Powrot mejdiego na stanowisko administratora RP

Chcecie powrotu mejdiego?

• Tak

Głosy: 36 81,8%
  • Nie

Głosy: 8 18,2%

• Ilość głosów
    44

mejdi

Stary wyjadacz
Zasłużony
Mejdiemu została zabrana ranga, a nie zrezygnował. Nie musicie go namawiać do powrotu. Nowym adminem na rp jest od dzisiaj @Tachanka
Dziwny jesteś. Myślałem że po ponad 4 latach współpracy można oczekiwać czegoś więcej od Ciebie. Zamiast przywrócić mi range bo każdy wie że z zabraniem jej z takiego powodu to przegięcie trochę. Na serwerze żadnej skargi na mnie na forum też (od kiedy byłem adminem).
Dajesz admina tachance który jako policjant jest praktycznie nie aktywny i woli grać w Tarkova. Z dupy dostaje range.
Gdybyś sam wcześniej wywalił mucha za takie perfidne kłamstwa które miałeś jak na dłoni to by można uniknąć takiej sytuacji. Wiadomo mucho gruby portfel pewnie.
Fenomenem jest to dlaczego ludzie tu grają jednocześnie widząc jak bardzo w dupie masz ich zdanie :p
Przykro mi ze nie jestem twoim dupolizem jak reszta i jako jedyny zawsze miałem swoje zdanie.

Ostatnia edycja:

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Dziwny jesteś. Myślałem że po ponad 4 latach współpracy można oczekiwać czegoś więcej od Ciebie. Zamiast przywrócić mi range bo każdy wie że z zabraniem jej z takiego powodu to przegięcie trochę. Na serwerze żadnej skargi na mnie na forum też (od kiedy byłem adminem).
Dajesz admina tachance który jako policjant jest praktycznie nie aktywny i woli grać w Tarkova. Z dupy dostaje range.
Gdybyś sam wcześniej wywalił mucha za takie perfidne kłamstwa które miałeś jak na dłoni to by można uniknąć takiej sytuacji. Wiadomo mucho gruby portfel pewnie.
Fenomenem jest to dlaczego ludzie tu grają jednocześnie widząc jak bardzo w dupie masz ich zdanie :p
Przykro mi ze nie jestem twoim dupolizem jak reszta i jako jedyny zawsze miałem swoje zdanie.
Ja myślałem, ze jesteście gejowską parą i masz zapewniony immunitet na serwerze. Myliłem się co do tego.

Dobrze mówi stary dziad a serwer i tak jest dead wiec ...

nie, a czemu on ma wrócić, to jest propozycja żeby mejdi wrócił a nie farmazon
Tu mamy przykład farmazona, który stoi w obronie farmazona-mejdi nie raz wspominał i kłamał, jaki on to jest miły i nietoksyczny (wszyscy wiemy jak jest), natomiast ty nieraz już gadałeś głupoty i nieraz cię musiałem naprostować różnymi dowodami i argumentami :p . Jeśli chodzi o to czy Mucho jest farmazonem to już nie będę się wypowiadał, bo nie wiem jak jest, natomiast z tego co widzę na forum, czacie rp czy dc to cały czas mejdi płacze, a mucho i jego koledzy się śmieją i jedynie zbierają ,,świadków" na farmazonowanir mejdiego. Nie chcę tu nikogo bronić, ale kto nie jest przysłowiowym ,,przydupasem" mejdiego ten będzie wiedział jak się wypowiedzieć, bądź chociażby zrozumie o czym mówię.

Mejdiemu została zabrana ranga, a nie zrezygnował. Nie musicie go namawiać do powrotu. Nowym adminem na rp jest od dzisiaj @Tachanka
Ojeju na szczęście <3 tachanka szczerze mówiąc patrząc na to nawet jak rozwiązywał sprawy RP i ooc, rozmawiał i nigdy nie płakał o nic bynajmniej jeśli chodzi o mnie, to naprawdę się cieszę z tej zmiany <3
Post automatically merged:

Dobrze mówi stary dziad a serwer i tak jest dead wiec ...
Serwer jest tak naprawdę dead od 3, a nawet 4 od tego momentu edycji

Ojeju na szczęście <3 tachanka szczerze mówiąc patrząc na to nawet jak rozwiązywał sprawy RP i ooc, rozmawiał i nigdy nie płakał o nic bynajmniej jeśli chodzi o mnie, to naprawdę się cieszę z tej zmiany <3

Serwer jest tak naprawdę dead od 3, a nawet 4 od tego momentu edycji
Przyszedł idiota i się wypowiada weź ze kup punkty na auto i wyjdź bo opinia takiego zjeba jak ty i nazywanie mejdiego farmazonem ze mówił Że jest miły i toksyczny to czegoś takiego nie było tylko mejdi zawsze mówił ze on nie faworyzuje nikogo bo nie lubi ludzi to jest stary dziad i tyle a z muchem nie grałeś chyba wystarczająco długo żeby stwierdzić to wiec w tym temacie nie wypowiadaj się dzięki

antidid

Stary wyjadacz
Przyszedł idiota i się wypowiada weź ze kup punkty na auto i wyjdź bo opinia takiego zjeba jak ty i nazywanie mejdiego farmazonem ze mówił Że jest miły i toksyczny to czegoś takiego nie było tylko mejdi zawsze mówił ze on nie faworyzuje nikogo bo nie lubi ludzi to jest stary dziad i tyle a z muchem nie grałeś chyba wystarczająco długo żeby stwierdzić to wiec w tym temacie nie wypowiadaj się dzięki
on nigdy z mucho nie grał, i zazdroszczę mu trochę tego, a jeśli chodzi o tą "faworyzacje" to niby mejdi mnie faworyzował bo niby dał mi złote lambo a ja tylko się z nim przejechałem i zaczęliśmy go trollować że niby dostałem a on w to uwierzył.

Wyzwiska
Gościu jak to ty zawsze mad jesteś bo na ciebie każdy pluje od góry, a tak pozatym to w życiu punktów nie kupiłem tutaj XDDD widać kto tu jest specjalny

Nie chodzi mi tylko tutaj o ciebie koleżko drogi i nie chodzi mi tylko o to lambo, a tak naprawdę wcale nie o to lambo :p

Ok jestem nawet jak już, a co z tym, że nie wyzywasz graczy rzekomo? Mógłbym wysłać screeny jak mówiłeś naprawdę brzydkie i dość niewygodne rzeczy? Bo od tamtego momentu jak mucho na dc napisał żebyś skleił bo ma screeny jak wyzywasz to i ty i ten kastracik Jamesik na utkanej siedzieliście, a jestem naprawdę ciekaw jak na ten temat się wypowiesz :)

Wariacie to my chyba nie mówimy o tym samym mejdim, a jak nie wiesz jak było to też prosiłbym o utkanie. Z góry dzięki. (Jak na 13 lat to naprawdę nieprzyzwoite słownictwo)
Wojtek gangster chłopie ty już jak tiger bonzo jesteś i jak mucho jednak może coś tam masz po nim bynajmniej pierdolenie farmazonów nonamie jebany bo jakby każdy kto się wypowiada się z cb śmieje ale dobra zostańmy przy tym ze ja mam ile 13 lat i kastracik a mejdi wyzywał noname czyli ciebie nie wygodnymi słowami xD japierdole ty masz udar mózgu jakiś ale No cóż trzeba niby szanować zdanie każdego na tym forum nawet takich ludzi co maja 45,5 chromosomów

Wojtek gangster chłopie ty już jak tiger bonzo jesteś i jak mucho jednak może coś tam masz po nim bynajmniej pierdolenie farmazonów nonamie jebany bo jakby każdy kto się wypowiada się z cb śmieje ale dobra zostańmy przy tym ze ja mam ile 13 lat i kastracik a mejdi wyzywał noname czyli ciebie nie wygodnymi słowami xD japierdole ty masz udar mózgu jakiś ale No cóż trzeba niby szanować zdanie każdego na tym forum nawet takich ludzi co maja 45,5 chromosomów
Wariacie proszę cię napisz jakoś ładniej albo nie wiem wyraźniej bo nic nie da się zrozumieć z tego co piszesz najwidoczniej naprawdę masz 13 lat jak piszesz że mam udar mózgu XD jak jesteś taki hop w przód to chodź i na dc mi to powiedz chętnie to usłyszeć tym piskliwym głosikiem koleżko :p

A pozatym jakie rzekome farmazony odemnie masz na myśli? Bo nie rozumiem cię

Ostatnia edycja:

mejdi

Stary wyjadacz
Zasłużony
Im dłużej będziesz mu odpisywał tym dłużej on będzie uderzał w klawiaturę bo to jest taki troll a ty go karmisz swoimi postami :p
Dla niego nie ma znaczenia co pisze ważne że piszę. I zaraz znowu będzie miał bana na forum pewnie jak to jest co 3 dni

Do góry