Rekrutacja do PolicjiRP Unturned.pl Otwarta!

Unturned Screenshot 2020.07.06 - 00.20.15.38.png

Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym by stanąć po stronie prawa? Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym by ludzie czuli do ciebie respekt, kiedy przemierzasz ulice Zgody?
Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym by pomagać bambikom? Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym by móc stawiać rejki do końca życia?
Jeśli tak to zapraszamy do naszych szeregów najśmielszych kandydatów!

Oferujemy tobie:
- wysoką stałą pensję co pół godziny czynnej służby oraz dodatki za dobrze wykonane zadania
-przeżycie niezapomnianych chwil oraz największych wydarzeń
Oczekujemy od ciebie :
- Znajomości regulaminu i taryfikatora kar
- Posłuszeństwa wobec starszych rangą kolegów
- Nienajgorszego poziomu inteligencji

Więcej pod tym linkiem: https://unturned.pl/threads/wymagania-i-wzór.2762/

Ekipa Unturned.pl Czeka właśnie na ciebie! Dołącz już teraz!
ar7mjTF.png

A tutaj parę zdjęć uchwyconych podczas naszej pracy:
Unturned Screenshot 2020.07.06 - 00.16.18.22.png
steamuserimages-a.akamaihd.net.jpg

Ostatnia edycja:

Komentarze

Zawsze chciałem stanąć po stronie prawa mam 17 lat ale wszyscy mówią że mam 9 lat ale zawsze mnie ciekawiła praca jako policjant na RP zawsze jestem skupiony i pomocny jak coś mój nick na steam to :pies Chińczyk bardzo rzadko mnie nie ma na serwerze nie jestem zbyt bogaty ale to było moje zgłoszenie do policji jak coś to proszę do mnie zapisać na dsc nick :pies Chińczyk #5829 odpisze na decyzje do rekrutacji na policje pozdrawiam :]

Zawsze chciałem stanąć po stronie prawa mam 17 lat ale wszyscy mówią że mam 9 lat ale zawsze mnie ciekawiła praca jako policjant na RP zawsze jestem skupiony i pomocny jak coś mój nick na steam to :pies Chińczyk bardzo rzadko mnie nie ma na serwerze nie jestem zbyt bogaty ale to było moje zgłoszenie do policji jak coś to proszę do mnie zapisać na dsc nick :pies Chińczyk #5829 odpisze na decyzje do rekrutacji na policje pozdrawiam :]
może mieli racje że masz 9 lat tylko ze nie fizycznie a mentalnie

Do góry