[ZAMKNIĘTE]szukam Hosting serwera, dość taniego.

Status
Zamknięty.

CakeForCat

Użytkownik
Styczeń 27, 2015
11
2
18
19
Stanisławice
Klan
odgimbione gimby
Witam, jestem właścicielem pewnego publicznego serwera (nie będę robił reklamy ;)), lecz chodzi on na moim komputerze i ze względu na mojego starszego brata jestem zmuszony do włączania go najwyżej 3-4 godziny dziennie. Gracze czasami są wkurzeni, choć są też gracze stali. Właśnie dlatego poszukuje hostingu 24/7 do unturned. Znalazłem kilka takich lecz są one za granicą i miałbym utrudnione płatności. Wiedząc, iż jest to dość świeża gra to nie znajdę na razie polskiego dostawcy takowych serwerów. Szukałem serwerów uniwersalnych lecz musiałby to by serwer dedykowany, który kosztuje najmniej 150 zł miesięcznie, a na takie rzeczy mnie nie stać. Znalazłem coś takiego jak serwer vps, lecz nie jestem za bardzo obeznany w temacie więc nie wiem czy coś takiego by zadziałało(jest tam jakiś windows server 2012). Widziałem też trochę polskich serwerów które są 24/7 więc jeśli ktoś wie gdzie oni takowy serwer mają (chyba, że też jest zagraniczny to nie), lub widział polski hosting uniwersalnego serwera do gier w granicach 200 zł rocznie, albo wie co to ten serwer vps i pomógł by mi go wybrać oraz skonfigurować do grania w unturned proszę o pomoc. Z góry dzięki.

torek7

Użytkownik
Marzec 25, 2015
1
0
16
Możesz pytać na Firehost, ogólnie na spokojnie znajdziesz coś solidnego do stówki.
Może i o wiele drożej, ale tak na prawdę jest to całkowicie pozbawione sensu.

Status
Zamknięty.