Podanie na Policjanta

Nick: Vani
Majątek (konto/domy/pojazdy): 1000$
Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Kuba, jestem osobą która interesuje się wszystkim i niczym, bardzo lubię próbować nowych rzeczy w całej sferze RP, mój staż na tego typu serwerach wynosi około 4000-5000 godzin, licząc wszystkie gry, uważam że nadam się na to stanowisko ponieważ mam jakiekolwiek doświadczenie i doinformowanie w kwestii policji, nawet w realnym życiu.
Ile grasz na serwerze?: Niedawno wróciłem do grania u was, wcześniej przegrałem około 100h jeszcze na starej mapie zbierając kokosy i na tym się skończyło. Mam nadzieje że nie odbije się to na moim wyniku podania.
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa):
Wtedy grałem z jednym znajomym, nie posiadałem grupy.
Spełniasz wymagania?: Oczywiście.
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/id/Vaniii1337/

Fustion

Stary wyjadacz
Donator
Argumentacja że "nigdy mnie nie widziałeś na serwerze" oznacza automatyczne skreślenie? :))
Sam zresztą podkreśliłeś, że "wcześniej przegrałem około 100h jeszcze na starej mapie zbierając kokosy i na tym się skończyło. Mam nadzieje że nie odbije się to na moim wyniku podania.", co automatycznie Cię skreśliło.

buźka

Jestes nowym graczem na serwerze
Pograj jakis czas na rp i pozniej napisz podanie
Wystarczająco się nagrałem na RP żeby znać podstawy które załapie w przeciągu chwili ale jeżeli tak to jest rozpatrywane to nie mam zdania.
Post automatically merged:

No niestety przez takie podejście nie dostaniesz się w szeregi policji.
Wychylając się przed szereg innych w policji teoretycznie szybciej do wylotki niż do awansu ale może masz racje. Chodzi tu bardziej o doświadczenie które wykazujesz na służbie.

Fustion

Stary wyjadacz
Donator
Zapomniałbym dodać, że twoje konto na forum zostało założone pod podanie (konto ma zaledwie 20 minut).

Jeżeli uważasz, że wystraczy Ci jedynie doświadczenie na RP, aby dostać się tutaj do policji to jesteś w dużym błędzie

Jakbys pogral z miesiac na serwerze to by to podanie mialo sens. Kazdy ma doswiadczenie na serwerach RP ale no wiesz nie zawsze nowa osoba moze byc odrazu idealna
Oczywiście, zgadzam się z tobą w 100%, tylko warto dać szansę i nie skreślać "bo ktoś nie grał".
Post automatically merged:

Z resztą to widać że raczej nie wyglądam na Kacperka lat 12 który będzie se wymachiwał pałą i strzelał pistoletem.

Do góry