[Rozwiązany]Nie mogę się zrespic/znikające przedmioty

Status
Zamknięty.

merdarion0

Dobrze znany
Witam. Mam problem, jakiś czas temu zauważyłem że jakiś cheater spawnuje/respi sobie przedmioty. Chcąc miec przewagę nad resztą graczy ukradłem mu TIMBERWOLF'a oraz MAPLESTRIK'a. Okazało się że z Timberwolfa nie da się strzelac. Zaraz po tym zabił mnie jakiś gracz i od tego momentu pojawiły się problemy....

min.

1.Nie mogę się zrespic, próbowałem suicide respawn/home
2.Gdy wchodzę do gry jestem bez przedmiotów, nawet gdy mam plecak są tylko 4 sloty
3.Slot nr.1 jest zajęty przez TIMBERWOLFA którego nie widac póki nie włoży się tam innego przedmiotu ( wtedy timberwolf pojawia się w slocie nr2. )

Zrobiłem między innymi...

-Przeinstalowałem Unturned 2 razy
-Sprawdziłem spójnośc plików

Problem występuje TYLKO na waszym serwerze :(

Proszę o pomoc, gram na waszym serwerze z największą przyjemnością, szkoda mi punktów reputacji które zbierałem już jakiś czas. Jeśli ten problem się nie rozwiąże będę zmuszony do zrezygnowania z gry na serwerze a tego bym nie chciał ze względu na wspaniałą atmosferę jaka na nim panuje.

EzzSuu

Użytkownik
Kiedyś miałem ten sam problem na singlu i po wejściu na serwer NoSync problem znikł. Ale skoro mówisz, że tylko na tym serwerze to nie wiem jakby to naprawić.

Jaszczur

Dobrze znany
Jeśli Usunięcie rejestrów z grą ci nie pomogło to może jakoś można usunąć twoje dane z serwera, ale w tej kwestii musi się wypowiedzieć właściciel serwer i powiedzieć czy z tym może coś zrobić. Lekcja na przyszłość nie dotykać oszustów.

Aranreth

Użytkownik
21/08/2014

Dzisiaj po podniesieniu timberwolfa na lotnisku od innego gracza ktory niestety okazal sie zbugowany, cos popsulo mi sie z postacia bo ani nie moge sie zrespawnowac po samobojstwie ani zachowac loot po relogu za to przy kazdej smierci spawnuje sie w mojej torbie maplestrike i timberwolf na ziemi. Wie ktos moze jak temu zaradzic?

Rosiak

Stary wyjadacz
Programista/Kreator
Chyba będziecie musieli pogadać z Platynowym, żeby usunął pliki waszych postaci z serwera, a jak nie to nowe konto na Steamie.

Secker

Użytkownik
Chodzi o to że dzisiaj jakoś o 4:00 wszedłem na serwer i pograłem chwile nagle jakiś kolo mnie tp i zabija, a po jakimś czasie tp mnie pod mapę i jak wchodzę na serwer to po 3 sek pisze że mam kicka za noclip. Da się jakoś to naprawić?

Edit by esVo
Scaliłem do jednego tematu ponieważ oba problemy dotyczą tego samego - Bugowania się postaci po działaniach cheatera

PolskiPolak

Użytkownik
merdarion0 napisał:
Nie mam problemu z wyjściem z serwera ani z wyłączeniem gry -,-
Sorki nie doczytałem, że to serwer !! To odinstaluj i zainstaluj od nowa unturned

Edit by esVo

Prosiłbym przed wstawianiem posta w tym dziale o przeanalizowanie wszystkich komentarzy dotyczących problemu. Autor napisał, że już to robił i to nic nie dało. Nie da ponieważ wszystkie informacje o postaci leżą po stronie servera. Administracja szuka rozwiązania tych problemów oraz czeka na aktualizacje 3.0 i jakieś ukrócenie tych "wspomagaczy" ze strony Nelsona.

merdarion0

Dobrze znany
PolskiPolak napisał:
Sorki nie doczytałem, że to serwer !! To odinstaluj i zainstaluj od nowa unturned

Edit by esVo

Prosiłbym przed wstawianiem posta w tym dziale o przeanalizowanie wszystkich komentarzy dotyczących problemu. Autor napisał, że już to robił i to nic nie dało. Nie da ponieważ wszystkie informacje o postaci leżą po stronie servera. Administracja szuka rozwiązania tych problemów oraz czeka na aktualizacje 3.0 i jakieś ukrócenie tych "wspomagaczy" ze strony Nelsona.
Już to robiłem, czytaj wyżej ;-;

Dodger

Użytkownik
Chłopaki dajcie mi swoje steam id na pw i usunę dane waszego ekwipunku na serwerze

PS: Jak macie jakieś problemy to piszcie do mnie PW, nie zawsze przeglądam forum.

thekonrad

Dobrze znany
Dodger napisał:
Chłopaki dajcie mi swoje steam id na pw i usunę dane waszego ekwipunku na serwerze

PS: Jak macie jakieś problemy to piszcie do mnie PW, nie zawsze przeglądam forum.
hoho, jestem ciekaw skądże posiadasz moce do zarządzania kodami w rejestrze na nieswoim serwerze.

cvo do tematu
napisz PW do Platynowego LUB jeśli na koncie steam nie masz wartościowych gier możesz je po prostu porzucić i zrobić nowe. Nie ukrywajmy, że są również inne serwery.
Najlepiej przeczekać do wersji 3.0 jak to wspomniał któryś z kolegów przedtem.

Edit by esVo
Czasami lepiej się wstrzymać z wypowiedzią :p

esVo

Stary wyjadacz
Problemy zostaną rozwiązane po wysłaniu steam id na pw. Temat zamykam aby uniknąć niepotrzebnego spamu, który powoli się stworzył. :)

Status
Zamknięty.
Do góry