Problem z dołączeniem na serwer

Status
Zamknięty.

EmceT

Użytkownik
Witam serdecznie , mam problem z dołączeniem na serwer. Przy próbie dołączenia na serwer wyświetla mi taki komunikat " Your authentication is invalid"
miał ktoś może taki błąd ? lub wie jak go rozwiązać ?

Marny7000

Dobrze znany
Też mam coś takiego. Zanim zreinstaluje gre to na razie wbijam na jakiś inny serwer (pierwszy lepszy z brzegu) wychodzenia i potem mi normalnie wbija bez problemu. Ale jeżeli nie chcesz się w to bawić to reinstal gry zapewne pomoże.

Marny7000

Dobrze znany
Spróbuj połączyć się z serwerem bezpośrednio poprzez wpisanie ip. Nie z wyszukiwarki tylko znajdź IP serwera na który chcesz wbić i polącz się z nim używając go.

EmceT

Użytkownik
próbuję naprawdę w zapartę i po 6 próbie mi się po prostu nie chcę .... reinstal nie wiele dał dodam że korzystam z systemu OSX lecz to nie powinno na to wpływać , problem pojawił się nagle , dosłownie w przerwie na kolację po kolacji nie potrafiłem wejść na serwer ;) Adres IP wpisuję ręcznie lecz próbowałem się również połączyć przez stronę z takim samym mizernym efektem końcowym... :(

K4pr4l

Użytkownik
Hm... dziwny przypadek, pierwszy raz się z tym spotykam. Dla pewności, że nie jest to wina OSX'a załóż 2 konto steam tylko aby sprawdzić czy będzie ten sam problem.

Status
Zamknięty.
Do góry