Skarga na Tadeusz Sznuk, Janusz Capone i Paweł Golec

Status
Zamknięty.

Runo

Stary wyjadacz
A więc tak z Puciakiem stwierdziliśmy że ponapadamy bo jest 3 policjantów. Jadąc i szukając ich zauważyliśmy czołg, pomyśleliśmy że zb8tujemy ich żeby wyszli z niego ale no oczywiście piczki tego nie zrobiły. Gonili nas do stacji paliw gdzie zniszczyli nam oponę w aucie i nie mieliśmy szans na ucieczkę. Dlatego weszliśmy do budynku gdzie były te niebieskie szyby niezniszczalne, Janusz Capone podjechał czołgiem i siedział na działku wcelowany w drzwi a Paweł Golec z Tadeuszem Sznukiem próbowali nas zabić. Wszystko by było prawie okej gdyby nie czołg i z 5-6 cywili na zewnątrz próbujących nas zabić. Policja raczej powinna powiedzieć cywilom żeby się odsunęli podczas akcji policyjnej. Jeden z cywili nawet sam prosił policjanta o broń żeby się wbić do nas i "poświęcić". Puciakowi udało się zabić Tadeusza Sznuka, a ja raszując Pawła Golca wysypałem się od czołgu. Po chwili Puciak również umarł ponieważ został bez medów z 1hp (no scam). Po tym wszystkim dostaliśmy jaile na 180000sekund (ponad 50h). Chciałbym zaznaczyć żę jedyne nielegalne rzeczy jakie przy sobie mieliśmy to 2 maski i maplestrike. A więc za co ten jail?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Jak dla mnie dziwna jest ta skarga.
Bo piszesz że sami chcieliście ich zbejtować (po co?) a potem płaczesz że zgineliscie przez apc. Nie mogliście się tego domyśleć zanim zaczeliście ich "bejtować" ?

Runo

Stary wyjadacz
Jak dla mnie dziwna jest ta skarga.
Bo piszesz że sami chcieliście ich zbejtować (po co?) a potem płaczesz że zgineliscie przez apc. Nie mogliście się tego domyśleć zanim zaczeliście ich "bejtować" ?
Czytaj ze zrozumieniem, chcieliśmy ich napaść. Nie moja wina że do policji przyjmujesz byle gówna co grają tylko z apc.

CzarnoBrody

Stary wyjadacz
JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM ZEBY NAPAŚĆ JADĄCE APC? Zapomniałem nazywasz sie Runo.
Offtop
sorry mejdi ale jakim trzeba być debilem , żeby nie umieć interpretować tak prostych 2 zdań ,,Moim zdaniem przydał by się jakiś pojazd który służyłby do rozpędzania takich grup - tylko w szczególnych przypadkach (np. 10 osób blokuje most). Pojazd taki nie będzie mógł być używany do zabijania na czerwonej strefie, chyba że, akcja się tam przeniesie."
Edit: BTW zauważyłem coś śmiesznego w tej wypowiedzi widać , że dżony dodał ten pojazd do rozpierdalania tylko dużych grup a skoro takich obecnie 5+ nie ma to po co ich używacie?

Niech policja wrzuci filmik z ich aresztowania.

3policjantow z maplami i pompami, 6cywili i kurwa czolg wzieli XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD @Josef Mengele gdzie grasz na tej armie?
Na moim tosterze arma nie pójdzie gram na Gmodzie. A co do sprawy wczoraj siedziałem sobie w klicie przy dilce i darłem ryja policja to kurwy itd wiadomo moja chawira robie sobie w niej co chce. Te policyjne pały stały na dworze kiedy wyszedłem zaczęły drzeć morde łapy do góry spierdoliłem na redke byłem sam ich było 3 i wyciągneli czołg nie widze sensu grania tutaj jeżeli każda akcja nawet taka w której jest 1-3 przestępców wymaga wyciągnięcia czołgu do tłumienia terrorystów.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Offtop
sorry mejdi ale jakim trzeba być debilem , żeby nie umieć interpretować tak prostych 2 zdań ,,Moim zdaniem przydał by się jakiś pojazd który służyłby do rozpędzania takich grup - tylko w szczególnych przypadkach (np. 10 osób blokuje most). Pojazd taki nie będzie mógł być używany do zabijania na czerwonej strefie, chyba że, akcja się tam przeniesie."
Edit: BTW zauważyłem coś śmiesznego w tej wypowiedzi widać , że dżony dodał ten pojazd do rozpierdalania tylko dużych grup a skoro takich obecnie 5+ nie ma to po co ich używacie?
Uzywaja ich bo sa jebanymi kalekami. Wczoraj mieli ustawke 5v5 z Problemami i skonczylo sie tak ze Problemy ich rozjebali 5:2

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Skarga za chwile zostanie odrzucona z powodu braku dowodów na złamanie regulaminu.

Edit: ostatnio kozaczyłeś z Bartim na forum że bedzie was 15 i apc nam nie pomoże.
Wiec dlaczego to my nie płaczemy tylko wy?

Status
Zamknięty.
Do góry