Skarga na jokera

Status
Zamknięty.

Noverek

Użytkownik
VIP
Nick oskarżającego: Paweł Andrzejczuk
Nick oskarżonego: Joker Bambo Felicja
Powód napisania: Zabraliśmy Munnowi Helke na D2, zabiłem go z powietrza garandem (nie widział mnie) był tam sam, helikopter nie miał rejek tylko placecardy co sam potwierdza joker na nagraniu.
Później siedział na gadzie kaczuszki aż do wieczoru. Wtedy stało się to co jest na nagraniu. Zylka albo Domino powiedział że helikopter miał rejestracje (chociaż to był heli munna więc z kąd mogli wiedzieć?) których nie miał. Joker podszadł do stolika i przeszukał nam GADDY, i powiedział że wziął avatara ponieważ namierzył go po rejkach. Avatar nie powinien zostać znaleziony zbrodni nie mieliśmy, a oni nie mieli żadnego nagrania. Dziękuje i domagam się zwrotu avatara. Aha zylka albo domino powiedzieli ( widziałem jak odlatuje ) chociaż mnie nie było na pokładzie helki ;)
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]:

Powód napisania: Zabraliśmy Munnowi Helke na D2, zabiłem go z powietrza garandem (nie widział mnie) był tam sam, helikopter nie miał rejek tylko placecardy co sam potwierdza joker na nagraniu.
Później siedział na gadzie kaczuszki aż do wieczoru. Wtedy stało się to co jest na nagraniu. Zylka albo Domino powiedział że helikopter miał rejestracje (chociaż to był heli munna więc z kąd mogli wiedzieć?) których nie miał. Joker podszadł do stolika i przeszukał nam GADDY, i powiedział że wziął avatara ponieważ namierzył go po rejkach. Avatar nie powinien zostać znaleziony zbrodni nie mieliśmy, a oni nie mieli żadnego nagrania. Dziękuje i domagam się zwrotu avatara. Aha zylka albo domino powiedzieli ( widziałem jak odlatuje ) chociaż mnie nie było na pokładzie helki ;)
skoro muun umarł to nikt nie miał prawa wiedzieć skoro tam nie przelatywał na tym d2

co ty gadasz kiedy mi ukradles helke skoro ciagle mam ja dalej ??? ( Huey ) i kiedy mnie niby zabiles z garanda skoro na tej edycji ani razu mnie nie zabiles xDDDD

Spryciarz

Użytkownik
Policja RP
Helke wam zabrałem i zatrzymałem do wyjaśnienia , mieliście mi przesłać dowody zakupu. (Które podobno posiadaliście)
Trudno się nie zgodzić z dzonym - jeżeli helka nie miała rejek a ja nie mam dowodów kradzieży to powinienem wam ją wydać.
W ramach "przeprosin" do helki dorzucam rejki.
Po jej odbiór zapraszam na Departament :D

EDIT: Helka została oddana koledze z teamu noverka - Chudiniemu.

Ostatnia edycja:

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Helką została zwrócona bo joker nie powinien był jej zabrać skoro nie miała rejestracji. Bez rejestracji pojazd nie ma właściciela. Pamiętajcie o tym na przyszłość. Zamykam

Status
Zamknięty.
Do góry