zmiana kitu sponsor dokladnie cooldown

Jaki cooldown powinien byc kit sponsor

• Ilość głosów
    17

catshorror

Dobrze znany
Legenda
wiem wiem duzo bylo postow dotyczacych zmian tych op rang sponsor, ale chyba nie widzialem ,zeby bylby najzwyczajniej w swiecie post dotyczacy cooldownu kit sponsor . Proponuje zmienic cooldown do kit sponsor na 2h albo 1h czy inny , niech graczy zadycyduja :) . Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Axili

Użytkownik
Jak dla mnie trochę przesadziłeś i jak już to tylko ten pierwotny kit sponsor jak ktoś nie wie sponsor ma mega duzo innych kitow typu Blunt czy armor ale one nie są takie op jak sponsor myślę że nie sam heart jest op ale ten vertical cross scope 3 magi i spec ops helmet są mega op ja zagłosowałem na 40min ale jak dla mnie 20, max 30min

catshorror

Dobrze znany
Legenda
XD co ma piernik do wiatraka
nie rozuiem o co chodzi Ci z tym porownaniem ... poprostu tlumacze ci ze ten kit i tak jest troszku do niczego a ludzie z sponsorem korzystaja z niego bo hello free heart prawie full ( a ogolnie jaky go nie bylo to moim zdaniem ludzie by tez nie narzekali ) a tak to ./vault sponsor i wszystkie guny fajne na nim , wiec coooldown moglby byc wiekszy by przynajmniej na pei np nie latali z samymi heartami ...

Do góry