Propozycja do [kit starter] Na Serwerze RP

Czy chcecie latarkę?

• Ilość głosów
    14

SonAmadik

Stary wyjadacz
Medyk RP
Zasłużony
Mi ciemnosci nie przeszkadzaja, ale wierze ze inni maja z nia problemy. Jestem na Tak, headlamps bylby dobry, ale do kupienia, nie jako kit, poniewaz bambiki beda lazily i wkurzaly tymi latarkami.

SonAmadik

Stary wyjadacz
Medyk RP
Zasłużony
Kroganin napisał:
Przecież w sklepie jest dostępny headlamp, a tu chodzi o kit starter
hmm, widocznie nie zwrocilem uwagi bo nie byl mi potrzebny.
Skoro jest dostepny, to jestem na NIE. Ewentualnie jezeli jest za drogi, mozna obnizyc cene.

Makaronz Ser

Dobrze znany
SonAmadik napisał:
Mi ciemnosci nie przeszkadzaja, ale wierze ze inni maja z nia problemy. Jestem na Tak, headlamps bylby dobry, ale do kupienia, nie jako kit, poniewaz bambiki beda lazily i wkurzaly tymi latarkami.
Akurat mają dać niewidzialne noktowizory ale ciiii...

Pegza

Użytkownik
Fajny pomysł, ale idźcie do pierwszego lepszego miasta i powybijajcie zombiaków trochę za pomocą tego kija do baseball'a a dropnie wam w 90% latarka :/

PS: Ludzie, w nocy z muzyką creepy bez światła... Daje to emocje i charakter gierce :D Wczujcie się w nią a nie róbcie z Unturned'a typowego survivala na kilka dni ;)

SonAmadik

Stary wyjadacz
Medyk RP
Zasłużony
Pegza napisał:
Fajny pomysł, ale idźcie do pierwszego lepszego miasta i powybijajcie zombiaków trochę za pomocą tego kija do baseball'a a dropnie wam w 90% latarka :/

PS: Ludzie, w nocy z muzyką creepy bez światła... Daje to emocje i charakter gierce :D Wczujcie się w nią a nie róbcie z Unturned'a typowego survivala na kilka dni ;)
To jest podforum o serwerach RolePlay, a nie o Survivalu.
Survival dzial wyzej, kolejny raz piszesz nei tu gdzie trzeba.

Do góry