Zabugowane skrzynki.

Status
Zamknięty.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Witam, mam pytanie, albowiem, często gram sobie na serwie, i jak zrobie tam skrzynke, często od razu cały magazyn, to musi znaleźć się zabugowana której nie da się otworzyć. I stąd moje pytanie, czy można z tym coś zrobić? Zauważyłem ostatnio, że skrzynki same sie odbugowują chyba po tych restartach serwa, ale to nie zmienia faktu ze to strasznie denerwujące , jak nie mozesz nic wlozyc do dopiero zrobionej skrzynki. Pisałem już zapytanie na czacie w grze ale wszystkie odpowiedzi byly "zniszcz, wez itemy, postaw nową". Nie mam tyle scarpów zeby co chwile stawiac nowego lockera, a nawet po drewno mi sie nie chce leciec zeby zrobic tą zwykłą. Dlatego prosze o odpowiedz, czy da sie z tym cos zrobic, i co moze wywolywać bugowanie skrzynek.

Pozdrawiam

promatiek1

Użytkownik
Moim zdaniem bugują się, gdy:
1. Stoją bardzo blisko siebie,
2. Otwierasz je bardzo często w krótkim odstępie czasu.
Często mam tak, że ciągle kukam do tej samej skrzynki i po chwili nie mogę jej otworzyc.

Nie warto rozwalać ich gdy są zbugowane, nawet jesli sa to tylko drewniane skrzynki.
Najlepiej odczekać po prostu do tego restartu, no chyba, że koniecznie potrzebujesz itemu który akurat jest w tej skrzynce to wtedy lepiej rozwalic.

kuba565656

Użytkownik
Restart jest co 2 godziny i odbugowywuje skrzynki, osobiście nie mam bazy ani nie stawiam skrzynek wiec problem nie dotyka mnie bezpośrednio ale wiem o czym mówisz. Miałem baze z przed resetu i bardzo czesto bugowaly mi sie skrzynki. Wyglądało to tak ze po restarcie servera odbugowywały sie by nastepnie sie znowu zbugować. Nawet jak je zniszczyłem i postawiłem w ich miejscu nowa to znowu sie bugowala. Maoim skromnym zdaniem powinienes czekac do restartów servera w zależności od skrzynki. Lockerów zwyczajnie sie nie opłaca rozwalać a drewniane skrzynki i owszem.

Dzuk

Użytkownik
skrzynki i sejfy są zbugowane i nie da się nic zrobić. Czy będą blisko innych czy ktoś często będzie otwierać to i tak nic nie da

Status
Zamknięty.
Do góry