Skirerter Agreski

Status
Zamknięty.

Skirerter

Użytkownik
Podanie

Ełk 17.07.2017​
-Skirerter Agreski
-28
-Ełk\Warszwa
-Wyższe
-Żonaty
-Uczestnik walk w Afganistan,Odbijanie zakładników,odkrycie największej farmy konopi,rozbrajanie bomby w metrze (Paryż)
-Jestem dosyć młodym człowiekiem, który chce zacząć pracę na stałe. Jestem bardzo doświadczony. Przeszedłem wiele kursów.

List Motywacyjny

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pana Komendanta o wyrażenie zgody na
przyjęcie mnie do służby w Komendzie Stołecznej Policji na Serwerze RolePlay.
Posiadam wykształcenie Ukończyłem (Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Publicznego i Indywidualnego w Krakowie), posiadam
również prawo jazdy kategorii B.
Oświadczam , że nigdy nie było prowadzone przeciwko mnie jakiekolwiek
postępowanie przygotowawcze i nie byłem karany sądownie.W wolnym czasie
lubie bardzo postrzelać sobie na strzelinić.
Bardzo proszę o przyjęcie mnie do służby w Policji. Uważam, że mogę ubiegać się o
przyjęcie do służby ze względu na moje predyspozycje: jestem odpowiedzialny,
cenię prawo, łatwo nawiązuje kontakty oraz mam zdolności negocjacyjne. Proszę o
pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji? od 2 do 10 godzin dziennie zależy od czasu...więcej PW
-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach? Bardzo dobrze nic nie jest na chwilę obecną problemem dla mnie !!!
-Ile masz lat? 17+
-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie. Jestem młodym człowiekiem.Mam czas na grę i chciałbym coś porobić nowego w unturned ...
-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo..........
W tym momencie mówię do nich czy mają dokumenty bo chce ich spisać oraz dać im mandat.Niestety oni wyrażają się w brzydki sposób do mnie i mówią mi żebym stąd wypier... Wyciągam broń i mówię "na glebę" po czym strzeliłem od razu w powietrze.Wszyscy padli lecz jedna osoba stała.....
Po chwili się śmieje i powiedziała strzelaj po czym wyciąga broń.Strzeliłem mu w rękę i wypadła mu broń!Wezwałem pogotowie i pojechałem do domu .......
Dzięki za przeczytanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania !!!!
Z poważaniem
Skirerter Agerski

Status
Zamknięty.
Do góry