Podanie na KidModeratora.

Bartix

Stary wyjadacz
Sierpień 31, 2018
74
38
63
21
Steam
76561198307920466
Nick: Bartix
Kilka słów o sobie: Mam na imię Bartosz i mam 13 lat. Uwielbiam grać w gierki survival takie jak Unturned. W wolnym czasie lubię sobie pograć. Jestem spokojny, miły i rozsądny.
Co wniesiesz do ekipy?: Do ekipy wniosę miłą atmosferę, spokój i rozsądek :tonguewink:
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Zależy od tygodnia bo w jednym dniu moge przesiedzieć ponad 6 godzin a czasami zagrać dwie godziny.
Czy byłeś banowany i za co?: Nigdy nie byłem banowany.

Co do wieku to pisałem do wandera i pisał że mogę spróbować więc próbuje.

• Lubię to!
Reactions: Hexo

Mielczi1

Moderator Serwera
Moderator Serwera
Czerwiec 23, 2019
24
11
58
Steam
76561198296591011
Nick: Bartix
Kilka słów o sobie: Mam na imię Bartosz i mam 13 lat. Uwielbiam grać w gierki survival takie jak Unturned. W wolnym czasie lubię sobie pograć. Jestem spokojny, miły i rozsądny.
Co wniesiesz do ekipy?: Do ekipy wniosę miłą atmosferę, spokój i rozsądek :tonguewink:
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Zależy od tygodnia bo w jednym dniu moge przesiedzieć ponad 6 godzin a czasami zagrać dwie godziny.
Czy byłeś banowany i za co?: Nigdy nie byłem banowany.

Co do wieku to pisałem do wandera i pisał że mogę spróbować więc próbuje.
za mało lat na Nie

• Smutno
Reactions: Bartix

Bartix

Stary wyjadacz
Sierpień 31, 2018
74
38
63
21
Steam
76561198307920466
Ogólnie rozumiem wasze odpowiedzi i całkowicie je rozumiem że nie spełniam wymagań dotyczących wieku ale wander napisał mi że mogę spróbować to po prostu próbuje i z jednej strony rozumiem wymaganie dotyczące wieku bo większość dzieci poniżej 16 lat to nie są zbytnio ogarnięte i po prostu nie nadają się na taką rangę ale wiek zbytnio nie ma nic do gadania jeśli ktoś jest ogarnięty i się stara :/