[RolePlay] Taxi

Nowa praca została wprowadzona już 3 dni temu ale post powstaje dopiero teraz bo trzeba było wszystko dopracować. Dziękujemy każdemu kto co chwilę odkrywał nowe bugi. Od chwili wprowadzenia taxi zmienione zostały zarobki, nieskończone paliwo, blokada zamykania, brak akumulatora, ciszej pracujący silnik i inne których już nie pamiętam.

Przejazd z ze Zgody na lotnisko kosztuje około 400. Jeśli coś jest nie tak z nową pracą to proszę informacje/propozycje.

Jeśli chcesz zamówić taxi wystarczy wpisać /taxi. Najbliższa wolna taksówka zostanie zarezerwowana za 100 monet i jeśli nie przyjedzie w ciągu 5 minut, opłata zostanie zwrócona. Jak pracujesz jako taksówkarz i masz uporczywego klienta to możesz go wykopać z auta wpisując /taxikick

Po zamówieniu taxi, gracz i taksówkarz cały czas widzą swoje pozycje na mapie. Jak pasażer wsiądzie do auta to może zaznaczyć na mapie gdzie taksówkarz ma jechać.

taxi polonez.png

Unturned_4aEJdUpga5.jpg
Photo_KFq0V5RToZ.jpg

Ostatnia edycja:
Dzony

Komentarze

na poczatku hype jak zwykle potem małe zainteresowanie będzie moim zdaniem zabieranie miejsca na nowe fajne pomysły lepiej by wyszło jakby dzony mial jakąś integracje z graczami a nie na ts czekałem 3 h pisalem do policji widzialem ze dzony jest aktywny i rozmwaia ale odpowiedzieli że nie ma czasu to skutek tego nie odpowiadania na team speku ? Jestem zawiedziony

Ta robota jest malo płatna i praktycznie nikt nie korzysta z taxi bo kazdy ma swoje auto... Jesli juz to bym zrobil prace mechanik, ponieważ by mial większe zastosowanie np ( wylawianie pojazdow z wody za oplata, usoówanie wraków, odcholowanie zle zaparkowanego pojazdu lub platne paliwo )

Wydaje mi się, że to będzie miało większy sens na początkach nowych edycji, bo teraz raczej każdego już stać na auto

Do góry