[Zamknięty]Winter Peaks

Status
Zamknięty.

Vsq

Stary wyjadacz
Zasłużony
Ciężkie czasy nastały na Winter Peaks. Z każdym rokiem zimy stawały się mroźniejsze i ostrzejsze. Zmusiło to mieszkańców do wyjazdu w kierunku lepszych miejsc do życia na czas zimy. Nie każdy potrafiłby wytrzymać w takich warunkach. Mroźne wiatry wiejące od strony gór przeszywają nawet najmocniejszych ludzi. Przez puste zaśnieżone ulice wieje mroźny wiatr i zostawia za sobą coraz to większe zaspy śniegu. Nieliczne osoby pozostały w Winter Peaks. Pobliska elektrowania musiała obniżyć swoją wydajność, dlatego też niektóre budynki nie posiadają prądu a co za tym idzie ogrzewania. Każda osoba na tych ziemiach walczy o przetrwanie w poszukiwaniu jedzenia, ubrań i rzeczy potrzebnych do ogrzania się. Legendy głoszą, że w różnych zakamarkach tego pustkowia można znaleźć kawałki map dzięki, którym można znaleźć ukryte schrony wojskowe i bunkry pełne wyposażenia do przeżycia w tych warunkach. Mieszkańcy zostali zmuszeni do zabrania większości sprzętu z miast, lecz to co zostało wyżej w ciężko dostępnym terenie jest niemal nieosiągalne dla zwykłego śmiałka, który w samej bluzie będzie chciał się przedostać w okolice gór i zapuści się głęboko w las. Eksperymenty na ludziach prowadzone przez wojsko wymknęły się z pod kontroli, w okolicach bazy wojskowej tutejsi mieszkańcy spotykali zmutowanych naukowców. Bezduszne istoty, które są rządne jedynie pożywienia. Każdy z was musi przetrwać... Musi...
Tak, więc nadszedł moment na długo oczekiwaną i zapowiadaną mapę. Przy współpracy z Wojaksonem, tworzymy prawdziwe cudeńko. Takiej mapy jeszcze społeczność Unturned nie widziała. Uderzamy głównie w grę mocną survivalową i również tak tą grę przerobimy, żeby ona była nad tyle trudna, żeby gracze nie biegali z łapkami i nie zabijali graczy w pełnym wyposażeniu i wice wersa, żeby gracz, który wyposażył się w mnóstwo trudno dostępnych itemów nie tracił amunicji na zwykłego knypka z fujarą na wierzchu. Sama mapa będzie składała się z licznych zagadek, ukrytych bunkrów prepersów a do owych bunkrów będą specjalne mapy dzięki którym traficie do celu! ;)
Stawiamy na hard survival. Mapa jest podzielona na 2 części. Jedna to jest strefa, gdzie znajdują się miasta, większe obiekty, lotnisko, itp. W tej strefie przedmioty typu Maplestrike, Grizzly, Alicepacki, Apteczki, Granaty, Amunicja itp. Są nie do zdobycia. Szansa na znalezienie tego typu rzeczy będzie minimalna ze względu na to, żeby ludzie chodzili w kierunku wysoko położonych lokacji. W planach jest ukrycie kilku bunkrów, stworzenie bazy wojskowej głęboko w górach, wykonanie kilku jaskiń, wykonania obozowisk i tym podonych rzeczy.

Każdy z nas na pewno zna noc jaka występuje na obecnej PEI prawda? Lekko szarawa mapa gdzie nawet latarka ani noktowizor nie jest potrzebny. U nas będzie tak samo? O co to nie. Wyjeżdzamy na pełnej parze w totalną ciemność. Bez latarki nikt sie nie ruszy, albo nie zapali auto w samochodzie do wpadnie do wody ;). Noc ma być nocą a nie przymusową zmianą dnia.
Jak każdy może się domyśleć chcemy również postawić na inną rozgrywkę między Gracz-Gracz, żeby nie było niepotrzebnego strzelania do każdego napotkanego gracza, tworzenia grup osób, które będą musiały przetrwać na tym terenie. Szczerze nie lubie sytuacji kiedy nowy gracz biegnie do mnie i nawala mnie z łapki, bo ja mam młotek w rece i plecak a on tego nie ma. Spawny postaci będą tak ustawione, że będzie możliwość pojawienia się tylko w miastach. Chcesz itemy? Poszukaj ubrań i idź w góry. Tylko polecam zabrać ze sobą jedzenie, bo znaleźć coś w górach podczas snieżycy też będzie wyzwaniem nawet dla doświadczonego gracza ;)
Również stawiamy na własne obiekty, bronie, pojazdy, dźwięki. Jeżeli nie znacie jeszcze Wojaksona, to mogę wam powiedzieć, że robi on świetnie obiekty i modele broni. Jak możecie zauważyć na zdjęciu powyżej to jego taki mały kałach na szybko (jak on to mówi :D). Na ten moment czekamy na sugestie od strony graczy co by chcieli zobaczyć na mapie, każdy obiekt, budynek, broń, jesteśmy w stanie wykonać i dodać to na potrzeby mapy. Również będzie możliwość dania nam Donate'a, dzięki czemu każdy nick dontatora pojawi się na specjalnie tablicy w specjalnym miejscu ;)..

Tak więc czekamy wasze propozycję a więcej informacji i zdjęcia już wkrótce! ;)

Wojakson

Dobrze znany
Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, żeby mapa była dużo bardziej wciągająca niż PEI. Jeszcze dużo pracy przed nami i tylko chcę powiedzieć, że Wy też jesteście bardzo ważną częścią tego projektu. Ze wsparciem ludzi i widocznymi chęciami użytkowników do grania na tej mapie, mamy dużo większy zapał i chęć tworzenia projektu. Trzymajcie za Was kciuki, my za siebie również będziemy trzymać :p. Pozdro!

Vsq

Stary wyjadacz
Zasłużony
będziemy bardziej stawiać na realizm i bronie które posiadają ludzie w okolicach alaski. MG36 na jelenie <3.

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Nic nie szkodzi ze MG36 jest na jelenie, broń to broń a każda się liczy w świecie zapanowały mrozy itp ;* właśnie takich normalnych broni jest mało...

Wojakson

Dobrze znany
@UP
Chyba ciutkę nie zrozumiałeś ironii. Owszem, broń to broń i każda się liczy, ale ludzie żyjący w mroźnych klimatach i podczas apokalipsy zombie nie wyciągnęli z piwnicy wojskowej broni automatycznej tylko właśnie bardziej karabiny samopowtarzalne, broń białą. Tego typu rzeczy. I na tym staramy się skupić :).

J

JuliuszPL

Mam propozycje efektu dla np.Laboratorium lub bazy militarnej .Jezeli ktos gral w fallout to czasami slychac bylo dzwiek liczniak geigera mozecie to dodac ? :D

Przepraszam za ortografie ale angielska klawiatura :(

Wojakson

Dobrze znany
Hmmm, trzeba nad tym pomyśleć, czy jesteśmy w stanie dodać odgłosy otoczenia. Jeżeli jest taka możliwość, to mam masę pomysłów co będzie można dodać :p.
Póki co, malutkimi kroczkami zbliża się coś na co zdecydowanie warto czekać... Stay tuned!

Vsq

Stary wyjadacz
Zasłużony
Warto czekać mogę tylko powiedzieć, że związku z tym, iż nelson wypuścił safezony to mamy zamiar zrobić obiekt metra gdzie gracze beda mogli handlowac itp ;)

Vsq

Stary wyjadacz
Zasłużony
Wojakson z braku czasu odpuści nieco z obiektami, lecz ja sie nie podam i wykonam mapkę na obiektach Nelsona i fifsa, więc jakie rzeczy chcecie mieć na mapie? :D Nazwy miast? Wiosek? Rzek? :>

Status
Zamknięty.
Do góry