skarga na graczy :D

mucho

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Nick oskarżającego:Mucho
Nick oskarżonego: Zerki,Termofor,placek
Powód napisania skargi:no co dawno mnie tu nie bylo na tym dziale to dam se tak o moze cos pokaza fajnego. Wymuszanie interakcji. /policja bron dluga na rozpuscie obok guns podbiegam widze chlopaczka z ta bronia dluga po czym sie okazuje ze to to chlop z grupy zerkiego jaki termo :D zwylke wymuszanie iterakcji bo przeciez nie moga wyjsc 3v1.
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]: https://medal.tv/games/unturned/clips/72684745/d1337qRKSSBZ?invite=cr-MSxxTm4sMjY5NzU4MTEs

Z3er:ki

Stary wyjadacz
Widziales ze on nie chcial interki bo schował bron do eq, dlaczego termo napisał na policje wie tylko on gdyby zalezalo nam na prowokacji to bysmy to zrobili ale na czarnym i on by nie chował broni zebys jej nie zauwazyl, placek o tym zapomnial a ja nawet broni w eq nie miałem, biegąc powiedziałem do ciebie zostaw go bo nie chcialem sie walić
Post automatically merged:

Pozatym gdybym chcial isc na pvp to bym napisał do ciebie tak jak wczoraj na nafcie

Ostatnia edycja:

Tytus Bomba

Dobrze znany
Mucho ja miałem hawk na plecach schowałem miałeś do mnie problem powiedziałem żebyś dał mi spokój nie dałeś mi go więc zerki użył siły i się wyjebałeś a to że termoforn to debil xD to minutę wcześniej napisał na policje bo zerki do mnie strzelał dla beki gdzie termo potem powiedział jak zdechleś że to zrobił a my nie wiedzieliśmy z zerkim o tym a poza tym i tak nic z ciebie nie wypadło to do czego masz problem ?

CartoonsFromJapan

Stary wyjadacz
Policja RP
Mucho ja miałem hawk na plecach schowałem miałeś do mnie problem powiedziałem żebyś dał mi spokój nie dałeś mi go więc zerki użył siły i się wyjebałeś a to że termoforn to debil xD to minutę wcześniej napisał na policje bo zerki do mnie strzelał dla beki gdzie termo potem powiedział jak zdechleś że to zrobił a my nie wiedzieliśmy z zerkim o tym a poza tym i tak nic z ciebie nie wypadło to do czego masz problem ?
umm
imagine nie czytać tematu w którym się wypowiadasz

xd nie spodziewam sie za to bana ale chce zeby gracze sie bardziej wypowiedzieli taki maly zgryz zebym mial sie z czego posmiac

Do góry