Problem z dziwnymi "trójkątami"?

Status
Zamknięty.

wojtiszon

Użytkownik
Witam serdecznie!
Jakiś czas temu postanowiłem wrócić do Unturned. Po włączeniu gry okazało się że na teksturze ziemii występują jakieś dziwne 'trójkąty', które są strasznie uciążliwe i denerwujące podczas rozgrywki. Wstawiam poniżej screena, jak to wygląda. Próbowałem zainstalować grę ponownie, grzebałem w ustawieniach graficznych, jednak nic to nie dało. Udało usunąć mi się jedynie te 'trójkąty' z występowania na plaży (teraz są tylko na trawiastych terenach). Dodam również, że mam je tylko na mapie PEI, na innych nie występują.
Nie widziałem podobnego tematu, więc go zakładam.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Napisz konfigurację swojego komputera. Zwłaszcza karta graficzna i napisz wersję sterowników jakie masz do niej.
Upewnij się czy masz directx zainstalowy .net framework i virtual c++ redistributable

wojtiszon

Użytkownik
Procesor: Intel Pentium CPU G3420 3.20GHz
RAM: 4GB
Karta: AMD Radeon HD 7700 Series
Sprawdzilem w ustawieniach karty i pokazuje, że sterowniki aktualne. Zainstalowałem najnowsze wersje tego co mi podałeś, wchodzę do gry i sprawdzam czy zadziałało ;)

EDIT:
Nadal to samo :((

wojtiszon

Użytkownik
Właśnie sie dowiedziałem, że kumpel, któremu poleciłem gierke również ma ten problem. To znaczy, że nie jestem w tym sam, więc może ktoś już znalazł rozwiązanie ;)

CptLingo napisał:
Możliwe że to błąd w aktualizacji napisz o sytuacji do nelsona albo czekaj do następnego update'a :)
Jak mogę napisać do nelsona i kim jest nelson :D?

EDIT:
Napisałem posta w zakładce zgłaszania bugów w unturned, na jakiejś dyskusji na steamie, to chyba ten nelson ;) Powiadomię was jeśli dostanę jakąś odpowiedź.

wojtiszon

Użytkownik
Kumpel ma tą samą kartę co ja :eek: Ciekawe, więc to prawdopodobnie wina karty...

EDIT:
Drugi kolega który również z nami gra też posiada tego samego Radeona a ten problem u niego nie występuje.

CptLingo

Użytkownik
To nie jest wina karty graficznej tylko nowego update'u poczekaj może ci odpiszą albo Nelson naprawi. Nelson to twórca unturned :D Błąd karty graficznej wyglądają inaczej a to wygląda jakbyś w edytorze mapy siedział czy coś :v

Status
Zamknięty.
Do góry