Propozycje ulepszenia forum i strony

esVo

Stary wyjadacz
1)
Imo ktoś kiedyś pytał gdzie można reklamować swój kanał na youtube z serią z Unturned. Dodałbym dział "media" i "aktualności" gdzie można by było komentować w przyszłości patche gry i newsy ze strony głównej ;) (możliwość zakładania tematu tylko przez administracje)

P.S
wiem ,że na stronie jest możliwość pisania komentarzy do newsów aczkolwiek wydaje mi się ,że forum jest częściej odwiedzane

2) Prosiłbym o zwiększenie chociaż o 1 ilość możliwe użytych grafik w temacie bo chciałbym dorzucić coś do poradnika ,a mam już limit 10.

Alder

Użytkownik
@UP Bardzo dobry pomysł, jednak ja bym go zmodyfikował żeby pod każdym avatarem pisze czas on-line
Dodanie czegoś takiego jak warny
czyli za złamanie regulaminu forum 1 warn
za 5 warnów ban na np. 2 miesiące.
Warn może być stały albo tymczasowy na okres np. 4 tygodni.
Warny stałe wolno odrobić za pomocą sms który będzie kosztował np. 2 zł albo zrobić 5 reklam forum.
P.S Sam tego nie wymyśliłem taki system jest na większości forum :D

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
piczomagnes. napisał:
Ranking użytkowników najdłużej online :p
wyłączenie możliwości nabijania postów w dziale "offtop"
Popracujemy nad jakimiś rankingami, zawsze to fajnie widzieć swój nick w topce :)

Alder napisał:
@UP Bardzo dobry pomysł, jednak ja bym go zmodyfikował żeby pod każdym avatarem pisze czas on-line
Dodanie czegoś takiego jak warny
czyli za złamanie regulaminu forum 1 warn
za 5 warnów ban na np. 2 miesiące.
Warn może być stały albo tymczasowy na okres np. 4 tygodni.
Warny stałe wolno odrobić za pomocą sms który będzie kosztował np. 2 zł albo zrobić 5 reklam forum.
P.S Sam tego nie wymyśliłem taki system jest na większości forum :D
Pracujemy aktualnie nad nowym regulaminem. Propozycje sms rozważymy, ale wydaje mi się że lepszą opcją będzie dodanie więcej reklam na stronie.

thekonrad

Dobrze znany
Malutki pomysł od siebie dorzucę:
- system punktów (ja na mybb mam newpoints, nie wiem jak to na ipb działa ;p), które można wymienić na cokolwiek innego typu: jednorazowa zmiana tytułu, ranga czy coś w tym stylu..
nie w tym momencie, ale w dalszej przyszłości, gdy forum będzie bardziej znane w internetach. :p

LagaCh

Dobrze znany
Dodanie działu "Rozrywka" i ewentualnie podzielić je na takie tematy jak "sport" "muzyka" "motoryzacja" "zabawy"
Każdy by się udzielał na dany temat lub robiłby zabawy takie jak w dziale "sport" (jaka drużyna jest najlepsza według ciebie)
lub w dziale "muzyka" (jakiego rodzaju muzyki słuchasz) według mnie jest to bardzo fajna sprawa :)

thekonrad

Dobrze znany
I jeszcze, by dodali autoodtwarzanie filmów z youtube na profilu. Tylko jeden.

Kod:
[media]http://youtu.be/dQw4w9WgXcQ&autoplay=1[/media]

thekonrad

Dobrze znany
Sorry za double-posta.

- dodanie podkategorii TeamSpeak3, w której odbywałyby się rekrutacje, informacje o konkursach typu 'idol' i tym podobne,
- top 10 osób z największą ilością lajków,
- topka największych spamerów,
- dodanie wzoru w skargach (przykładowo: nick oskarżyciela, nick osoby oskarżonej, dowód w postaci ss'a)
to chyba tyle :f

Edit by esVo
Jeden z tych pomysłów wdrożyłem.

Do góry