Podanie

Status
Zamknięty.

Z3er:ki

Stary wyjadacz
Nick: Z3erki - Zerki Kanciastoporty
Majątek (konto/domy/pojazdy): 30k 3 domy brak
Kilka słów o sobie: Lubie grać w gry te e-sportowe jak i te zwykłe, np. piłke nożną, siatkówke, czy inne, wychodzić ze znajomymi, i zwiedzać świat, chciałbym również spróbować swoich sił w pd, bo przez ostatnie 1,5 roku byłem gangsterem, który dzielnie sadził koke
Ile czasu tygodniowo możesz spędzić na serwerze: 30h+
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Kanciastoporci
Spełniasz wymagania?: Nie
Czy byłeś banowany i za co?: ostatni ban jest greafing
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/id/Z3erki/

Stary wyjadacz
Na nie chłop nie potrafi się zachować nawet na eventach. Jak go przyjmiecie to mu dam znowu bana na discordzie żebyście musieli go wyrzuci więc i tak koło się zamyka.
Nie potrafie się zachować na evencie chodzi ci o to że przejechały 4 osoby a ja postawiłem 1 szkło żeby ludzie sobie po "twojej skoczni" przejeżdżali? Stalem przy tym więc jakby wyścig się skończył to bym to zdjął. Ty przyczepiasz się o taką rzecz a sam od kiedy zostałeś adminem z rp nie masz nic wspólnego, jedyna rzecz roleplayowo tak 50/50 to blackmarket. Na ostatnim bmie powiedziałem pół żartem pół serio dawaj 4 picklehauby a ty odrazu /i id i jesteś zadowolony. Do mnie masz teraz problem że odwalam, ale przypomne ci jokera którego 3 czy 4 razy do policji przyjmowałeś, a bił on takie rekordy że w miesiąc było na niego więcej skarg niż na całą policje w ciągu roku

mejdi

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Nie potrafie się zachować na evencie chodzi ci o to że przejechały 4 osoby a ja postawiłem 1 szkło żeby ludzie sobie po "twojej skoczni" przejeżdżali? Stalem przy tym więc jakby wyścig się skończył to bym to zdjął. Ty przyczepiasz się o taką rzecz a sam od kiedy zostałeś adminem z rp nie masz nic wspólnego, jedyna rzecz roleplayowo tak 50/50 to blackmarket. Na ostatnim bmie powiedziałem pół żartem pół serio dawaj 4 picklehauby a ty odrazu /i id i jesteś zadowolony. Do mnie masz teraz problem że odwalam, ale przypomne ci jokera którego 3 czy 4 razy do policji przyjmowałeś, a bił on takie rekordy że w miesiąc było na niego więcej skarg niż na całą policje w ciągu roku
Ty nie rozumiesz tego że po prostu jesteś dzieciakiem i zachowujesz się jak dziecko? Masz głos jak bobas jak chcesz być policjantem.
Zostałem adminem bo admin nie ma odgrywać rp bo nie gra jako gracz. Więc wszystko się zgadza co napisałeś :D

Stary wyjadacz
Ty nie rozumiesz tego że po prostu jesteś dzieciakiem i zachowujesz się jak dziecko? Masz głos jak bobas jak chcesz być policjantem.
Ty serio? Kurwa nie wiedziałem że nie mam mutacji dzięki że przypomniałeś bo bym prawie zapomniał :)
Zostałem adminem bo admin nie ma odgrywać rp bo nie gra jako gracz. Więc wszystko się zgadza co napisałeś :D
To jest powód dla którego po jednym twoim dniu na serwie stoi 50 wraków?

mucho

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
zerki kłótnię pod własnym postem z administracją nie dają Ci dobrej wizji..
każdy może tutaj wyrazić opinie o twojej osobie A Ty odpowiadając w taki sposób w stronę administracji nie pomagasz sobie sam

Stary wyjadacz
zerki kłótnię pod własnym postem z administracją nie dają Ci dobrej wizji..
każdy może tutaj wyrazić opinie o twojej osobie A Ty odpowiadając w taki sposób w stronę administracji nie pomagasz sobie sam
Okej rozumiem ale co mi to da jak mejdi mówi ze w momęcie w którym bym się dostał on mi da bana na discordzie i przez to nie będe mógł być

Status
Zamknięty.
Do góry