Zmiana cen rakiet i c4.

Jasille

Użytkownik
Witam tak jak w temacie propnuje zwiekszenie ceny c4 i rakiet, nie jest to normalne aby c4 kosztowalo mniej niz 2 explosivy, wliczajac w to cene reszty skladnikow potrzebnych na wytworzenie nie oplaca sie nawet tego zbierac tylko kupywac same c4 tak samo w przypadku rakiet robi sie ja z 3 explo, gdzie explo w sklepie kosztuje 500, a rakieta 1000, wiec to sie raczej nie trzyma kupy, ewentualnie zablokowanie mozliwosci kupywania tego, jedni poswieca czas na budowe bazy, a przyjdzie ktos kto wyda sobie 100 zl w punkty i bazke skasuje na 100 rakiet ;p

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Juz tyle razy były zwiększane ze juz nawet nie wiadomo co jest 5 jestem pewien ze taniej wychodzi kupywanie itemek po itemku na ceki

Jasille

Użytkownik
Juz tyle razy były zwiększane ze juz nawet nie wiadomo co jest 5 jestem pewien ze taniej wychodzi kupywanie itemek po itemku na ceki
No nie ;d, c4 kosztuje 900 punktow a koszt samych explo to 1k, dodaj to tego klej za 250, metal na wire(bo nie jestem pewny czy wire`a mozna kupic) i wychodzi prawie cena dwoch c4 patrzac, ze mozna je dostac po 900 ze sklepu ;d

Axili

Użytkownik
No nie kolejny. Nie jestem za zwiększeniem cen bo na samą bazke na 3x3x3 trzeba wydać (nie licząc walenia szaf) no może z 12 k zależy ale nawet jeżeli to tak samo jak w poprzednim takim temacie co mają powiedzieć osoby f2p które mają ile 30$ za 15 min? A 1 rakieta kosztuje tysiąc...

Robal

Stary wyjadacz
No nie kolejny. Nie jestem za zwiększeniem cen bo na samą bazke na 3x3x3 trzeba wydać (nie licząc walenia szaf) no może z 12 k zależy ale nawet jeżeli to tak samo jak w poprzednim takim temacie co mają powiedzieć osoby f2p które mają ile 30$ za 15 min? A 1 rakieta kosztuje tysiąc...
zawsze myslalem ze ta gra polega na farmieniu itemkow na mili itd a nie kupowaniu ich w sklepie z przedmiotami, cale zycie w bledzie

Axili

Użytkownik
zawsze myslalem ze ta gra polega na farmieniu itemkow na mili itd a nie kupowaniu ich w sklepie z przedmiotami, cale zycie w bledzie
jak chcesz zeby cie raidowali z wyfarmionych itemkow, idz na vanilki a nie grasz na serverze ktorego wlasciciel nawet jak pracuje to pieniedzy z swojej real pracy nie laduje w server tylko ludzie funduja server na ktorym graja a jakby nie bylo korzysci z dotacji servera nikt by tego nie robil

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
jak chcesz zeby cie raidowali z wyfarmionych itemkow, idz na vanilki a nie grasz na serverze ktorego wlasciciel nawet jak pracuje to pieniedzy z swojej real pracy nie laduje w server tylko ludzie funduja server na ktorym graja a jakby nie bylo korzysci z dotacji servera nikt by tego nie robil
tu ci rację przyznam ale z tym "jakby nie bylo korzysci z dotacji servera nikt by tego nie robil" znam takie osoby co robią to dla pasji moze nie w uncie ale w cs:go albo 1.6

Do góry