Podanie na KidModeratora

Status
Zamknięty.

.handra

Użytkownik
> Nick: .handra
> Wiek: 18
> Kilka słów o sobie: Cześć, jestem Sebastian i na codzień chodzę na siłownię oraz w wolnym czasie gram sobie na kompie
> Co wniesiesz do ekipy?: Na pewno wniosę odpowiedzialność mojej osoby jak i pomoc dla innych graczy
> Na jakich serwerach głównie grasz?: Głównie to survivale lecz często też wpadam na sandboxy
> Ile czasu tygodniowo spędzasz na serwerze?: Staram się być codziennie na serwerze i wychodzi że od 3 do 9 godzin dziennie potrafię być.
> Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Na tak nie ma tu prawie adminow i moderatorow pomoc zawsze sie przyda
jest takie coś jak życie prywatne + wystarczy mi napisać na dc i staram sie od razu odpowiadać czy jestem u dziewczyny czy nie czy mogę wbić czy nie
wreckuje raz dziennie co najmniej jedną PL'ke

Wracając do podania

1626457009420.png

Reasumując jestem na NIE XD podanie to jakaś kpina mam nadzieję bo te ss'y są tylko z dziś kultury nie posiadasz jakiej kolwiek

.handra

Użytkownik
jest takie coś jak życie prywatne + wystarczy mi napisać na dc i staram sie od razu odpowiadać czy jestem u dziewczyny czy nie czy mogę wbić czy nie

Wracając do podania

Zobacz załącznik 3159
Reasumując jestem na NIE XD podanie to jakaś kpina mam nadzieję bo te ss'y są tylko z dziś kultury nie posiadasz jakiej kolwiek
to z dzisiaj tylko a tak to zachowuję kulturę osobistą
Post automatically merged:

Wracając do podania

Zobacz załącznik 3159
1. To "zajebista ale niektórzy płaczą jak sie zabije z matamki" to była oznaka że broń jaką jest matamorez jest fajną bronią, lecz niektórym osobom się nie podoba jak ktoś zabija
2. ten 1 ss to byłem zirytowany po dołączeniu do pewnej ekipy że tylko 2 osoby grają z 10 osób w ekipie a reszta ss to emocje i nie nadużywam takich słów

Ostatnia edycja:

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
to z dzisiaj tylko a tak to zachowuję kulturę osobistą

1. To "zajebista ale niektórzy płaczą jak sie zabije z matamki" to była oznaka że broń jaką jest matamorez jest fajną bronią, lecz niektórym osobom się nie podoba jak ktoś zabija
2. ten 1 ss to byłem zirytowany po dołączeniu do pewnej ekipy że tylko 2 osoby grają z 10 osób w ekipie a reszta ss to emocje i nie nadużywam takich słów
ale to nie ma różnicy czy byłeś zirytowany czy nie zachowanie kultury = brak przeklinania a nie
co każde słowo "kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa ale chuj kurwa" etc myślisz że będziesz fajniejszy jak tak napiszesz czy co ??

.handra

Użytkownik
ale to nie ma różnicy czy byłeś zirytowany czy nie zachowanie kultury = brak przeklinania a nie
co każde słowo "kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa ale chuj kurwa" etc myślisz że będziesz fajniejszy jak tak napiszesz czy co ??
bez przesady... tyle razy to ja nawet nie napisałem tego "kurwa" no ale co ja się będę kłócił

zanim nie byles w administracji tez wyzywales i przeklinałeś na chat ale ok xd

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
bez przesady... tyle razy to ja nawet nie napisałem tego "kurwa" no ale co ja się będę kłócił
chodzi o to że stosujecie te przekleństwa zamiast normalnych słów nie robicie tym krzywdy mi Bambosowi czy administracji tylko sami sobie
1. łatwo dostać bana
2. wejdzie wam to w nawyk
3. nie jesteście od tego fajni :p

AXXDER_

Dobrze znany
mówisz o akcji z 2k19 ? tak owszem byłem toxikiem dlatego tłumacze Zobacz załącznik 3160
byłem toxikiem bo grałem w lola a teraz to moge grać w każdą grę :D
napisal to by sie podlizac sam mi to mowil na vc bo z nim gralem dotego grales w lola i byles toxiciem gra nie robi z ludzi zlych dotego dostales moda a byles tez toxiciem i nikt cie nie skreslil tak jak ty to zrobiles z handra wiec :))) dotego odwalales tyle razy taka glupote i nikt ciebie nie skreslal wiec ty sie nawet nie wychylaj
handra na tak 2 raz

mówisz o akcji z 2k19 ? tak owszem byłem toxikiem dlatego tłumacze Zobacz załącznik 3160
byłem toxikiem bo grałem w lola a teraz to moge grać w każdą grę :D
nikogo nie interesuje w co grales wiec

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
nie będą sie z wami kłócił ja dałem dowód na swoje argumenty twoje to są zwykłe oskarżenia odawlałem ? co Kidmodem co sprawdzałem kogo to struktura i raidowałem ??
myślisz że dlaczego nie gram ? by zaraz nie było że se sprawdzam kogo to bazka

AXXDER_

Dobrze znany
nie będą sie z wami kłócił ja dałem dowód na swoje argumenty twoje to są zwykłe oskarżenia odawlałem ? co Kidmodem co sprawdzałem kogo to struktura i raidowałem ??
myślisz że dlaczego nie gram ? by zaraz nie było że se sprawdzam kogo to bazka
SREDNIO ROZUMIEM CO NAPISALES ale nie odpowiedziales mi na polowe mojej odpowiedzi DOTEGO ostatnio to tobie sie nie chcialo platow z grifowanej bazki niszczyc wiec jedyne co na ten serwer wniosles to to ze polowie wlepiles bany nic wiecej wiec

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
SREDNIO ROZUMIEM CO NAPISALES ale nie odpowiedziales mi na polowe mojej odpowiedzi DOTEGO ostatnio to tobie sie nie chcialo platow z grifowanej bazki niszczyc wiec jedyne co na ten serwer wniosles to to ze polowie wlepiles bany nic wiecej wiec
to jest w tym podaniu mój ostatni post nie mam zamiaru wszystkich brudów z zakamarków wyciągać a więc:
1. Nie mam czasu w tym miesiący mam grafik dziewczyne nie chcę zaniedbywać jej przez jakąś gierkę.
2. Ja się tego nie wstydzę kiedyś byłem toxic około półtorej roku temu ale się hamuje bo w lige już nie gram 15 gier w dniu
3. jakich połowę pytań ?
jeżeli to o mnie
1626465909782.png

to nieźle kłamiesz nigdy z tobą team'a nie miałem XD
nikt nie zabrania wyzywać/przeklinać tylko nie róbcie tego na Public Chatach typu Oficjalny dsc serwera albo serwer róbcie to na innych np etc

AXXDER_

Dobrze znany
[/QUOTE]
to jest w tym podaniu mój ostatni post nie mam zamiaru wszystkich brudów z zakamarków wyciągać a więc:
1. Nie mam czasu w tym miesiący mam grafik dziewczyne nie chcę zaniedbywać jej przez jakąś gierkę.
2. Ja się tego nie wstydzę kiedyś byłem toxic około półtorej roku temu ale się hamuje bo w lige już nie gram 15 gier w dniu
3. jakich połowę pytań ?
jeżeli to o mnie
Zobacz załącznik 3163
to nieźle kłamiesz nigdy z tobą team'a nie miałem XD
nikt nie zabrania wyzywać/przeklinać tylko nie róbcie tego na Public Chatach typu Oficjalny dsc serwera albo serwer róbcie to na innych np etc
Nie ty tylko carrota zapytałem na VC czemu tak napisał a on że chce się podlizać więc nie ty tylko on dobrze czasu nie masz ale nie skreślaj innych którzy chcą na kid moda startować;)) dotego czemu kłamiesz na czacie unturned że nikt inny by nie dał mu itemkow/kasy za raida ???

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Nie ty tylko carrota zapytałem na VC czemu tak napisał a on że chce się podlizać więc nie ty tylko on dobrze czasu nie masz ale nie skreślaj innych którzy chcą na kid moda startować;)) dotego czemu kłamiesz na czacie unturned że nikt inny by nie dał mu itemkow/kasy za raida ???
[/QUOTE]
?? jakiego raida?? zwreckowałem chłopowi bazke która nie stała za pewne 24h więc oddałem mu część mojej bazki i troszke scrapa + kaske
a co do tego
1626518948903.png

to nic mu to nie da xD każdy jest mierzony tą samą miarką możesz zapytać @mucho albo mojego dawnego teamu który wsm już tu nie gra bo mutowałem ich

ale nie skreślaj innych którzy chcą na kid moda startować
nikogo nie skreślam ale jak ktoś składa podanie i w tym samym dniu nie zachowuje jakiej kolwiek kultury no to xD
wbiłem na serwer fajne zachowanie bo przywitał mnie [pewnie dlatego ze super admin etc] ale nie wnikam ja nigdy do graczy nic nie mam jak nic nie zrobią

zresztą nie rozumiem co ty do mnie masz do że ci kiedyś muta/bana dałem nie oznaczam że cię nie lubię xD

Też nie mówię że się nie dostaniesz :D jak gracze cię zaakceptują to się pomyśli

Ostatnia edycja:

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
napisal to by sie podlizac sam mi to mowil na vc bo z nim gralem dotego grales w lola i byles toxiciem gra nie robi z ludzi zlych dotego dostales moda a byles tez toxiciem i nikt cie nie skreslil tak jak ty to zrobiles z handra wiec :))) dotego odwalales tyle razy taka glupote i nikt ciebie nie skreslal wiec ty sie nawet nie wychylaj
handra na tak 2 raz

nikogo nie interesuje w co grales wiec
Dlaczego porównujesz to jak ktoś się zachowywał wcześniej do tego jaki jest teraz? Owszem @Tabun był może i toxiciem ale w momencie gdy chciał dołączyć do administracji zmienił swoje postępowanie i pokazał że mu zależy. Jak widać kolega tutaj ma to gdzieś i mimo że składa podanie na moda to łamie regulamin. Tu jest właśnie ta różnica

Nikt z administracji nie ma obowiązku usuwać jakiś platów z grifowanej bazy bo od tego są claimy a jeżeli ktoś Ci je zniszczył to powinieneś radzić sobie sam a nie truć dupe @Tabun. Tak samo jak nie ma obowiązku czyszczenia mapy co 1 dzień bo od tego są wipe a admin który posiada wrecka mógłby tylko usuwać rzeczy łamiące regulamin i tyle. To że czyści mape itp to robi to z własnej woli a nie z obowiązku. Każdy ma swoje życie i swoje zajęcia i nikt nie będzie biegł bo tobie ktoś postawił "jebane platy w jakiejś bazie".

Status
Zamknięty.
Do góry