Wstawiam dla potomnych.
Żądam o nie usuwanie tej wiadomości.
Nie pragnę odwołania ani unbana, chce tylko aby ta wiadomość była wpisem na tym forum.
Dalej się nie udzielam i żegnam was. Tych co mnie bronili. Tych co lirycznie jechali Mejdiego
Miłego dnia lub nocy (Nie tobie Mejdi tobie to sam wiesz co)

Edit:
Dzony prosił o wzór więc oto wzór
Nick ukaranego:
Powód nałożenia kary:
Wyjaśnienie:
Mam nadzieję, że jest już dobrze Dzony

ps. weźcie na serio te depo zniszczcie będzie lżej

A teraz na serio
Nick ukaranego: Dwóch> Tony Ndrangheta i Josif Ndrangheta
Powód nałożenia kary: RDM
Wyjaśnienie: Nie wyjaśniam. Widać co widać. Josif był uczestnikiem lecz nie sprawdzą ale rozumiem i popieram bany grupowe jeśli spowodowane są one takim przypadkiem jak ten.

Ostatnia edycja:
Pierwsza osoba na tym forum wrzuca sama na siebie nagranie na którym robi RDM .
To prawda. Choć to bardziej nagranie na typa obok niż na samego mnie i jak znowu nie raczyłeś przeczytać Mejdi to nie odwołuję się. Jeśli sprawia to problem aby leżało to tutaj to proszę o przeniesienie tego postu dla przyszłych graczy w bezpieczne miejsce. Nie do usunięcia
Post automatically merged:

@KlikuZTOXIC Brak wzoru. Popraw albo post zostanie przeniesiony do kosza.

Dzięki za nagranie, przynajmniej nie muszę wstawiać swojego
Wstawiony, mam nadzieję, że się podoba
Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

WildWolf

Stary wyjadacz
zalosne, tyle do powiedzenia

edit hahaha na poczatku tak smiesznie u nich na dc bylo a pod koniec juz smutek i jeszcze to "a tak nie bede juz gral" i pewnie za 1 mies odwolanie bedzie pisane czy juz jest bo nwm czy to jest odwolanie czy nie "Nie pragnę odwołania ani unbana, chce tylko aby ta wiadomość była wpisem na tym forum."

Ostatnia edycja:
zalosne, tyle do powiedzenia

edit hahaha na poczatku tak smiesznie u nich na dc bylo a pod koniec juz smutek i jeszcze to "a tak nie bede juz gral" i pewnie za 1 mies odwolanie bedzie pisane czy juz jest bo nwm czy to jest odwolanie czy nie "Nie pragnę odwołania ani unbana, chce tylko aby ta wiadomość była wpisem na tym forum."
Pragnę aby ta akcja była częścią historii tego serwera. A szczerze grałem bo miałem poprostu fun z tego, ale strasznie się zniechęciłem do gry po pierwszej akcji z Mejdim i już wtedy odechciało mi się gry a potem jeszcze to geez ludzie to tylko gra, jak nie na tym serwerze to można pograć na innym i naprawdę jeśli sama administracja serwera ma porblem z mechanikami to jest nie wartościowy serwer. Wszedłem na ten serwer aby mieć zabawę i frajdę z odgrywanej roli co dobrze mi wychodziło, miałem dużo sojuszy pomiędzy rodami i nigdy nie byłem sprawcą ani RDM'u ani napadu bez maski. Grałem poprawnie ale i tak dostałem po dupie za winy kolegi. Przyjąłem to na siebie i w ten sposób zrobiłem coś czego ani Dzony ani Mejdi by nie zrobili czyli przyznałem się to błędu a moim błędem było to, że sprowokowałem do bana. Nie odwołuje się, bo mam to gdzieś. Jak mówiłem to tylko gra i no panowie szanujmy się jak ludzi. Ile my mamy lat? Powyżej 18? A zachowujecie się jak cioty tym, że uważacie się za bez karnych i w dalszym ciągu nic nie zrobicie z tym, że was serwer role play jest poprostu poligonem dla dzieci które będą się strzelać choć by nie wiem co. Pozdrawiam serdecznie Pan Klikiełek <3

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
uważacie się za bez karnych i w dalszym ciągu nic nie zrobicie z tym, że was serwer role play jest poprostu poligonem dla dzieci które będą się strzelać choć by nie wiem co. Pozdrawiam serdecznie Pan Klikiełek <3
Własnie robimy coś żeby serwer był mniejszym "poligonem", dlatego dostaliście bana. To gracze tworzą klimat na serwerze, przecież ja na nim nie gram.

Ostatnia edycja:
Ta dlatego właśnie do
Własnie robimy coś żeby serwer był mniejszym "poligonem", dlatego dostaliście bana. To gracze tworzą klimat na serwerze, przecież ja na nim nie gram.
Naprawdę sądzisz, że byle ban coś komuś da? Naprawdę sądzisz, że chłop który naprawdę chce grać nie będzie sobie grał na mulciaku? Gdyby nie to, że porostu się zniechęciłem do tego serwera bo nie dostałem tego czego chciałem od serwera role play a sam próbowałem zrobić wszystko aby nie psuć tej społeczności i tego nie robiłem to bym grał sobie dalej na mulciaku bo nie czuję się winny bo niczego złego nie zrobiłem, no ale jak powiedziałem mam już wywalone na ten serwer.

Do góry