Podanie na kidmoda

Status
Zamknięty.

❤SAD❤

Stary wyjadacz
Nick: kvckyczlowiekuuu
Kilka słów o sobie: Mam na imie Patryk mam 17 lat mieszkam w Krakowie, ogolnie staram sie byc wyluzowany i robic tak abym ja oraz inne osoby wokol mnie sie nie nudzily.
Co wniesiesz do ekipy?: Napewno bede starac sie aby nie bylo jakis dziwnych sytuacji na serwerze bo tak sobie gram i jak widze ten chat to serio cos jest nie tak, bede na to reagowac zeby nie bylo wyzwisk bo slowa czasem rania bardziej niz nam sie wydaje, dowody na to ze staram sie z tym walczyc sa moje zgloszenia na forum czy na pv u Adminow czy Moderatorow uwazam ze mozna sie wymienic swoimi pogladami ale na pv aby nie zasmiecac wulgaryzmami chatu i tez nie uczyc reszty spolecznosci takich zachowan.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Gram glownie na pl3 i spedzam tam dosc spora ilosc dnia nie raz zdarza mi sie grac caly dzien, glownie wstaje i odpalam kompa. Mysle ze bedzie tak z 7, 8h oczywiscie nie ciagiem bo co jak co ale bez przesady, jednak bede starac sie wchodzic jak tylko bede mial na to czas.
Czy byłeś banowany i za co?: Dostalem i to nie dawno na tym serwerze za slowa.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Na nie:
kvckyczlowiekuuu dziś "bo tak sobie gram i jak widze ten chat to serio cos jest nie tak, bede na to reagowac zeby nie bylo wyzwisk bo slowa czasem rania bardziej niz nam sie wydaje"

kvckyczlowiekuuu pare dni temu :)

Attachments

• 140,7 KB Wyświetleń: 26
  • 122,8 KB Wyświetleń: 26
  • 120,9 KB Wyświetleń: 18
  • 176,8 KB Wyświetleń: 15

❤SAD❤

Stary wyjadacz
Na nie. Nie jesteś odpowiedzialny na to stanowisko ,jeśli sam napisałeś że z czatem jest coś nie tak to zacznij poprawę od siebie .Zobacz załącznik 2347
XDDD tylko wiesz ze too pisalem kiedys + na discordzie, na serwie inaczej
Post automatically merged:

Na nie:
kvckyczlowiekuuu dziś "bo tak sobie gram i jak widze ten chat to serio cos jest nie tak, bede na to reagowac zeby nie bylo wyzwisk bo slowa czasem rania bardziej niz nam sie wydaje"

napisalem ze dostalem bana za slowa :D

Na nie:

chcialbym dodac to co ty robiles wczoraj i ze to ja musialem reagowac ale no coz

Ostatnia edycja:

SerkiDeserki

Stary wyjadacz
Kiedy to było?
2 ,3 dni temu .

XDDD tylko wiesz ze too pisalem kiedys + na discordzie, na serwie inaczej

napisalem ze dostalem bana za slowa :D

chcialbym dodac to co ty robiles wczoraj i ze to ja musialem reagowac ale no coz
3dni temu to faktycznie sporo czasu +to nie z dsc tylko serwera pl3.

❤SAD❤

Stary wyjadacz
2 ,3 dni temu .

Aha 3 dni temu ok

2 ,3 dni temu .

Przypomnę że 3 dni temu miałem bana za słowa a ty mi piszesz ze ja pisałem to wszystko 3 dni temu brawo. Tabun wysłał ss za co dostałem bana ale git

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Aha 3 dni temu ok

Przypomnę że 3 dni temu miałem bana za słowa a ty mi piszesz ze ja pisałem to wszystko 3 dni temu brawo. Tabun wysłał ss za co dostałem bana ale git
I to, że dostałeś za to bana czyni cię czystym? Jakby to się nigdy nie wydarzyło? Jak widzę po screenach to nie jesteś oszczędny w słowach. Takie podania powinny być od razu zamknięte.

SerkiDeserki

Stary wyjadacz
Aha 3 dni temu ok

Nie nie od 3dni wstecz ,dzień w dzień kogoś wyzywales moje ss nie są z jednego dnia tylko bodajże z 5.

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
odrzucone.png

linia.png

Niestety dla osób które 3dni przed złożeniem podania posługują się takim słownictwem na serverach nie ma miejsca w administracji. Popracuj nad sobą i napisz podanie za jakiś czas.
linia.png

Status
Zamknięty.
Do góry