Podanie na KidModa

Status
Zamknięty.
Nick: czarny
Kilka słów o sobie: Mam na imię Maciej i chodzę do drugiej klasy liceum. Jestem bardzo ogarniętym, konsekwentnym i pomocnym graczem. Interesuje się sportem i wędkarstwem. W unturned gram od marca 2020 roku i mam ponad 700h i prawie cały ten czas poświęciłem na granie na serwerowni unturned.pl. Szybko i sprawnie podejmuje decyzje, do tego swojego skilla oceniam ponad przeciętnie. Razem z kolegami gramy w pięcioosobowej grupce i nie sprawiamy problemów na serwerze. Podanie piszę drugi raz, za pierwszym razem było mało odzewu. Temat podania na kidmoda cieszy się małą popularnością (od maja pojawiły się 4 podania), a mi bardzo zależy na zostanie nim. Myślę, że mam bardzo dobre stosunki z adminami jak i graczami i z nikim nie mam "kosy". Głównie grałbym na serwerze PL4. Serwery borykają się z małą aktywnością adminów jak i graczy, co bardzo mnie boli jako gracza.
Co wniesiesz do ekipy?: Lubie nawiązywać nowe kontakty i mogę zapewnić, że pomimo mojego wieku jestem dojrzały. W ekipie nie przeszkadzają mi osoby ode mnie starze jak i młodsze, do wszystkich czuje respekt i okazuje szacunek. Napewno wniosę większą aktywność adminów na serwerze jak i świeżość w administracji.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Jako, że jest częściowy lockdown w domu spędzam bardzo dużo czasu, przez to dużo gram w unturned dziennie od 3 do 5 godzin, czasami więcej.
Czy byłeś banowany i za co?: Dostałem dwa bany, pierwszy ban był za podanie linku do mojego discorda na 1h, i drugi ban był na 72h za to, że wykorzystywaliśmy bug w grze na własną korzyść. (skończyło się to wreckiem bazy)

p.s Chciałbym, aby gracze oceniali moje podanie pod kątem mojego zachowania, a nie sposobu grania w unturned :) pozdro.

DmINx

Użytkownik
Na nie dlaczego? Otóż często łamie regulamin, czasami wyzywa wspomina o tym że gracze go nawet lubią co też jest nie prawdą po za jego teamem i kilkoma randomami nie wydaję mi się ze ktoś go lubi. Okazuje szacunek haha no coś mi się nie wydaję po zrajdowaniu go wyzywa nas od dosłownie wszystkiego i pisze ez po zabiciu nawet osoby bez itemów która dopiero weszła na serwer. Wspomina o tym że "Serwery borykają się z małą aktywnością graczy oraz administracji" a więc po co więcej osób w administracji jeżeli same serwery się niby borykają z małą aktywnością graczy( rozumiem to w taki sposób że mało graczy ale mogę się mylić).

Na nie dlaczego? Otóż często łamie regulamin, czasami wyzywa wspomina o tym że gracze go nawet lubią co też jest nie prawdą po za jego teamem i kilkoma randomami nie wydaję mi się ze ktoś go lubi. Okazuje szacunek haha no coś mi się nie wydaję po zrajdowaniu go wyzywa nas od dosłownie wszystkiego i pisze ez po zabiciu nawet osoby bez itemów która dopiero weszła na serwer. Wspomina o tym że "Serwery borykają się z małą aktywnością graczy oraz administracji" a więc po co więcej osób w administracji jeżeli same serwery się niby borykają z małą aktywnością graczy( rozumiem to w taki sposób że mało graczy ale mogę się mylić).
Po pierwsze twoje słowa nie mają, żadnego znaczenia, nikogo nie wyzywałem i nie pisze ez po zabiciu byle kogo, jeżeli tak to daj screeny, poza tym twoj team jest szczególnie na mnie wyczulony bo wam zrajdowałem baze, i sie zdenerwowałem pare razy bo rajdujecie tylko na off. Podanie na moderatora ocenia sie pod wieloma wzgledami, a ty oceniasz po tym czy osoby na serwerowni mnie lubia i mowisz ze wyzywam. Właśnie dzisiaj jeden z graczy pisał na chacie PL3, że jest za mało moderatorów i ja mu odpisałem, że złożyłem podanie i wtedy wtrąciłeś się ty ze swoimi bardzo przemyślanymi wypowiedziami. Każdy komu zrajdowałem baze pisze, że ich wyzywam hahaha i ty też się do nich zaliczasz, bo jest to najprostszy zarzut, jeżeli masz jakieś dowody to je tutaj wklej ja z checią się czegoś o sobie dowiem, tak naprawde jestes tylko mocny w gębie. Pozdro.

Peter

Stary wyjadacz
Policja RP
Jestem na nie.
Osoba ta nie potrafi w normalny sposób odpisać na czacie , jeżeli zostanie o coś obwiniona jej najczęstszą odpowiedzią jest "XDDDDDDDDDDD" i "Masz dowody że to ja".

Jestem na nie.
Osoba ta nie potrafi w normalny sposób odpisać na czacie , jeżeli zostanie o coś obwiniona jej najczęstszą odpowiedzią jest "XDDDDDDDDDDD" i "Masz dowody że to ja".
"XDDDDDD" odpisuje wtedy kiedy nie da się z kimś normalnie prowadzić konwersacji i właśnie takim graczem jest Dminix, a poza tym grałeś chwile w tym samym czasie co ja na PL3 wiec nie powienies nic po tym wnioskowac. :) Było już paru moderatorów, którze mieli złą reputacje na PLkach i w niczym to nie przeszkodzilo, żeby pełnili swoją funkcje.

Status
Zamknięty.
Do góry