[Zamknięty]Co do mojego bana na serwerze Polskiej Chaty...

Status
Zamknięty.

Martin31

Użytkownik
A więc od czego tu zacząć na serwerze Pl6 jechałem z kuzynem pojazdem do naszej bazy nagle napotkaliśmy Zabiego który mi strzelił headshota to jeszcze zrozumiałem kuzyn go przejechał jeszcze ziomek żyje potem kuzyn go zaczoł strzelać do niego z pm a Zabi nadal żyje i potem obydwoje zgineliśmy bo Zabi go zabił zwykłym coltem nazwał go hackerem a Zabi nam już groził banem przez całą cholerną jedną godzine więc napisałem w nie pamiętam jakim to było zdaniu ..Idioto.. potem Zabi napisał że pójdzie z tym do Szobu ja na ts3 też wbiłem aby to wyjaśnić ale Szobu trzymał strone Zabiego zresztą nie wiedziałem że on jest z Administracji w grze był jak zwykły gracz dostałem za to bana na 3 dni za powiedzenie do niego ..idiota.. Rozumiem że szobu trzymał jego strone tak Admin ma zawsze racje ale bez przesady on powinien został przejechany i to nie mógł być lag ponieważ ziomek nas jakoś zabił a my jego nie czyż nie ??? i tu chce coś dodać do właściciela wszystkich serwerów Polskiej chaty

Masz świetne serwery ale uważaj kogo dajesz na Administracje ;)

Z drógiej strony dziękuje i sory za orto jak coś tam będzie źle ;) pozdrawiam ^^

dowodów [zdjęć] co do tego wydarzenia nie mam ale mam tylko jak pisaliśmy :/

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Podaj godz/datę/serwer sprawdzi się w logach jak to było z wyzwiskami. Jeżeli wyzwiska nie były jakieś spore to ban zostanie skrócony nawet jeżeli dostałeś powód "obraza administratora" z powodu iż zabi w chwili gdy go obrażałeś nie miał rangi i był jak zwykły gracz.

szobu96

Stary wyjadacz
Zasłużony
nie ma hacków na niesmiertelność czy na zwiększenie dmg z broni , nas VAC nie pozwala na takie coś graczą.
Jedyne osoby które mają komende god mają na czacie kolor czerwony

Z

Zabi

Po pierwsze co to ma do rzeczy czy jest czy nie jest, jeśli jest KATEGORYCZNY ZAKAZ UŻYWANIA PRZEKLEŃSTW NA SERWERZE I FORUM. Po drugie dostałeś z shadowstalkera head-a, a twój kolega padł z avengera. Wszystkie 100%. Po 3 mam zerowy odrzut nie zginąłem od 2 tygodni wiec full exp, strzelam do was jak do kaczek. Po czwarte idiota to chyba nie było wszystko ;) bo taki magiczny przycisk f12 robi ss-a na steam i chetnie ci przypomnę co mówiłeś. SS:https://steamcommunity.com/profiles/76561198222613928/screenshots/tak więc nie marnujcie swojego i mojego czasu ok?

Z

Zabi

Btw. Przejechales .eco ja stałem na wzgórzu jak mnie zawołał więc nie wprowadzaj nikogo w błąd

Z

Zabi

Analizuje tą wypowiedź po raz 3 i nasuwa się kolejny błąd. Osoba która przeżyła w samochodzie, owszem pobiegła do mnie ale nie oddała nawet jednego strzału. Wyglądało to tak jak by mnie nawet nie widziała więc hmmmm jak nie strzelacie to nie piszcie na mnie skarg że mam cheaty i nie ginę. ; )

Martin31

Użytkownik
Zabi napisał:
Btw. Przejechales .eco ja stałem na wzgórzu jak mnie zawołał więc nie wprowadzaj nikogo w błąd
Po pierwsze jeżeli droga o dla cb wzgórze to nwm co masz z mózgiem po drógie Wiktor w cb trafił 10 razy ulepszonym Pm nie musisz zmyślać ;)

Martin31

Użytkownik
szobu96 napisał:
nie ma hacków na niesmiertelność czy na zwiększenie dmg z broni , nas VAC nie pozwala na takie coś graczą.
Jedyne osoby które mają komende god mają na czacie kolor czerwony
Szobu może i nie ma może i jest wiktor w niego dosłownie wjechał i zaczoł do niego strzelać ;) to po pierwsze po drógie Zabi go zabił coltem a mnie shadowstalkerem i jeszcze powiedz że to był lag .... gdyby to był lag to by wszyscy stali w miejscu i pewnie by mnie wyrypało z serwa ...

szobu96

Stary wyjadacz
Zasłużony
nie znam powodu , może kogoś innego przejechaliscie , może sytuacja inazej wyglądała , ale po prostu zabi nie może być niesmiertelny i nie może zmienic dmg broni

Martin31

Użytkownik
Zabi napisał:
Analizuje tą wypowiedź po raz 3 i nasuwa się kolejny błąd. Osoba która przeżyła w samochodzie, owszem pobiegła do mnie ale nie oddała nawet jednego strzału. Wyglądało to tak jak by mnie nawet nie widziała więc hmmmm jak nie strzelacie to nie piszcie na mnie skarg że mam cheaty i nie ginę. ; )
A jeszcze coś jeżeli ty stałeś na wzgórzu to ja jestem Adonis

Martin31

Użytkownik
szobu96 napisał:
nie znam powodu , może kogoś innego przejechaliscie , może sytuacja inazej wyglądała , ale po prostu zabi nie może być niesmiertelny i nie może zmienic dmg broni
Ale to nie oznacza Szobu że Zabi nie zginoł on powinien zginąć wiktor go trafił 10 razy ;)

Artuan

Użytkownik
Aż mi się nie chce poprawiać orto, bo to żałosne.

Martin. Zabi nie zginął, bo nie strzelaliście do niego.
Nie wnikam do kogo strzelał wiktor, ale przypomnij sobie stan broni oraz stan skillów wiktora. Weź pod uwagę, że Zabi ma full armor zawsze na 100%, bo naprawiamy go, plus skille wykokszone ;) A nacisnać 3 i uzyc bandaża albo cos w ten desen nie jest trudno.

Martin31

Użytkownik
Artuan napisał:

Nie wnikam do kogo strzelał wiktor, ale przypomnij sobie stan broni oraz stan skillów wiktora. Weź pod uwagę, że Zabi ma full armor zawsze na 100%, bo naprawiamy go, plus skille wykokszone ;) A nacisnać 3 i uzyc bandaża albo cos w ten desen nie jest trudno.
A więc pozwól że wytłumacze jeszcze raz jak zas nie kumaty -.- Wiktor sam miał ulepszone skile i miał wykokszoną broń więc pisz tak jakby miał zaprzeproszeniem gówno to że Zabi miał na 100% eq to i tak nie oznacza że nie powinien zginąć po drugie Zabi nie używał żadnych bandaży skąd wiem bo widziałem może i nie mam dowodów na to ale poprostu widziałem bo trzeba jednak poczekać 30 sec na respa czyż nie ??

Martin31

Użytkownik
Artuan napisał:

A jeszcze coś Wiktor też miał 100 % ^^

Martin31

Użytkownik
Artuan napisał:

Na orto to jesteś dobry jeszcze ci zresztą brakuje czytanie ze zrozumieniem ;) Napisałem ..WIKTOR STRZELAŁ DO NIEGO ULEPSZONYM NA FULL PM..

Status
Zamknięty.
Do góry