Wipe PL10

Zrobić wipe na PL10 ?

• Ilość głosów
    66
Status
Zamknięty.

Gogras127

Stary wyjadacz
Jak na razie, przedstawiono pełno zmian które ciężko byłoby wprowadzić na aktualną edycję w jeden dzień, nowa edycja pozwalałaby dopracować RP w sposób taki , aby to było RP a nie survival gracze vs policja , pisałem nie raz , że broń typu night powinna kosztować minimum 100k , żeby miały ją 2-3 osoby a nie 3/4 serwera a wtedy rozgrywka zmieniła by się o 360 stopni. Powinno wdrożyć się zasadę NLR dla graczy i policji , zmniejszyć dostępność broni :) Jak najbardziej za nową edycją jestem
Podam tutaj przykład z army:żeby zarobić na fajną broń długą trzeba nieźle harować np. Na narkotykach. Za przewóz vanem masz 20k (długa od 150k do 300k). Przy okazji możesz napotkać szeryfów i panów od abonamentów czyt. Zjadaczy hajsu i jak już zarobisz na tą broń i się z nią wyjebiesz to masz przypał jak cie medycy podniosą (zamiast broni dostajesz 180 miesiecy kary). Polecam wgl medyków dodać bo bez nich nie ma Rp.

Ersecond

Stary wyjadacz
Jak na razie, przedstawiono pełno zmian które ciężko byłoby wprowadzić na aktualną edycję w jeden dzień, nowa edycja pozwalałaby dopracować RP w sposób taki , aby to było RP a nie survival gracze vs policja , pisałem nie raz , że broń typu night powinna kosztować minimum 100k , żeby miały ją 2-3 osoby a nie 3/4 serwera a wtedy rozgrywka zmieniła by się o 360 stopni. Powinno wdrożyć się zasadę NLR dla graczy i policji , zmniejszyć dostępność broni :) Jak najbardziej za nową edycją jestem
Wtedy i napady na bank musiałyby być dużo bardziej opłacalne[odnoszę się do tego że broń typu night/długa powinna kosztować minimum 100k]

Zero Skila

Stary wyjadacz
Wtedy i napady na bank musiałyby być dużo bardziej opłacalne[odnoszę się do tego że broń typu night/długa powinna kosztować minimum 100k]
Napadać na bak można też z hawkiem , ale jeśli te bronie mają kosztować po 100k to oczywiście za napad powinno się dostawać dużo więcej , ale myślę że tak mniej niż 100 k , a też jeśli te ceny wprowadzą to Policja powinna mieć broń długą za 60k minimum myślę

Ostatnia edycja:

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Ale wy jesteście nie ogary.FM zaproponował by na broń była droższa itd.Niby się na to zgadzacie a już kombinujecie jak to znowu sobie uprościć.
"No broń powinna być droższa ale wtedy napady na bank 60k żeby łatwiej na ta broń uzbierać"
Zero ty czasem wgl myślisz co piszesz?

Jak dla mnie żeby mieć dostep do NPC z karabinami quest typu.Złów 10 squidów.Bo te questy teraz są co najmniej śmieszne.

Ale wy jesteście nie ogary.FM zaproponował by na broń była droższa itd.Niby się na to zgadzacie a już kombinujecie jak to znowu sobie uprościć.
"No broń powinna być droższa ale wtedy napady na bank 60k żeby łatwiej na ta broń uzbierać"
Zero ty czasem wgl myślisz co piszesz?

Jak dla mnie żeby mieć dostep do NPC z karabinami quest typu.Złów 10 squidów.Bo te questy teraz są co najmniej śmieszne.
ja jednego złowić nie mogę xD

Gogras127

Stary wyjadacz
Jeśli chodzi o unturned 4.0 nawet jak wyjdzie pełna wersja nie będzie modeli aut z workshopu na początku. Nie będzie napisanych pluginów np. Na monety i konto. Nie będzie poogarnianych różych rzeczy więc myślę, że serwery rp na 4.0 to po jakimś roku od wydania alphy. Moim zdaniem powinien być wipe wszystkiego. Lecz zostałby gadd do którego można wsadzić 1 auto z mega lockerem. (Wiadomo do niego napchać pięniedzy i broni). Wtedy start byłby wyrównany dla osób z majątkami. Pamiętajmy też, że na starcie tej edycji ludzie po 1h sie nawalali z nightów i jeździli merolami. Według mnie wipe może przynieść dużo zysku, lub zniechęcić graczy, ale tak czy siak by się przydał.

Ersecond

Stary wyjadacz
No tak ale właśnie dużo osób kupiło monety i sie nie zgodzą bo maja do tego przeciez prawo były to ich pieniądze i mogli by sie poczuć normalnie "wyruchani" prawda?
Nie rozumiem czegoś, co prawda nie znam się na prawie ale jest taki zwrot w regulaminie przy zakupie monet "Nie akceptujemy zwrotów dotacji gdy dostaniesz bana na naszych serwerach. Uprawnienia są przyznawane darczyńcom i są uważane za towary cyfrowe, dlatego nie są uprawnione do korzystania z ochrony zakupów PayPal zgodnie z zasadami" jest tu napisane dotacji i darczyńcom ale ja to rozumiem że jest to jako donate a przy okazji dostajemy to za co zapłaciliśmy. Jeśli się mylę to mnie popraw. Co prawda to prawda mogliby poczuć się wyruchani.

Edit-dopiero się skapłem że cię źle zrozumiałem:D

Ostatnia edycja:

Barti_PL

Stary wyjadacz
Jeśli chodzi o unturned 4.0 nawet jak wyjdzie pełna wersja nie będzie modeli aut z workshopu na początku. Nie będzie napisanych pluginów np. Na monety i konto. Nie będzie poogarnianych różych rzeczy więc myślę, że serwery rp na 4.0 to po jakimś roku od wydania alphy. Moim zdaniem powinien być wipe wszystkiego. Lecz zostałby gadd do którego można wsadzić 1 auto z mega lockerem. (Wiadomo do niego napchać pięniedzy i broni). Wtedy start byłby wyrównany dla osób z majątkami. Pamiętajmy też, że na starcie tej edycji ludzie po 1h sie nawalali z nightów i jeździli merolami. Według mnie wipe może przynieść dużo zysku, lub zniechęcić graczy, ale tak czy siak by się przydał.
Na poczatku nikt nie nawalal sie nightami. Mercem jezdzil tylko Kombacior ktory na start kupil 400k. Takie pvp sie zaczelo jak dodano kokaine i ludzie siedzieli cale dnie sadzac to i zarabiajac po 1kk w kilkanascie godzin.

Status
Zamknięty.
Do góry