Podanie

Status
Zamknięty.

cookiee

Użytkownik
Nick: cookie ( znany też jako eikooc)
Kilka słów o sobie: Siema mam na imię Bartek mam 16 lat gram sobie na pl4 i pl3 mam już 3200 godzin w unturned lubie pomagać ludziom, którzy jeszcze nie ogarniają gierki czy komend na serwerze. Mieszkam w Województwie Lubelskim dokładnie w Zamościu.
Co wniesiesz do ekipy?: Chciałbym pomóc w rozwijaniu serwerów unturned.pl myśle, że jest to jedna z lepszych polskich sieci. Są wakacje nie każdy admin ma dużo czasu, ja go mam teraz całkiem sporo :)
Na jakich serwerach głównie grasz?: głównie pl4 pl3
Ile czasu w tygodniu spędzasz na serwerze?: gram codziennie po 5-10 godzin
Czy byłeś banowany i za co?: nie, nigdy nie byłem banowany :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Ostatnia edycja:

cookiee

Użytkownik
Co do tego właściciel może zobaczyć czy jest to moje konto XD byłem wiele razy już na forum czy od csa czy gdzieś indziej i właściciel na luzie może zobaczyć z jakiego ip to było nawet jeżeli się ma vpna xD

catshorror

Dobrze znany
Legenda
jestem na nie ziomek gra calkiem krotko na serwerowni oraz dolaczyczyl no kurde 2 dni temu xD a wpisy pod jego podaniem to konto stworzone 1min pozniej , nieprzymyslany ruch

cookiee

Użytkownik
@catshorror 2 dni? Mam już -17 k repki niezle 2 dni a co do tych kont tak jak na górze już pisałem wszystko jest do sprawdzenia pozdrawiam :)
Edit na forum tak jestem 2 dni ale gram tu całkiem długo całe pl 4 praktycznie mnie zna ;)

catshorror

Dobrze znany
Legenda
mialem na mysli mordo 2 dni temu na forum :) a na serwie to oglnie chyba grasz max 2 wipe to troche za malo moim zdaniem :) @cookiee
Post automatically merged:

do sprawdzenia ? vpn welcome?

cookiee

Użytkownik
Już się poprawiłem nie doczytałem mój błąd :) @catshorror

W skrócie na górze są to osoby z serwera które poprosiłem o wypowiedzenie się pod moim podaniem. Potem im napisałem żeby podłączyli konta Steam do swoich na forum żeby nie było zwalania na mulciaki :)

Ostatnia edycja:

catshorror

Dobrze znany
Legenda
co do tego ze cale pl4 cie zna jasne ale to z tego wipe cie zna ale za pare wipe bedzie kolejne pokolenie comunity pl4 ja za moich starych czasow pamietam o wiele lepsze te comunity pl4 i wogole

cookiee

Użytkownik
Mordo też pamiętam tamte community grałem tu z rok ale nie tak jak teraz że po parę godzin dziennie tylko raz na parę dni :)

cookiee

Użytkownik
?? Jestem na 90 % pewny ze mnie kojarzysz bo mam cie w znajomych ale skoro tak uważasz ze resztę w lobby to spoko liczy się to ile mam na tej sieci ;)

Jasille

Użytkownik
Przyda sie administracja bo jedyne osoby jakie sie pokazuja na serwerach to tabun i hunter nikogo wiecej nie widac, samowolka na serwerach nie raz nie zna granic i ludzie robia co chca ;d, jestes troche mlody i czasem Ci odbija, ale szansa w sumie nalezy sie kazdemu zawsze moga Ci range potem odebrac jak nie bedziesz sie sprawdzac.

Status
Zamknięty.
Do góry