TPA i serwer z lootem x2

Status
Zamknięty.

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Ostatnio zwróciłem uwagę że sporo osób gra na serwerach bardziej pod pvp.
Moja Propozycja:

Możesz zrobić też server gdzie będą odblokowane plate ,możliwość sprzedawania i hp ścian oraz loot np x2. Wtedy regulamin budowania by nie obowiązywał (Sky base dozwolony natomiast za jakieś glitche pod mapą ban.) Osobiście grałem na tego typu serwerach i muszę przyznać że rozgrywka jest bardzo przyjemna. Jeżeli powstał by taki serwer to grałbym codziennie i jestem przekonany że przyciągnęło by to graczy. :D

Ostatnia edycja:

Ziemniaczek

Stary wyjadacz
Ostatnio zwróciłem uwagę że sporo osób gra na serwerach bardziej pod pvp.
Moja Propozycja:

Możesz zrobić też server gdzie będą odblokowane plate ,możliwość sprzedawania i hp ścian oraz loot np x2. Wtedy regulamin budowania by nie obowiązywał (Sky base dozwolony natomiast za jakieś glitche pod mapą ban.) Osobiście grałem na tego typu serwerach i muszę przyznać że rozgrywka jest bardzo przyjemna. Jeżeli powstał by taki serwer to grałbym codziennie i jestem przekonany że przyciągnęło by to graczy. :D
Tylko ze te platy moze zostawmy zablokowane bo jest duzo sposobow na glichowanie sie pod mape jak nawet tam gdzie nie ma claima np na golfie

Xx_2famous4U_xX

Stary wyjadacz
Zamiast wprowadzać serwera z 2x lootem może spróbować wprowadzić nową mapę na "martwe" serwery. Mam wrażenie że przyciągnęło by to więcej graczy niż zwykły pei ze zwiększoną szansą na znalezienie czegoś dobrego, tryb easy już wystarczająco ułatwia znajdywanie przedmiotów.

DogePLL

Stary wyjadacz
Zamiast wprowadzać serwera z 2x lootem może spróbować wprowadzić nową mapę na "martwe" serwery. Mam wrażenie że przyciągnęło by to więcej graczy niż zwykły pei ze zwiększoną szansą na znalezienie czegoś dobrego, tryb easy już wystarczająco ułatwia znajdywanie przedmiotów.
Ta server loot 2x nie jest potrzebny bo na PL1 dobre eq można znależć w kilka minut.
A nowa mapa np. HAWAII może ściągnąć więcej graczy.

CzarnoBrody

Stary wyjadacz
Jeżeli chodzi o nową mapę to ja proponuje powrót do mapy którą mam w sercu od jakiś 2 lat zwała się ona Kaula Island nie jestem pewien czy będzie działać ale można spróbować .

Zero Skila

Stary wyjadacz
Myślę że to dobry pomysł Fejmusie :)

Status
Zamknięty.
Do góry