Podanie na KidModeratora

Status
Zamknięty.

K0z4k

Stary wyjadacz
Nick: Olivierek (kiedyś k0z4k stara nazwa, której już nie używam jakbym mógł prosić o zmianę na aktualną, bo sam nie mogę)
Kilka słów o sobie: Jestem Oliwier mam 18 lat. Jestem dosyć ogarniętą osobą, powiedziałbym, że nawet bardzo. Szybko się uczę i jeśli ktoś mi zwraca uwagę czy wskaże błąd w czymś co robię, to staram się to wyeliminować. Jestem także uczciwą i bardzo kontaktową osobą. Da się ze mną pogadać na praktycznie każdy temat. Wydaje mi się, że moją przewodnią cechą charakter humor, nigdy mi go nie brak i staram się większość rzeczy obracać w żart. W tym roku zdałem maturę, więc już mam totalny chill, aż do momentu dostania się na studia. W ostatnim okresie wróciłem do Unturned po długiej przerwie, kiedyś grałem bardzo dużo, byłem na stanowisku Moderatora kilkukrotnie, ale musiałbym sobie przypomnieć parę rzeczy. Aktualnie gram na innym koncie Steam, więc mam bardzo małą ilość godzin, ale jeśli będzie trzeba podrzucę stare konta.
Co wniesiesz do ekipy?: Świeżość i na pewno kogoś, z kim bardzo przyjemnie rozmawia się na przeróżne tematy. Nie brak ze mną żartów, więc nie będzie nudno. Ale przede wszystkim ogarniętą i sumienną osobę, która doprowadza temat do końca. Da się ze mną wyjaśnić wszelkie sprawy. Przy sytuacjach, gdy ktoś zwraca mi uwagę, przyjmuję ją i eliminuje ewentualne błędy.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: 2-5h
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Hmm ciekawe:
1621792453154.png
1621792474051.png
1621792479996.png
1621792486976.png
1621792509355.png
1621792556611.png

to tylko z dziś i wczoraj jedna wiadomość dalej nie patrzę
w skrócie jestem na NIE
powody wyżej nie potrafisz zachować kultury oraz jesteś strasznie prowokującą osobą

staram się większość rzeczy obracać w żart
po ss'ach nie wydaje mi się po tym co piszesz

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Jestem na nie , widzę cię pierwszy raz na serwerze , a i powtarzasz w kółko , że potrafisz rozmawiać na różne tematy i żartować ..

K0z4k

Stary wyjadacz
Dobra to odrzućcie to i tyle. Chciałem z dobrych chęci ogarnąć serwer, na którym brak jakiejkolwiek administracji ale ok. Pełno zabudowanych lokacji, zrajdowane lub niedokończone bazy, które stoją i stoją, mnóstwo niepotrzebnych chociażby plateów.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Nie żeby coś ale jako kid mod mógłbyś jedynie banować
banować to może mod nie kid mod
Dobra to odrzućcie to i tyle. Chciałem z dobrych chęci ogarnąć serwer, na którym brak jakiejkolwiek administracji ale ok. Pełno zabudowanych lokacji, zrajdowane lub niedokończone bazy, które stoją i stoją, mnóstwo niepotrzebnych chociażby plateów.
z dobrej chęci jedynie wyzywasz graczy ja jako Administrator nie mogę wreckować i sam do tego używam monet

@Tabun Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem , to daj mu bana za te ss
dobra uwaga :)

Status
Zamknięty.
Do góry