Podanie na stanowisko Policjanta

Status
Zamknięty.

remitm

Nowy
Czerwiec 26, 2020
19
2
3
To nie wiem w którym wymiarze.
Według mnie, nie zwracasz na takich ludzi jak ja uwagi.
Widzisz że pomagają ale potem po prostu o nich zapominasz, i potem mówisz że niby nie pomagają. Według mnie taka osoba lepiej trochę wie kiedy pomaga a kiedy nie.

Paul Walker

Dobrze znany
Medyk RP
Marzec 25, 2020
67
18
33
19
Warszawa
Steam
76561198889231686
Jestem stanowczo na NIE ! Mialem okazję z nim grać w jednej drużynie i odradzam tego gracza . Ta osoba jest niedojrzała na stanowisko policjanta , nie można mu ufać ani na nim polegać. Dodam też że za pieniądze potrafi posunąć się do niewłaściwych rzeczy , a mówie to z własnego doświadczenia. Ponadto na forum ma nowe konto pod podanie także no ...

remitm

Nowy
Czerwiec 26, 2020
19
2
3
Jestem na Nie,popraw aktywność na forum
ok
Post automatically merged:

Jestem stanowczo na NIE ! Mialem okazję z nim grać w jednej drużynie i odradzam tego gracza . Ta osoba jest niedojrzała na stanowisko policjanta , nie można mu ufać ani na nim polegać. Dodam też że za pieniądze potrafi posunąć się do niewłaściwych rzeczy , a mówie to z własnego doświadczenia. Ponadto na forum ma nowe konto pod podanie także no ...
Walker. Powiem jedno, nie moja wina że chcesz się na mnie zemścić za to że okradłem rysia. A i masz szczęście że nie nagraliśmy jak odwaliłeś FRP. Mianowicie nasz znajomy był powalony my mówiliśmy żebyś go uratował ( Byłeś na służbie ), a ty wsiadłeś do swojego auta i pojechałeś :/

Ostatnia edycja:

Paul Walker

Dobrze znany
Medyk RP
Marzec 25, 2020
67
18
33
19
Warszawa
Steam
76561198889231686
ok

Walker. Powiem jedno, nie moja wina że chcesz się na mnie zemścić za to że okradłem rysia. A i masz szczęście że nie nagraliśmy jak odwaliłeś FRP. Mianowicie nasz znajomy był powalony my mówiliśmy żebyś go uratował ( Byłeś na służbie ), a ty wsiadłeś do swojego auta i pojechałeś :/
ok

Ja tam sie nie chce na nikim zemścić . Szczerze mówiąc mam lepsze rzeczy do roboty . Mam prawo się wypowiedzieć negatywnie pod twoim podaniem i musisz się z tym pogodzić. Jak dla mnie jesteś osobą niekompetentną na to stanowisko.

Status
Zamknięty.