[Zamknięty]Serwery i nie działające komendy

Status
Zamknięty.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
795
209
78
Klan
Konfederacja
Chciałem tym tematem zwrócić uwagę na problem nie działających komend. Strasznie to wnerwia. Chciałem sobie pograć (ostatnio mam tak raz w tygodniu) od rana, a tu lipa. Co z tego, że pobiegam po mapie, jak i tak /home nie wpiszę? Troszkę to wkurza. Napisał bym dosadniej, ale nie wypada rzucać mięsem tak publicznie.

Czy nie ma możliwości, aby do pluginu resetującego automatycznie serwer dodać sprawdzanie komend i następnie kolejny restart jeśli nie działają? Lub ewentualnie, czy jakiś Root nie mógłby dostać możliwości resetowania serwera manualnie? Ktoś kto wbijałby np. przed robotą na minutę i sprawdzał? Chyba jest to możliwe, ale nie wiem. Pytanie w sumie do Dzonego.

Naprawdę chcę zapewnić, że brak komend jest tak bardzo denerwujący jak komar, gdy już leży się w łóżku. Ja cały czas czuję niepewność po restarcie xd Czy się pojawią komendy, czy może jednak ich nie będzie?

No pewnie, że survival lepszy bez komend, ale bez presady. Jakbym nie chciał /home'a to bym sobie łóżka nie stawiał i tyle.

Dzony, da się coś z tym zrobić? Wiem, że próbowałeś już kilka razy, ale może kurde jest coś czego jeszcze nie robiłeś?

Status
Zamknięty.