Skarga na Patryka Skara

Status
Zamknięty.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Witam dzisiaj około godziny 17:00 potrąciłem policjanta na ulicy w nadzei ponieważ go nie zauważyłem po czym drugi policjant Patryk Skar podbiegł do mnie z bluntforcem i mnie zabił dał mi kare więzienia na 20godzin oraz zarekwirował BMW , hawkound'a i lockera.
Gdzie w Kodeksie Karnym pisze
§5

Potrącenie pieszego poza drogą podlega karze mandatu od 500$ do 2000$ lub karze więzienia od 10 do 30 minut w zależności od motywów działania kierowcy.

§5a

Przestępstwo z §5 w którego wyniku poszkodowany trafił do szpitala podlega karze mandatu od 500$ do 3000$ lub karze więzienia od 30min do 3h w zależności od motywów działania kierowcy i okoliczności zdarzenia.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy dziękuje.

Jacek

Dobrze znany
powinni ci oddać auto i przedmioty które straciłeś oraz zmniejszenie kary więzienia do max 30 minut. A po za tym Skar powinien otrzymać kare więzienia za usiłowanie oszustwa :
Podstawowy typ przestępstwa oszustwa zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. W wypadku mniejszej wagi (np. ze względu na nieznaczną wartość mienia, którym rozporządził pokrzywdzony) zagrożenie karą jest mniejsze i sięga 2 lat pozbawienia wolności. Sąd może w tym wypadku skazać sprawcę oszustwa na grzywnę lub karę ograniczenia wolności.

mejdi

Stary wyjadacz
Zasłużony
4

Usiłowanie zabójstwa podlega karze mandatu od 1000$ do 10000$ lub pozbawieniu wolności od 1h do 10h.

Na funkcjonariusza punkt niżej kara może być 2x większą.
A zabił Cię bo rozjechales jego kolegę.Wy robicie tak samo a nam nie można?Co teraz ból dupy?gdzie bylo 20stu twoich kolegów.

Policjant skar został za to sowicie wynagrodzony pieniędzmi które nam zaplaciliscie.Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy policja.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
4

Usiłowanie zabójstwa podlega karze mandatu od 1000$ do 10000$ lub pozbawieniu wolności od 1h do 10h.

Policjant skar został za to sowicie wynagrodzony pieniędzmi które nam zaplaciliscie.Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy policja.
Mejdi Kodeks karny dzieli sie na artykuły to nie było usiłowanie zabójstwa moja wina że policjant stał na ulicy?
Usiłowanie zabójstwa jest w artykule przestępstw kryminalnych po tym jak go potrąciłem zatrzymałem się a mogłem uciec ale "krawężnik skfar" wolał mnie zabić.

Barti_PL

Stary wyjadacz
4

To po chuj jest tamten punkt o rozjezdzaniu skoro i tak do tego typu sytuacji stosujecie inne punkty kodeksu karnego?

mejdi

Stary wyjadacz
Zasłużony
Mejdi Kodeks karny dzieli sie na artykuły to nie było usiłowanie zabójstwa moja wina że policjant stał na ulicy?
Usiłowanie zabójstwa jest w artykule przestępstw kryminalnych po tym jak go potrąciłem zatrzymałem się a mogłem uciec ale "krawężnik skfar" wolał mnie zabić.
Uczymy się tego od was.Jak wam.ktos.kradnie co obojętnie co nawet paliwo to nie wzywacie policji tylko go zabijacie a wasze tłumaczenie to "ukradł mi paliwo mogłem".Smutne jest tylko że.dzony na to wszystko pozwala.

SkaR

Stary wyjadacz
Zasłużony
Policjanci w tym momencie przeprowadzali akcję policyjną aresztowania/zatrzymania.Zamiast przeprowadzic funkcję ominięcia wpierdzieliłeś się w mojego kolegę całym impetem. Nie było możliwości postąpić inaczej

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Uczymy się tego od was.Jak wam.ktos.kradnie co obojętnie co nawet paliwo to nie wzywacie policji tylko go zabijacie a wasze tłumaczenie to "ukradł mi paliwo mogłem".Smutne jest tylko że.dzony na to wszystko pozwala.
Wzywanie policji nie ma sensu oststnio wzywalem nikt nie przyjechał to trzeba działać na własną rękę dokładnie szkoda że dzony nic z tym nie zrobi..

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Policjanci w tym momencie przeprowadzali akcję policyjną aresztowania/zatrzymania.Zamiast przeprowadzic funkcję ominięcia wpierdzieliłeś się w mojego kolegę całym impetem. Nie było możliwości postąpić inaczej
Czyli nie stosujesz sie do kodeksu karnego i nie odgrywasz rp ktos by logos przejechal i byś to zabił tak ?

Status
Zamknięty.
Do góry