". Waszych opinii nie byłoby gdybym nie napisał swojej opinii pod podaniem nieznanego, dlaczego tak myślę, ponieważ sami z siebie przez cały miesiąc nie napisaliście swojej opinii, i nagle napisaliście po tym jak napisałem swoją opinie.
A wiesz czemu ? Bo nie chciałem pisać swojej negatywnej opinii pod twoim zdaniem , miałem taki zamiar , ale uznałem że nie i , że ty starasz się to nie będę psuł , ale zacząłeś więc wiesz :/ , a po 2 to ty że graliśmy ,2 miesiące temu "jak graliśmy 2 miesiące temu to mówił że chodzi do 8 klasy "

A wiesz czemu ? Bo nie chciałem pisać swojej negatywnej opinii pod twoim zdaniem , miałem taki zamiar , ale uznałem że nie i , że ty starasz się to nie będę psuł , ale zacząłeś więc wiesz :/ , a po 2 to ty mówiłeś , że graliśmy ,2 miesiące temu "jak graliśmy 2 miesiące temu to mówił że chodzi do 8 klasy "

Ksiadz

Dobrze znany
Sponsor
A co mialem pisac jak cie gosciu nawet nie znam a ty z nami 2tygodnie nawet nie grales tylko jakies 5dni i jak nieznany przestal grac poszedl na mc to ja dalej gralem xD ty przestales grac i pewnie to sie powtorzy znowu

A pozatym dzisiaj punkt regulaminu łamales wiec nwm czy taki dobry admin bys byl

Wyślij dowód, że siedziałem AFK 1h, bo to, że siedziałem w bazie, nic nie pisałem na chat oraz nikogo nie zabijałem, to nie oznacza, że siedziałem AFK żeby farmić pieniądze. Mam osoby które mogą potwierdzić, że nie siedziałem AFK, a jeżeli was to tak boli, to mogę oddać te pieniądze.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Wyślij dowód, że siedziałem AFK 1h, bo to, że siedziałem w bazie, nic nie pisałem na chat oraz nikogo nie zabijałem, to nie oznacza, że siedziałem AFK żeby farmić pieniądze. Mam osoby które mogą potwierdzić, że nie siedziałem AFK, a jeżeli was to tak boli, to mogę oddać te pieniądze.
Mrozik napisał ze poszedłeś zw i nie wracasz od 1 h ponad :/

Wyślij ss, że tak napisał, że nie wracam od ponad 1h to po 1, a po 2. poszedłem z/w na 10 min, a po 3. zauważyłem, że każdym razem jak piszesz coś np. że siedziałem AFK 1h czy grałem z wami 2 miesiące temu, to ty to tak jakby "naginasz" czyli np. "o drisuuu poszedł z/w (nawet nie wiesz kiedy poszedłem i na ile) to napiszmy pod jego podaniem, że farmił pieniądze czy poszedł z/w i nie wracał przez godzinę", specjalnie tak naginasz te informacje, tak żeby wyszło, że ja to ten najgorszy, i że jak nie nadaje się na role administratora.

1619969105786.png
Powiem ci nieznany niezłe te twoje 1h.

Ja i nieznany wyjaśniliśmy sobie tą całą "kłótnie", stwierdziliśmy, że nie ma sensu tego dalej ciągnąć, ja, a zarazem nieznany tak samo (za przeproszeniem) "spieprzyliśmy" i jak na razie jest między nami zgoda.
1619971521409.png

Attachments

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Z tego co widzę bardzo łatwo jest Cię sprowokować. Wyjaśnianie jakiś gówno burz w wątku podania nie powinno mieć miejsca. Takie rzeczy wyjaśnia się na pv. Administrator nie powinien odpowiadać na każe słowo. Fajnie że chcesz wyjaśniać każdą sprawe i próbujesz dawać słuszne argumenty aczkolwiek czasami warto jest sobie odpuścić.

Z tego co widzę bardzo łatwo jest Cię sprowokować. Wyjaśnianie jakiś gówno burz w wątku podania nie powinno mieć miejsca. Takie rzeczy wyjaśnia się na pv. Administrator nie powinien odpowiadać na każe słowo. Fajnie że chcesz wyjaśniać każdą sprawe i próbujesz dawać słuszne argumenty aczkolwiek czasami warto jest sobie odpuścić.
Mogę się zgodzić z tym, że takie "gówno burze" nie powinny mieć miejsca pod podaniem, no ale stało się to się nie odstanie, a jeżeli chodzi o to, że łatwo mnie sprowokować to bym się nie zgodził, ponieważ można powiedzieć, że jestem taką osobą, że jak ktoś chce oczernić moją osobę to próbuje się obronić. Masz racje czasami warto jest sobie odpuścić. To co napisałeś nie może pójść na marne, więc wezmę sobie to jako radę na przyszłość ;).

❤SAD❤

Stary wyjadacz
trudno jest wywnioskować z tego co napisałeś czy jesteś dobrym moderatorem i mi się wydaje ze tabun ma rację...
dobra skad ty mozesz wiedziec kto ma racje jak ty wgl nie wbijasz lol xD beka

jeśli chodzi ci np o mrozika to powiem ci że przynajmniej mrozik zgłasza ludzi :p

to jest takie moje zdanie :D to nie jest to że już wszyscy ci powiedzą nie :D
DRISU NA KIDMODA

jestem na nie , dlaczego ? uwazam ze ta osoba jest zbyt malo aktywna na naszej serwerowni . Widzidzialem ja tylko wtedy jak gralismy jeszcze razem czyli okolo 2 miesiecy temu .
mam z ciebie beke hejterze poniewaz on co chwile jest aktywny i upomina ludzi za slowa, nawet mnie na dsc mowi zebym nie wyzywal ;p

Na nie wogole go nie ma na zadnym serwerze
to ciebie nie ma

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry