[ZAMKNIĘTE]Restart map przy kolejnej aktualizacji gry

Jaką wielkość ma mieć nowa mapa na PL6?

• Ilość głosów
    17
Status
Zamknięty.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Dzisiejszego dnia (17-11-2015) miał być przeprowadzony restart map na wszystkich naszych serwerach. Restart ten nie odbył się, ponieważ w najbliższej aktualizacji ma być zmieniony system budowania i prawdopodobnie wymusi to restart wszystkich map (tego jeszcze nie wiemy, ale lepiej 3-4 dni zaczekać :p). Tak więc, spodziewajcie się restartu map prawdopodobnie w piątek wieczorem, a na PL6 innej mapy.

Nowość która ma wejść w kolejnej aktualizacji nazywa się: freeform building - dowolna forma budowy?

Marny7000

Dobrze znany
Jeżeli mapa ma być duża to nie może posiadać zbyt dużej ilości detali bo spadki FPS będą wszechobecne. Jeżeli teraz jest mało graczy na PL6 to wprowadzenie dużej mapy spowoduję, że będzie ich jeszcze mniej. Mała mapa na serwer na którym gra mało osób.

Sniffi.'-'

Dobrze znany
Jest 6 średnich map, i jedna mała... Więc jedna duża powinna być. Ja osobiście wolę duże mapy, bo wolę survival od pvp. Jak wygra duża mapa, to zróbcie ankietę z różnymi mapami. Ja osobiście w imieniu swoim i K4pr4la polecam mapkę Vinisland. Bardzo fajna mapa oraz przyjemnie się na niej gra.

chinool

Użytkownik
Proponuję dodać dużą mapę o nazwie Milton State. Zawiera ona nie za dużo lokacji, jedną sekretną, idealną do zbudowania bazy. Nie są potrzebne żadne mody, co nie będzie powodowało licznych bugów z podniesieniem broni, zbieraniem swojego ekwipunku. Idealna do grania razem z znajomymi.
W razie gdyby mapa nie spodobała się graczom, można ją ewentualnie zmienić.

Pozdrawiam

Negative

Użytkownik
chinool napisał:
Proponuję dodać dużą mapę o nazwie Milton State. Zawiera ona nie za dużo lokacji, jedną sekretną, idealną do zbudowania bazy. Nie są potrzebne żadne mody, co nie będzie powodowało licznych bugów z podniesieniem broni, zbieraniem swojego ekwipunku. Idealna do grania razem z znajomymi.

Pozdrawiam
Jestem za.

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
chinool napisał:

Pozdrawiam
Mapa naprawdę "wow" Gdy tak na nią patrze to nawet na niej można sobie pięknie schować bazę na ziemi a nie w powietrzu :D Idealna mapa jak dla mnie na której na pewno było by co robić.

Status
Zamknięty.
Do góry