Skarga na policje

xXxZ3er;ki

Stary wyjadacz
Nick oskarżającego: Tomasz Dazes
Nick oskarżonego policjanta: Majo Chmielowski
Powód napisania skargi: Wczoraj troche odwalałem, dostałem bana na 12h podczas gdy przebywałem na komisariacie, rano gdy włączyłem komputer z policji był jedynie Majo wbiłem na serwer i zapytałem czy może mnie wypuścić on powiedział że będzie takim chujem jak my wczoraj byliśmy i cytuje "troche sobie posiedze" do teraz nie wyszedłem z komisariatu, żądam rekompensaty w wysokości 5k za każdą godzine
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]: Logi, nagrania nie posiadam

MistBorn

Stary wyjadacz
Policja RP
Nick oskarżającego: Tomasz Dazes
Nick oskarżonego policjanta: Majo Chmielowski
Powód napisania skargi: Wczoraj troche odwalałem, dostałem bana na 12h podczas gdy przebywałem na komisariacie, rano gdy włączyłem komputer z policji był jedynie Majo wbiłem na serwer i zapytałem czy może mnie wypuścić on powiedział że będzie takim chujem jak my wczoraj byliśmy i cytuje "troche sobie posiedze" do teraz nie wyszedłem z komisariatu, żądam rekompensaty w wysokości 5k za każdą godzine
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]: Logi, nagrania nie posiadam
To jest akurat nie prawda bana dostałes za to ze 4000 złotych wyrzuciłes mi w 10 złotowkach ;))) a kary za zbrodnie nie odsiedziales i dalem Ci do glowy to ze zaraz przyjade i Cie wsadze na 2 godziny za 5 morderstw i 9 fotoradarow, Pozdrawiam

xXxZ3er;ki

Stary wyjadacz
To jest akurat nie prawda bana dostałes za to ze 4000 złotych wyrzuciłes mi w 10 złotowkach ;))) a kary za zbrodnie nie odsiedziales i dalem Ci do glowy to ze zaraz przyjade i Cie wsadze na 2 godziny za 5 morderstw i 9 fotoradarow, Pozdrawiam
Trzeba było powiedzieć że tak zapłaty nie przyjmujesz, ale mi nic nie powiedziałeś a powiedziałeś jedynie mejdiemu żeby mnie zbanował

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Skarga wydaje się bezpodstawna. Majonez ukarał się mutem za wulgaryzmy na czacie chwilę po tym jak to napisał.
A aresztowanie nie ma nic wspólnego z banem. Bo to są dwie osobne kary.

Kroganin

Stary wyjadacz
smiechlem pomysl troche
Śmiechłem naucz się pisać trochę...

''a kary za zbrodnie nie odsiedziales i dalem Ci do glowy to ze zaraz przyjade i Cie wsadze na 2 godziny za 5 morderstw i 9 fotoradarow '' Koleś napisał, że odsiedział 12h więzienia, a ty odpowiedziałeś, że go nie wypuściłeś bo chciałeś dać mu do głowy, że zaraz wsadzisz go jeszcze na 2h. Naucz się pisać ze zrozumieniem, bo to jakiś żart.

MistBorn

Stary wyjadacz
Policja RP
Śmiechłem naucz się pisać trochę...

''a kary za zbrodnie nie odsiedziales i dalem Ci do glowy to ze zaraz przyjade i Cie wsadze na 2 godziny za 5 morderstw i 9 fotoradarow '' Koleś napisał, że odsiedział 12h więzienia, a ty odpowiedziałeś, że go nie wypuściłeś bo chciałeś dać mu do głowy, że zaraz wsadzisz go jeszcze na 2h. Naucz się pisać ze zrozumieniem, bo to jakiś żart.
Bede pisal sobie jak bende hciał, a po drugie MIALEM USUNAC MU ZBRODNIE bo dostal bana ?? myslisz co?

Do góry