Unturned - Spolszczenie

Status
Zamknięty.

Paffcio

Użytkownik
Siemaneczko, chciałbym Wam przedstawić moją wersję spolszczenia Unturned. Na obecną chwilę spolszczone jest prawie 90% menu głównego, połowę skilli w menu, wszystkie porady wyświetlane podczas wczytywania jak i sam ekran wczytywania. Troszkę tego jest. Cały czas wnoszę poprawki. W przyszłej aktualizacji dokończę opisy dla menu umiejętności i zajmę się dokończeniem menu oraz zacznę tłumaczyć przedmioty i HUD. Dajcie znać jak gra się Wam na tym spolszczeniu. Pozdro!

Temat w dyskusjach na Steam: http://steamcommunity.com/app/304930/discussions/5/3223871682609747183/
Kilka zdjęć z efektów pracy:
Aby zainstalować spolszczenie należy przejść do lokalizacji
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Unturned\Localization
i wkleić zawartość archiwum ZIP oraz nadpisać pliki. Od teraz spolszczenie będzie działać.

DogePLL

Stary wyjadacz
Co do pierwszego screna od kiedy w uncie jest skill odpowiadający za młotek ? To chyba chodzi o szybkość przeładowania broni ;D
Co do screna gdzie widać napis losowa gra,matchmaking to bardziej dobieranie meczu a nie losowanie ale ogólnie wszystko dobrze ;)

Paffcio

Użytkownik
Próbowałem z poziomu gry wysłać to na warsztat, wszystko ładnie wpisałem. Ścieżkę do plików oraz grafiki, wybrałem Localization jako typ moda ale ciągle wyskakuje mi komunikat że ścieżka do pliku jest niepoprawna, dla przykładu C:/UnturnedPL/ i grafa C:/UnturnedPL.png. Po prostu tego nie ogarniam a poradniki zazwyczaj tyczą się map czy modeli. Workshop to inna kwestia :p. Dzięki co do błędów, poprawie je. Przy tłumaczeniu trochę miałem zryty mózg bo niektóre kwestie się myliły. Szczególnie tam gdzie jest dużo tekstów lub pojedynczych wyrazów. ^_^.

Status
Zamknięty.
Do góry