Podanie Na Stróża Prawa.

Status
Zamknięty.
Wzór Podania: (IC)

-Imię i nazwisko:
Radosław Kowal

-Zamieszkanie (dotychczasowe):
Nieokreślone przez Rząd, przez innych zwane ,,Stodołami" ,,Oborą"

-Wykształcenie:
Wysokie

-Stan cywilny:
Wdowiec

-Dotychczasowe doświadczenie:
Bezpłatne Biuro Ochrony Cywilów, Wyższa Szkoła Przetrwania W Warunkach Extremalnych, Skończone kursy obchodzenia się z każdą bronią w każdym scenariuszu,
Szeryf uliczny działający na własną rękę/ Pomaganie policji w rozpracowywaniu plantacji narkotyków, nielegalnych przedmiotów, Profesor w szkole "Taktyczne Zasadzki"

-Kilka słów o sobie: Nazywam się Radosław, iż moja kartoteka jest gruba to się nawróciłem,
zostałem tzw. "Szeryfem Ulicznym" rozpocząłem od Bezpłatnego Biura Ochrony Cywilów, tj;
- bezpłatna ochrona cywilów przed uszczerbkiem na zdrowiu
- odbijanie zakładników
- eksportowanie ofiary w bezpieczne miejsce zdala od bandytów
W okresie późniejszym rozpocząłem pomoc policji w rozpracowywaniu plantacji i gangów którzy wprowadzali kokaine i marichuanę w obroty.

List Motywacyjny:
Nazywam się Kowal, Radosław Kowal, mam 27 lat. Lubię pomagać policji, od małego gdy się bawiłem z równieśnikami zawsze byłem tym Dobrym NIE KORUPNYM POLICJANTEM, Gdy przeprowadziłem się z miejscowośći Xonia.pl do RP.PL10 odkryłem, iż tu ludzie są lepsi, nie zabijają się dla np kwoty 100zł, lecz zauważyłem że niestety istnieje przestępczość. Chciałbym wstąpić do szeregów Policji ponieważ chciałbym tą przestępczość zwalczać na wszelakie sposoby od konfiskowania nielegalnych broni aż po wysadzanie narkotyków.<Nie jestem tym policjantem co słucha się tego zdania " Macie 30 sekund na zebranie tego co możecie i wysadzam to">
Chciałbym też móc zapobiegać napadaniu na cywili i drobnym kradzieżą, tj; haraczą, wymuszeniami itd. dodam iż zostałem okradziony na dom przez zorganizowaną grupę przestępczą i moją motywacją jest zwalczanie zła i pomaganie dobru.

( Część OOC )

-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?
Spędzam przeciętnie 2-8 godzin w unturned, poświęcałbym 3-9 godzin jeżeli bym został stróżem prawa.

-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?
Jak się odnajduje? wręcz doskonale, znam dobrze kodeks karny, umiem opisać sytuację w której która osoba jest winna.

-Ile masz lat?
Aktualnie mam 14 lat <2004>

-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
Nazywam się Bartłomiej, mam 14 lat, urodziłem się 21 października 2004 roku, Uczę się w kierunku Informatyka, bardzo lubie spędzać czas na tej serwerowni, nawróciłem się, chce zwalczać zło i pomagać biednym, potrzebującym, wiem, iż mam znikłe szanse na posadę w szeregach policji, ale się warto postarać, mam nadzieję, że zostane przyjętny, lecz jak mówiłem, szanse mam małe.

-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo, oddalam się z miejsca, staram się być nie zauważony, monitoruję ich zachowanie;
- czy są agresywni
- jak się zachowują jeżeli cywil do nich podejdzie
Po ok. 5 minutach obserwacji zauważam, że zaczynają być zagrożeniem dla środowiska, rzucają obelgi w obcokrajowców, NIEZWŁOCZNIE wzywam wsparcie, czekam aż wsparcie jest zasięgu wzrokowego, daje im komunikat przez krótkofalówkę, żeby poczekali z aresztowaniem bo chcę ich wylegitymować i zapytać dlaczego upijają się w miejscu publicznym i dlaczego rzucają obelgami w niewinnych ludzi, odpowiadają mi pięściami, więc wyciągam paralizator i powstrzymuje tego który ma niebezpieczne narzędzie, oddalam się na odległość 50m i przez krótkofalówkę mówię "Trzeba ich zneutralizować" wsparcie przychodzi wraz ze mną na czele, obezwładniamy zagrożenie, wieziemy ich na wytrzeźwiałke i czekamy aż wytrzeźwieją, potem podejmujemy próbę rozmowy z nimi, dajemy im zapisy z monitoringu i przedstawiamy zarzuty oraz karę jaką mogą otrzymać, skacowani przepraszają i obiecują, że to się więcej nie powtórzy, stosuję najłagodniejszą karę i wlepiam im mandat o wysokości 1000zł i upomnienie publiczne.

Status
Zamknięty.
Do góry