Podanie o pracę w policji

Status
Zamknięty.
Podanie IC

-Imię i nazwisko: Paweł Golec
-Zamieszkanie: Boruta
-Wykształcenie: Wykształcenie wyższe, skończona szkoła muzyczna w pomysłowie.
-Stan cywilny: Żonaty
-Dotychczasowe doświadczenie: Wielokrotne pomaganie policji oraz obywatelom gdy byli w potrzebie.
-Kilka słów o sobie: Uwielbiam grać koncerty tak samo bardzo jak pomagać ludziom w potrzebie! Zawsze pozytywny!
Umiem rozmawiać z ludźmi.

List Motywacyjny:
Nazywam się Paweł Golec, mam 42 lata. Jak już wspominałem, ukończyłem szkołę muzyczną w pomysłowie. Do naszego pięknego kraju RPPL10 wróciłem z ameryki po pomocy
Georgowi Bushowi, jak najszybciej tylko mogłem. Bardzo się stęskniłem za rodzinnymi stronami. Kocham to miejsce. Moje podanie w policji wynikło z czystego powołania i ogromnej chęci do pomocy potrzebującym. nie raz pomagałem w ujęciu bandytów oraz moje umiejętności strzeleckie z puzonu są na całkiem niezłym poziomie.

Podanie OCC

-Ile spędzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?
Jestem studentem z dużą ilością wolnego czasu, na samym serverze jestem codziennie poza małymi wyjątkami. Zazwyczaj operuję w godzinach 16:00 - 4:00

-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?
Zasady RP i regulamin czytałem wiele razy i myślę że, znam go bardzo dobrze
-Ile masz lat?
mam 19 lat

-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
Mam na imię Marek. Urodziłem się 6 czerwca 1998 roku w gdańsku. Studiuję turystykę w wyższej szkole bankowej w gdańsku.Lubię dużo śpiewać oraz słuchać dobrej muzyki.
Uwielbiam gry które zawierają w sobie:
- early access
- post apo
- open world
- crafting
- survival

-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.

Wzywam wsparcie. Jeśli zaczynają uciekać informuje resztę, w którą stronę się kierują. Jeśli nie, czekam na miejscu obserwując wszystko. Gdy zostaną ujęci, bez znaczenia czy na miejscu czy jak byli już niezły kawałek dalej, Sprawdzamy z resztą policji ich dokumenty by zapisać ich tożsamość. Oczywiście nie obejdzie się bez mandatu za picie w miejscu publicznym oraz zakłócanie porządku.

Status
Zamknięty.
Do góry