Za co ban?

Status
Zamknięty.

Witek

Dobrze znany
Za co dostałem bana?

Po braku odpowiedzi przez jakiś czas dodaję opis:
Grałem sobie i nagle coś mnie wyrzuciło. Myślałem, że to (jak zwykle) problemy z netem, więc kliknąłem szybko esc i chciałem się znowu połączyć z serwerem i wtedy okazało się, że mam bana. Czy mogę wiedzieć za co, bo nie mam pojęcia? Właśnie byłem w okolicach Confederation Bridge na mapie PEI, serwer PL2. Przez wcześniejsze kilka minut szedłem do mostu i mb, bo była to moja pierwsza (albo pierwsza od dawna) wizyta na PL2, więc chciałem zebrać porządne eq.

Dostałeś bana za te plate'y pod naszą bazą na PL5... Szybko zawołałem admina i pokazałem mu screeny, a on dał ci bana:)
A w tych plate'ach było złe to, że miałeś 2 plate'y, 1 duży i 1 mały i stawiałeś te plate'y podbudowując się do góry a dokładniej tak, że postawiłeś dwa i wszedłeś na ten drugi i zdjąłeś ten pierwszy i wszedłeś na ten 2 i postawiłeś ten pierwszy, i tak ciągle :)
I prosiłbym szoba/dzonego o usunięcie latających plate'ow nad naszą bazą...
Pewnie myślał, że nikogo w bazie nie ma ale polecieliśmy sobie helką. Gdy wróciliśmy kolega zobaczył, że ktoś podbudowuje się pod naszą bazą to go zdjął i był twoj nick "Witek (I tutaj to S.A Ale niewiem jak to się pisało) Tuż po tym automatycznie wyszedłeś z serwera...
A z tego co widze masz tu junior moda... Więc troche nie ładnie że junior mod łamie regulamin...

Witek

Dobrze znany
No nieźle, bo ja się nigdzie nie podbudowywałem, ale ktoś mnie zabił w okolicach mb. Mógłbym zobaczyć te screeny?

gniewek44

Dobrze znany
Możesz wstawić stronę na jakiej są te ss'y? i jakiego administratora poprosiłeś o to aby go zbanował + Czy ten administrator dostał dowód pewności że to był Witek.

Witek

Dobrze znany
To ( http://imgur.com/srFI6lZ) pewnie to miejsce, gdzie według was siedziałem tuż przed śmiercią. Jest tylko jeden problem. Jak widzisz tu jeszcze żyję, nie mam bana i nie siedzę na tych playtach, a budując to coś, nie mógłbym zejść na dół i znów wejść na górę. Jakąś chwilę po tym screenie (który miał służyć do skargi) pobiegłem sprawdzić, kto to się tak buduje, zabić go i złożyć skargę i wtedy, już w okolicach tego domku z playtów, zostałem zabity.

Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy, bo dzisiaj mam czas i jeszcze chciałbym pograć.

Witek

Dobrze znany
Proszę bardzo:

Argument 1.
Zgodnie z powszechnie obowiązującą zasadą domniemania niewinności (Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Domniemanie_niewinno%C5%9Bci) oskarżony (ja) jest (jestem) niewinny.
Zasada ta jest zawarta w:
Powszechnej deklaracji praw człowieka - Art. 11 ust. 1,
Konstytucji RP - Art. 42 ust. 3,
Europejskiej konwencji praw człowieka - Art. 6 ust. 2,
Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych - Art. 14 ust. 2.

Pokazanie logiczności tej zasady (Argument jest jedynie przykładem, a zawarte w nim oskarżenie jest bezpodstawne i fałszywe.):
W wypadku nieobowiązywanie jej na serwerach oskarżam gracza Klecha Socha o używanie aimbota, dnia 28.03.2016r. o godzinie 18.57. A z braku możliwości okazania namacalnego dowodu niewinności gracz jest winny.

Argument 2.
Mój poprzedni post.

Witek napisał:
To ( http://imgur.com/srFI6lZ) pewnie to miejsce, gdzie według was siedziałem tuż przed śmiercią. Jest tylko jeden problem. Jak widzisz tu jeszcze żyję, nie mam bana i nie siedzę na tych playtach, a budując to coś, nie mógłbym zejść na dół i znów wejść na górę. Jakąś chwilę po tym screenie (który miał służyć do skargi) pobiegłem sprawdzić, kto to się tak buduje, zabić go i złożyć skargę i wtedy, już w okolicach tego domku z playtów, zostałem zabity.

Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy, bo dzisiaj mam czas i jeszcze chciałbym pograć.
Z każdego z osobna z tych argumentów wynika moja niewinność, a więc istnieją 2 niezależne argumenty, o które prosiłeś, lecz ja nie miałem obowiązku ich podawać, a zrobiłem to ze swojej dobrej woli.

Witek

Dobrze znany
Przepraszam za odświeżanie tematu, ale chciałbym jeszcze dzisiaj pograć. Zajmie się ktoś tą sprawą?

Speekq

Użytkownik
Uważam że jeżeli Klecha Socha mówi że ma dowody a nagle okazało się że ich nie ma to wygląda na to że ban jest bezpodstawny.

Witek

Dobrze znany
Klecha Socha może dopiszesz jeszcze, że są niegotowe i jeszcze edytujesz kilka innych, z których powstaną rzekome dowody mnie obciążające?
Uważam (to jedynie moje zdanie {nie mam dowodów} ), że Klecha Socha tak zwleka, bo próbuje coś zmajstrować i edytując inne screeny stworzyć fałszywe dowody.

Mam pomysł jak to rozwiązać!!!

Po odbanowaniu mnie admin teinie mnie na te playty i ja zrobię screeny, które pokażą, czy mogę je podnieść. Jeśli tak - jestem winny, nie - niewinny.

Wyjaśnienie:
Właściciel postawionego przedmiotu może go podnieść przytrzymując na nim "F", a po najechaniu na postawiony przedmiot wyświetla się komunikat, który po przetłumaczeniu brzmi: "Przytrzymaj F, żeby podnieść", albo jakoś podobnie.

Klecha Socha minęło 30 minut!!!

http://imgur.com/3WLIQkR

Mogą dać ci ub, jakieś 10min temu widziałem kogoś kto sie podbudowywał wiszacymi plate'ami... Jego nick to "ja" i wylogował się on na dachu bazy mejdiego (Obok mojej) przy samolocie... Mam screeny tylko jak stoi na wiszącym plate więc troche słabo ze skargą ponieważ nie udowodnie, że to on;/

A ja przepraszam za to zamieszanie ale co byś zrobił gdybyś widział coś takiego :/

Witek

Dobrze znany
Mam bana cały czas i nie mam możliwości wejścia na serwer, więc ten "ja", to ktoś inny.
Dzięki za przyznanie się do błędu, ale przez Ciebie straciłem cały wieczór, więc liczę na jakąś rekompensatę.

Więc odbanuj mnie, zbanuj tego "ja".
Lecz zauważ, że przez Ciebie, lub osobę, która mnie zbanowała straciłem około 5h grania.

Witek

Dobrze znany
30 monet? Serio?
Przez 5 godzin, stojąc i nic nie robiąc miałbym ponad 500 - po 25 za każde 15 minut gry.
Nie wolno jednak zapominać o itemach, które mogłem zebrać, bazach, które mogłem wybudować i całej zabawie płynącej z gry, którą bezpowrotnie straciłem.

Możesz powiedzieć jaki administrator/ moderator mnie zbanował?

gniewek44

Dobrze znany
Popieram Witka ponieważ stracił on cały wieczór i w dodatku został fałszywie oskarżony a później ukarany i przy okazji chciałbym wiedzieć jaki to administrator wydał bana bez dowodów a tak tylko od ręki?... I przy okazji chciałbym podkreślić że drużyna Witka mogła lub już straciła dużo lub mniej na jego nieobecności.

Status
Zamknięty.
Do góry