Unturned 2 (Unturned 4.0)

Szons

Admin/Mod TS
Chodzi mi o to czy wraz z tą mapą wejdzie możliwość postawienia widocznego servera dla więcej niż 24 osoby.

Huracan

Użytkownik
Bardzo ciekawe, lecz obawiam się że z mapą o nazwie "Rosia" będzie podobnie jak z mapą "Canada". A mianowicie chodzi mi o spawn itemków.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
No Rosja pewnie pod pvp bedzie robiona a szkoda bo wolałbym jakąś pod survival xd wgl mam nadzieje ze bedzie duża bo jeszcze zadnej duzej mapy Nelson nie zrobil

Szons

Admin/Mod TS
Nelson napisał, że jedno miasto ma być większe od Seatle a drugie trochę od niego mniejsze. Z całą pewnością myślę, że mapa będzie duża :).

Sovey

Dobrze znany
Chyba niedokładnie czytałeś te AMA albo nie do końca ogarnąłes angielski.

Unturned 4.0 to daleka przyszłość i będzie to zupełnie nowa gra, aktualnie ciągle aktualizowane będzie 3.0. Nelson pisał o stylu graficznym, zamierza pójść bardziej w stronę grafiki w stylu gry Firewatch, a Unturned 4.0 może nazywać się po prostu Unturned II, jako iż będzie znacząco różnił się od aktualnego Unturned.

Zaawansowana elektryka to również tylko pomysły które mogą zostać wprowadzone do gry w przyszlosci bądź nie, a nie pewnik.

Duży samolot możliwe że zostanie dodany wraz z nową mapą.

Nowa mapa rzeczywiście jest tworzona i zapewne wyjdzie w ciągu miesiąca, tak jak kolega napisał będzie to duża mapa, 2 duże miasta, endgame'owy loot w deadzonach i ogółem większy nacisk na deadzone'y. Dodane będą również nowe pojazdy, czołgi tez zostały potwierdzone.

Inne ciekawe rzeczy o których pisał Nelson:

- usprawnienia pojazdów, animacja wchodzenia/wychodzenia, części do samochodów, naprawianie silnika, bagażnik itp. - możliwe że te aspekty zostaną dodane/rozbudowane
- działka na pojazdach do strzelania jako stały element pojazdu
- Mega zombie może dostać atak dystansowy jak np. rzucanie głazami, aby uniemożliwić graczom proste wskoczenie na płot i ubicie go nożem/pięściami

Darkouloos

Dobrze znany
Części do aut muszą być koniecznie dodane ^^
Tylko że nawet teraz znalezienie auta nie jest łatwe więc powinno się łatwiej szukać ale np. Nie byłoby opon

Działka średnio widzę to jest gra survival a nie jakaś gra typu Rocket League + TF2

A rzucanie przez mega zombie kamieni jest spoko :D

Nie mogę się doczekać aż mapa wyjdzie bo jak mówiła osoba powyżej mnie wyjdzie zapewne w ciągu miesiąca

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Kilka ciekawych rzeczy udało mi się znaleźć na forum Nelsona
I do like the idea of increased activity in farming, and watering type features could introduce piping/sprinklers/building automated watering systems.
Wygląda na to, że w nowej wersji trzeba będzie nawodnić uprawy przez rurki i automatyczne systemy nawadniania.
For 3 everything was very tied into Steam, whereas 4 I’m hoping for it to be more of an optional layer for lobbies, authentication into official servers, etc. So yes: playing without Steam should be possible.
Nowe Unturned ma być bardziej odłączone od steam. Steam ma być tylko opcjonalną nakładką dla tworzenia lobby, autoryzacji oficjalnych serwerów, itp.
Będzie możliwość grania w nowe Unturned bez steam!

Do góry