Propozycja odnośnie informacji związanych z komendami oraz darmowy kompas.

D

Deleted member 8375

Propozycja odnośnie informacji związanych z komendami oraz darmowy kompas.
Często ludzie na czacie pytają się jak napadać ludzi, albo co zrobić by zmienić tryb na pvp/pve . Co prawda na stronie z komendami dowiemy się jak brzmi komenda by zmienić tryb, ale nie dowiemy się już gdzie go zmienić czyli w szpitalu.

Co do napadania także proponuję umieścić w komendach informacje odnośnie tego ,iż osoba napadana musi unieść ręce w górze, gdy napadająca musi wykonać c+point skierowane na ofiarę. Sam musiałem pytać się wiele razy ludzi by ktoś mi wreszcie powiedział jak się napada. Nie jest to co prawda komenda ale gdyby ta informacja znalazła się obok komend /tryb pvp /tryb pve napewno ułatwiła by używanie jej.

Ostatnią w tym temacie zmianą będzie dodanie kompasu jako przedmiotu zawartego w /kit starter bardzo on pomoże w nawigacji po mapie dla nowych graczy. Aktualnie możemy go znaleźć w bazie wojskowej w cenie 1250 EXP. Jest to dość duży wydatek jak za lekke ułatwienie poruszania się po mapie dla nowego gracza. Przydałby się on podczas egzaminu na prawo jazdy.
 

Zero Skila

Stary wyjadacz
Po co komu kompas tak btw? W kit start jest mapa
Kompas jest przydatny do informowania członków grupy o położeniu obiektu/przeciwnika klikając m i stawianiu znacznika, a egzamin na prawo jazdy istnieje od jakiegoś czasu i wygląda mniej więcej tak że na mapie twój znacznik pokazuje ci punkt gdzie masz jechać i po przejechaniu przez ten punkt, znacznik pokazuje ci kolejny
 
Do góry