Zabijanie na zielonych strefach na serwerze roreplay

Status
Zamknięty.

Danielo789

Użytkownik
Dziedobry nazywam sie Daniel na serwerze gry "Danielo Pxiel"
Chce zgłość zabójstwo na zielonej strefie coś sie prawdopodobnie zrypało z wyświetlaniem nazw w grze nie wiem czemu ale mam nagranie.
Proszę coś z tym zrobić to nie pierwsze tego typu zachowanie

przepraszam za zwłokę ale pliki miały ponad 30gb i bardzo długo by sie przesyłało wieć musiałem obniżać jakość i nie wysyłać podróży motocyklem

Ostatnia edycja:

Hype

Naczelny Serwerowy MythBuster
Administrator Serwerów
Programista/Kreator
Dziedobry nazywam sie Daniel na serwerze gry "Danielo Pxiel"
Chce zgłość zabójstwo na zielonej strefie coś sie prawdopodobnie zrypało z wyświetlaniem nazw w grze nie wiem czemu ale mam nagranie.
Proszę coś z tym zrobić to nie pierwsze tego typu zachowanie
proszę wyślij go na YT i podaj linka ;)

(zły dział) przenosze na dział RP.

Danielo789

Użytkownik
Widziałem tą akcję.
Biegłeś koło banku w Nadziei z gas maską, a jak wiadomo od kilku dni stała się ona nielegalna i ludzie zaczęli do Ciebie strzelać.
Teraz to wiem ale nie dali mi szansy nawet na zdjęcie maski tylko od razu strzelali nie można było wezwać Policji chyba oni są od tego a nie zwykli użytkownicy.

Kroganin

Stary wyjadacz
proszę już wstawiam przepraszam za zwłokę
Post automatically merged:

Przez to właśnie serwer traci i społeczność staje sie toksyczna.
Brawo, nie jesteś pierwszy który zrozumiał, że prawo jest chujowe, Ale niektórym Po prostu nie da się przemówić do rozsądku.

Danielo789

Użytkownik
Brawo, nie jesteś pierwszy który zrozumiał, że prawo jest chujowe, Ale niektórym Po prostu nie da się przemówić do rozsądku.
Dziękuje za zrozumienie.
Nawet jeśli nie dostaną bana albo niedostane jakiegoś zadość uczynienia (nie wiem, czy coś takiego mi się należy),
To chciałbym, aby administracja zrobiła coś, aby żyło sie na serwerze lepiej.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie powiedzieli "ty zobacz na stronie (nie wiem gdzie to jest opisane) pokazało sie że nie można nosić masek.."
a nie bum strzał w łep i "ty kurwa zdejmuj to ".

Status
Zamknięty.
Do góry