Unturned 2 Publiczna Beta

8

Publiczna beta już dostępna!

Każda osoba która posiada przedmiot Experienced Beret w starej wersji gry może uzyskać dostęp do Unturned II. Z czasem wymagania dotyczące dostępu do 4.x będą stopniowo obniżane, ponieważ gra jest cały czas dopracowywana. Jeżeli jesteś właścicielem beretu powinieneś zobaczyć w ekwipunku przycisk “Claim Access”.

Jeśli posiadasz przynajmniej 2400 godzin w wersji 3.x (i posiadasz pomarańczowy beret) wejdź do Unturned > Inventory i w lewym dolnym rogu nad przyciskiem “stockpile” powinien być przycisk “Clam Unturned ll acces“.

Po wykonaniu tej czynności, w Twojej bibliotece Steam powinna pojawić się nowa gra Unturned II.

Można też postawić testowy serwer, niedługo edytuje post i tutaj podam ip/port

8
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Runo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Runo
Gość
pomarańczowy beret nie złoty
:) _ViHi_ (:
Gość
Nic w tej becie ciekawego nie ma
Zero Skila
Gość
Tam coś ciekawego jest na tym unitrned 2?
Barti_PL
Gość
Tam coś ciekawego jest na tym unitrned 2?

Nie

mariowarrior
Gość

dzonyloker napisał dzonyloker Opublikował nowy post na blogu Publiczna beta już dostępna! Każda osoba która posiada przedmiot Experienced Beret w starej wersji gry może uzyskać dostęp do Unturned II. Z czasem wymagania dotyczące dostępu do 4.x będą stopniowo obniżane, ponieważ gra jest cały czas dopracowywana. Jeżeli jesteś właścicielem beretu powinieneś zobaczyć w ekwipunku przycisk "Claim Access". Jeśli posiadasz przynajmniej 2400 godzin w wersji 3.x (i posiadasz pomarańczowy beret) wejdź do Unturned > Inventory i w lewym dolnym rogu nad przyciskiem "stockpile" powinien być przycisk "Clam Unturned ll acces". Po wykonaniu tej czynności, w Twojej bibliotece Steam powinna pojawić się nowa… Czytaj więcej »

Kapitan Bomba
Gość
Pograłem chwile, zrobiłem host serwer, postrzelałem się z teamem, ŚREDNIE

To beta nic dziwnego ze średnie