Zniszczenie pojazdu

Status
Zamknięty.
Nick oskarżającego: Peter Purker (Kurzu)
Nick oskarżonego: Mike hill (Robcio), Tytus Bomba (placek), Lea cortez (miodek) i dwie inne osoby niestety nie znam nicków
Powód napisania skargi: Po nieudamyn napadzie na graczy w którym zginołem ja i mój kolega co jest widoczne na nagraniu zostaliśmy przeniesieni na szpital w trakcie oczekiwania na wyjście ze szpitala dostałem wiadomość od innego gracza ( Yoda ) że czwórka graczy i jedna osoba dodatkowa (która się timuje z nimi i siedzi na discordzie bez jednej grupy) zniszczyła mój pojazd czyli chellenger SRT niebieski . Niestety na nagraniu jest pokazane tylko rozwalone auto czyli już po fakcie, wiec logicznie poczekałem 15 minut jak to jest podane w regulaminie i udałęm sie na farmazony w celu odzyskania pojazu ale był już zniszczony . W tym samym dniu dostałem BANA na dwa dni za RDM który przeprowidziłem na nich z powodu zniszczenia mojego pojazdu
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]:

Miodeczek

Stary wyjadacz
Pamiętam że można było kiedyś rozwali jak osoba napadana uciekała. Ale nwm czy nadal tak jest

Jeden z przykładów wyżej XDD

Tachanka

Administrator Forum
Członek Załogi
Administrator Serwerów
Programista/Kreator
Po pierwsze od kiedy ma sie prawo rozwalania aut poza czerwona hmm?? , tego co wiem to mozna je ukrasc stilkami ale nie rozwalic , rozwalac auta mozna na czerwonej strefie
9. Niszczenie opon, aut itd. w celu innym, niż rabunkowy lub podczas napadu/obrony/pościgu/zatrzymania zabronione. Ban od 1h przy pierwszym razie do 3 dni, aż do perma przy następnych.
skarga odrzucona choc osobiscie zmienilbym ten punkt zeby zakazac niszczenia tak aut. uwazam ze nie powinno byc to dozwolone.Ta skarga moze przyniesie zmiany w regulaminie

Status
Zamknięty.
Do góry