[Roleplay] Bankomaty, karty i przelewy

Po naprawieniu licznych błędów, udało się w końcu wprowadzić bankomaty! Nie jest to tylko zwykłe wpłacanie i wypłacanie, ale za tym idzie też szereg innych zmian i nowości do których gracze nie mieli wcześniej dostępu.
Każdy gracz ma konto osobiste w banku i może zrobić drugie konto grupowe. Do konta grupowego można dodać użytkowników i razem wpłacać na wspólne konto.
Ważne! Konto które mamy w bankomacie wybrane jako AKTYWNE będzie przyjmować wszystkie wpłaty i wypłaty. Dotyczy to też komend /wplac /wyplac /buy v i nawet pieniędzy które dostajemy za czas gry na serwerze. Trzeba uważać żeby nasze pieniądze nie przychodziły na konto grupowe jak tego nie chcemy.

bankomaty.jpg
wlozyc karte.jpg
konto_bankomat.jpg

Nowości:
  • Bankomaty - wpłacanie/wypłacanie bilonów, sprawdzanie stanu konta, przelewy, konto grupowe.
  • Gracz dostaje kartę bankomatową przy odrodzeniu.
  • Karty bankomatowe do kupienia u NPC tam gdzie wszystkie licencje. Są 2 karty i różnią się one tylko wyglądem.
  • Oznaczenie banku na mapie w Zadobrze.
  • Możliwość sprawdzania stanu konta w telefonie i robienie przelewów.
    telefon_przelew.jpg

Zmieniono:
  • Stare pieniądze zostały usunięte z NPC Bankier.
  • Dodano nowe rzeczy do sklepu Farmera i Łowcy. Propozycja tutaj https://unturned.pl/threads/Łowca-i-farmer.9928/
  • Cena telefonu zmieniona z 5k na 1k.
  • Lekko zmieniono Safezone w szpitalu.
  • Normalni gracze nie mają już dostępu do komendy /wyplac i kupowania aut z cennika /buy v.
  • Rangi vip i wyżej mają dostęp do /wyplac i kupowania aut z cennika /buy v.
  • Normalni gracze nie mają dostępu do sprawdzania stanu konta komendą /konto
  • Czat globalny oznaczony jest teraz jako nie rp [OOC].

Ostatnia edycja:
Dzony

Komentarze

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
791
1428
218
18
Steam
76561198514997822
Klan
CIUBY
Moim zdaniem nie powinno być gadda, monet na koncie, vestow militarnych i helmow bo to tylko psuje rozgrywke, fajnie że dzony się stara i dodaje nowe rzeczy ale lepiej myślę by było jeśli gracz miałby świadomość tego że może stracić cały swój dobytek przez "raida". Może najlepiej pierdolnąć /vault by itemy były bezpieczne i nie było by potrzeby kupywania domów.

Fernando Chudini

Stary wyjadacz
Kwiecień 27, 2019
420
95
123
Steam
76561198361173332
Klan
!Hentaiii
Moim zdaniem nie powinno być gadda, monet na koncie, vestow militarnych i helmow bo to tylko psuje rozgrywke, fajnie że dzony się stara i dodaje nowe rzeczy ale lepiej myślę by było jeśli gracz miałby świadomość tego że może stracić cały swój dobytek przez "raida". Może najlepiej pierdolnąć /vault by itemy były bezpieczne i nie było by potrzeby kupywania domów.
Vault bardziej bez sensu niż gadd itd.
Robisz rajda widzisz policje myk Dragon na vaulta. Strzelasz się wiesz że będzie wyjebka myk na vaulta.
Co do vestow i hełmów to racja psuje to rozgrywkę.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Sierpień 7, 2015
5706
5528
278
28
Steam
76561198185051066
Klan
Konfederacja
Ja też byłem zawsze przeciwny /gadd.
Albo jeśli już koniecznie musi być to aby dało się chować pojazdy tylko w jednym miejscu. Zawsze o to prosiłem to dzony na złość dodał kolejne. Ale on wie widocznie najlepiej bo codziennie gra przecież na serwerze jako cywil.Jesli ktoś Ci ukradnie auto Runo jednego gadda jesteś w stanie pilnować z ekipą żeby nie schował i nie spierdolił z serwera 6 już nie upilnujesz.

A sorry bo zaraz dostanę warna za offtop więc fajnie że można sprawdzić teraz historie.

• Miłość
Reactions: Runo

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
791
1428
218
18
Steam
76561198514997822
Klan
CIUBY
Ja też byłem zawsze przeciwny /gadd.
Albo jeśli już koniecznie musi być to aby dało się chować pojazdy tylko w jednym miejscu. Zawsze o to prosiłem to dzony na złość dodał kolejne. Ale on wie widocznie najlepiej bo codziennie gra przecież na serwerze jako cywil.Jesli ktoś Ci ukradnie auto Runo jednego gadda jesteś w stanie pilnować z ekipą żeby nie schował i nie spierdolił z serwera 6 już nie upilnujesz.

A sorry bo zaraz dostanę warna za offtop więc fajnie że można sprawdzić teraz historie.
I tak parodią było to jak gadd był wszędzie. Najlepiej wypierdolić to w pizdu i niech będzie jak na 1 edycji gdzie samochody stały na parkingach, pieniądze trzymało się w sejfach i do raida trzeba było się przygotować a nie dragonem 2 minuty i już się jest w środku.

• Lubię to!
Reactions: Mr.Horse