[ZAMKNIĘTE]EVENT nr 3 - Ankieta

Jaki tryb rywalizacji chcecie, aby pojawił się na następnym Evencie?

 • Oblężenie Drużynowo (2 jednakowe bazy wygrywa drużyna, która pierwsza zniszczy bazę wrogów.

  Głosy: 16 61,5%
 • Wyścigi Drużynowe (samochody lub motorówki/skutery wodne)

  Głosy: 2 7,7%
 • Flagi Drużynowe (każda drużyna ma za zadanie zebrać określoną liczbę itemów w określonym czasie popr

  Głosy: 1 3,8%
 • Wyścigi Indywidualne (samochody lub motorówki/skutery wodne)

  Głosy: 1 3,8%
 • Poszukiwacze skarbów Drużynowo ( każdy zespół wchodzi jednocześnie na mapę i poszukuje standardowo r

  Głosy: 6 23,1%

 • Ilość głosów
  26
Status
Zamknięty.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Z całą pewnością następnym razem postaramy się dodać taką ankietę i zrobimy coś w stylu BO3 w Unturned, o ile tylko będą chętni :)
 

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Ankietę zamykam w czwartek wieczorem (święto) i wtedy zobaczymy, czy wybrać jedną, czy dwie opcje. Oblężenie, jak zwykle ma największą popularność, ale być może uda się jednocześnie zrobić też drugi event. Zależy, czy jeszcze kilka osób zgłosi się.

Poniżej zamieszczam już skrócony opis obu "trybów".

Oblężenie:

Bazy założone blisko siebie (około 500 metrów odległości). Wygrywa team, który jako pierwszy zniszczy wszystkie łóżka w bazie przeciwników. Dokłądnie chodzi o to, aby w bazie nie było, ani jednego zaklajmowanego łóżka i żadnego żywego właściciela bazy. Łóżek nie wolno będzie kłaść w pomieszczeniach (ogólnie częściach bazy), gdzie nie prowadzą drzwi lub np. na dachu jeśli nie ma tam żadnego wejścia, jak drabina, schody itd. Wejścia nie mogą być zakamuflowane. Po prostu unikamy sytuacji, gdzie drużyna przeciwna będzie musiała szukać łóżek rozwalając każdą ścianę. Również nie bugujemy łóżek w teksturach innych struktur, jak choćby lockery itp.

Czas na rozgrywkę to maksymalnie 2h. O wiele dłużej, niż ostatnie oblężenie ponieważ tutaj każdy ma podobne szanse. Bazy będą niemal idealnie takie same. Będą różniły się niewiele od siebie.
Wymiary bazy jakie przewiduję teraz (mogą ulec zmianie w trakcie jej budowy) to:

Wysokość 6 pięter, szerokość i długoś po 10.

Resp graczy będzie prawdopodobnie zbugowany, jak ostatnio, czyli po tym, jak ktoś was zastrzeli musicie czekać i wcisnąć "home" na ekranie. Komenda /home nie będzie pewnie działać. Sklep i inne pluginy zapewne będą wyłączone.

Itemy, jakie każda drużyna będzie posiadała to:
(wymieniam na razie ogólnikowo i w zaokrągleniu)

- 30-60 granatów
- 3 c4
- 3-15 skrzyń ammo
- 2-5 pojazdów
- BYĆ MOŻE również 1-2 maszyny latające ;)
- 10-20 pistoletów
- 10-20 karabinów
- 2-3 snajperki

Jeśli chodzi o poszukiwaczy skarbów:

2 drużyny respią się po całej mapie. Każda ma skrzynki w metalowej bazie do których muszą włożyć następujące itemy (oczywiście sklep będzie wyłączony :D )

- 10 klejów
- 10 butelek z wodą
- 20 jakichkolwiek napojów (nielicząc wody)
- 50 jedzenia
- 10 tabletek
- 5 szczepionek
- 10 chemikaliów
- 30 dressingów
- 100 scrapów

W świecie zagłady zombie każda rzecz jest skarbem, nie zapominajcie o tym ;)

Każdy może zabić (lub zginąć :) ) i zrabować lub stracić zebrane itemy na rzecz kogoś innego. Jeśli uda się to zmienić to itemy będą znikały z ziemi dopiero po 10 minutach (obecnie jest chyba 5). Po zdobyciu jakiejkolwiek liczby itemów będzie można włożyć je do lockerów umieszczonych w bazie. Oczywiście teoretycznie można ograbić czyjąć bazę jeśli dacie radę.

Na razie tyle, więcej szczegółów za jakiś czas, gdy zamknę ankietę i dokładnie wszystko wymyślę.

Pozdrawiam!
 
D

Deleted member 2486

Oblężenie najlepsze tylko jakieś medyki by się przydały :)
 

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Pomyślimy o tym, aby zrobić kilka kitów jeśli się to w ogóle uda, aby działały jedynie na tym Eventowym Serwerze. Każdy mógłby wtedy od czasu do czasu wpisać /kit medyk albo /kit inzynier i miałby odpowiednie dodatkowe narzędzia lub/i expa aby dodać do skilli. Tak jak jednak piszę nie wiadomo, czy to jest możliwe.
 

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
W sobotę lub niedzielę będzie ustalona dokładna data oraz stworzone bazy na "Event Oblężenie". Wtedy, też zostaną otworzone zapisy oraz wyjaśnione dokładnie zasady. Już teraz, jednak mogę dać wam info, że Event odbędzie się prawdopodobnie 11-12.06 i być może każdego dnia zostanie przeprowadzony inny, czyli najpierw np. Oblężenie, a potem "Poszukiwacze Skarbów".

Na pewno zostanie wyłączone dobieranie teamów. Składy będą na zasadzie "wybierania", czyli 2 najlepszych graczy na chwilę przed Eventem wybierze graczy i będą ich wybierali po jednym, aż każdy znajdzie się w którejś grupie.
Nad przebiegiem Eventu będzie czuwało kilku Adminów (co najmniej 3) i będą oni pilnowali, aby nikt nie łamał zasad ustanowionych specjalnie na to wydarzenie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry