[ZAMKNIĘTE]Event nr 2 "Unturned.pl AIR RACE"

Status
Zamknięty.

Arron

Dobrze znany
Hasło do serwera eventowego zostało podane w grupie eventowej!
Zapraszamy!
Witajcie!​
Mam przyjemność przedstawić Wam kolejną wersję cyklicznego eventu na naszych serwerach!​
Podczas zebrania administracji, na którym padły pierwsze pomysły dotyczące serwerowych zabaw i wydarzeń dla graczy realizowanych przez ekipę unturned.pl nad stołem przewinęły się różnorakie koncepcje. Od ligi drużynowej, przez wydarzenia związane z rajdowaniem i bronieniem lokacji, aż po różnorakie wyścigi, biegi przełajowe i ochronę vipów. Na początek wybraliśmy najprostsze opcje, by móc się nieco rozpędzić z rozmiarem i profesjonalizmem zabaw jakie dla Was przygotowujemy. Odbył się już pierwszy event, polegający na rajdzie na zbudowaną przez administrację bazę, miałem okazję brać w nim udział, i pomimo, iż stawiło się na nim tylko 10 osób, zabawa była przednia, a nagrody w postaci dużych pakietów monet ucieszyły każdego.​
Po umiarkowanym sukcesie pierwszego eventu pora na krok dalej. Zgłosiłem swoją kandydaturę na hosta serwera eventowego, i jestem w trakcie przygotowań wydarzenia, które, jak możecie się domyśleć patrząc na wygenerowane przeze mnie w programie "Paint" logo eventu, będzie kręciło się wokół wyścigów lotniczych. Mogę nawet wrzucić Wam spontaniczny, durny, brzydki i słaby jakościowo filmik z pierwszego dnia prac. Oraz parę screenów, na zachętę.​
https://www.youtube.com/watch?v=96j9xqSmoCw​

Będę cyklicznie umieszczał nowe informacje odnośnie eventu, pokazywał postępy i pomysły, a teraz pozwólcie, że przejdę do przedstawienia i opisania samej formy i wstępnego terminarza eventowego.

EVENT NR 2 - AIR RACE
Wydarzenie eventowe odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, w godzinach od 12:00 do 20:00 na serwerze eventowym, dodatkowo podczas weekendu 22-23 kwietnia na wszystkich serwerach unturned.pl zwiększony zostanie przydział monet za każde piętnaście minut gry!
Samo wydarzenie będzie odbywać się w czasie rzeczywistym. Aby dołączyć do zabawy, należy dołączyć do grupy w serwisie Steam: http://steamcommunity.com/groups/eventunturnedpl
Wszystkie osoby które nie będą w grupie eventowej na serwerze wydarzenia będą z niego wyrzucane. Przed rozpoczęciem eventu każdy członek grupy otrzyma dostęp do hasła na serwer eventowy. Do grupy należy dołączyć jeśli chcecie wziąć udział w konkursach lotniczych i innych, a także jeśli chcecie znaleźć się na widowni. Robimy jedną wielką grupę byście mogli obserwować na mapie poczynania pilotów w wyścigu, a także by nadzorować poruszanie się gości po serwerze.

1.Główną atrakcją będzie szereg wyścigów lotniczych przeprowadzanych na specjalnym torze zbudowanym na mapie. Wyróżniliśmy dwa typy konkurencji:

Wyścig na czas/eliminacje: Pojedynczy pilot wykonuje przelot torem w jak najkrótszym czasie. Pilot ma możliwość dokonania dwóch przelotów. Z pilotem w kabinie siedzi jeden z organizatorów, mierząc mu czas i pilnując, by pilot przeleciał przez wszystkie bramki toru. W konkurencji może wziąć udział każdy, kto znajduje się na serwerze eventowym podczas czasu przeznaczonego na przeloty pojedynczych pilotów.

Wyścigi główne: Każdy, kto ukończył przelot pojedynczy, może dostać się do wyścigu, w którym sześciu do dwunastu pilotów rywalizuje ze sobą jednocześnie. Odbędą się trzy wyścigi główne. Do wyścigu kwalifikuje się dwunastu pilotów z najlepszymi czasami z przelotów pojedynczych.

2. Podczas eventu, pomiędzy głównymi wyścigami, oraz równolegle do przelotów pojedynczych maszyn odbędzie się szereg mniejszych zabaw i konkursów. Mamy nadzieję, że coś dla siebie znajdą tutaj i młodsi, mniej doświadczeni gracze, jak i Ci starsi, obeznani z grą.

Najciekawsze przebranie. Zachęcamy do założenia swoich najbardziej fikuśnych skinów na czas eventu, dla najlepiej ubranych gości przewidujemy upominki!

Wieczorna dyskoteka na lotnisku + fajerwerki. Zwieńczeniem eventu będzie impreza na płycie lotniska oraz pokaz fajerwerków.

Oraz możliwe, że wiele, wiele innych :) (proszę osoby z moderacji i administracji o pomysły na minieventy, które chcielibyście przeprowadzić!)

Terminarz głównej atrakcji. Host: Arron

12:00 - uroczyste otwarcie eventu. Oprowadzenie gości po obiekcie, zasady przebywania na serwerze.
12:30 - rozpoczęcie przelotów pojedynczych pilotów.
14:00 - pierwszy wyścig główny.
14:30 - 16:00 - przeloty pojedynczych pilotów.
16:30 - drugi wyścig główny.
17:00 - 18:30 - przeloty pojedynczych pilotów.
19:00 - trzeci wyścig główny.
19:30 - uroczyste ogłoszenie wyników.
20:00 - pokaz fajerwerków.
20:10 - nocna dyskoteka.

12:00 - 20:30 stream na żywo na kanale https://www.twitch.tv/arroneagleheart

Post będzie rozwijany wraz z rozwojem wydarzenia. Poniżej proszę o wszelakie sugestie, komentarze i propozycje współpracy. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane.​

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Arron, czy nie uważasz, że to cholernie długi Event? Zanudzisz się bo co chwilę będzie przychodziło i odchodziło najwyżej kilka osób zapewne :/ Lepiej zrobić coś krótszego w czasie, bardziej skoncentrowanego. To moje sugestie, nie, że cię deprymuję, abyś stracił zapał, ale naprawdę to kiepsko może wyjść... cóż, ewentualnie zrób jak uważasz jeśli nie chcesz nic zmieniać i po prostu zobaczymy jak wyjdzie ;)

królmejdi

Użytkownik
Nie przepadam może za Arronem.Ale widzę że odwalił kawał dobrej roboty.Może faktycznie troche to długie.Ale bardzo imponujące napewno się zjawie:)Pjona

Arron

Dobrze znany
Drake, tor jest długi. Jeden przelot trwa około 4-6 minut. Trzeba przelecieć przez ponad 30 bramek. W półtorej godziny w powiedzmy dwie osoby przelecimy się z około 12 osobami (15 minut na jednego pilota, dwa przeloty), więc niestety muszę rozciągnąć event by jak największa ilość chętnych mogła spróbować. Ludzie też wolą mieć dostęp do atrakcji przez całe popołudnie, a nie przychodzić na godzinę o ustalonej porze. Każdemu może coś wypaść. Chcę zrobić coś na bazie wesołego miasteczka, każdy może przyjść kiedy chce, i mieć szansę na wygraną. Będę też latał z każdym, któremu będzie zależało na nagranie swojego przelotu na streamie. Poza tym, kupiłem już kod na Donatora i kupię jeszcze trzy kody na konto VIP, które przeznaczę na nagrody za wygrane w wyścigach głównych i najlepszy czas przelotu podczas całego eventu.

Dziś będę kontynuował budowę toru, i wrzucę krótki filmik sugerujący zmianę sterowania przy użyciu trzeciej osoby, która jest bardziej dynamiczna.

Dodatkowo krótki apel: DOŁĄCZAJCIE DO GRUPY EVENTOWEJ JEŚLI WYRAŻACIE CHĘĆ POJAWIENIA SIĘ NA EVENCIE.
Ilość osób w grupie jest dla mnie cenną informacją dzięki której mogę zawczasu ustalić czy nie będę potrzebował dla Was więcej czasu lub pomocy dodatkowych osób do obsługi.

Arron

Dobrze znany
Komentarz i opis eventu pozwolę sobie napisać jutro, bom zmęczon. Jutro też pojawi się możliwość głosowania na najlepsze przebranie.​

Wyniki konkursu!
Tor ukończyli:
Vanish - 4:44.8​
Makar - 4:43.1​
TheWhite - 5:50.2 500 monet przekazane​
Wujek - 4:35.4 500 monet przekazane​
Duch - 4:41.2​
theSims - 4:33.7​
JustGrott - 4:51.5​
Barti - 6:00.3 500 monet przekazane​

Każdy z wyżej wymienionych niech zgłosi się po 500 monet nagrody za ukończenie.
Nagroda za najlepsze przeloty:
theSims - konto Donator na miesiąc. (przekazana)​
Wujek - konto Vip na miesiąc. (przekazana)​
Duch - konto Vip na miesiąc.​
Nagrody Prezesa za obieg toru do góry nogami. (przekazane)
5000 monet - Duch​
5000 monet - Jan Podej Oddej​
5000 monet - theSims​
Stream z początku eventu możecie znaleźć w mojej bibliotece Twich:​
Gratulujemy zwycięzcom i serdeczne dzięki za przybycie!!!​

Status
Zamknięty.
Do góry