Synchronizacja rang serwerowych z discord i forum
 • 597
 • 2
Jeśli posiadasz vipa, donatora lub legendę na naszych serwerach to możesz otrzymać też rangę na discord i forum.

Prawidłowa synchronizacja rang zajdzie tylko, gdy połączymy nasze konto forum z kontem steam oraz discord i dołączymy na nasz oficjalny discord https://discord.unturned.pl
Synchronizacja nie działa w czasie rzeczywistym. Cały proces może zając do 6h. Można go trochę przyśpieszyć wpisując !ranga na kanale #bot-spam

Co właściwie się dostaje?

Discord:
Inny kolor nicku dla każdej rangi

Forum:
Znaczek rangi przy każdym napisanym poście
Inny kolor nicku dla każdej rangi
Vip - zmiana nicku co 30 dni
Donator - zmiana nicku co 14 dni
Legenda - zmiana nicku co 7 dni

Z czasem dojdą inne udogodnienia, zawsze też można dać propozycję :)


Znaczek rangi przy każdym napisanym poście

Kolejną nowością jest to, że na każdym profilu...

Zmiana mapy na serwerze PL2 - Rio de Janeiro

 • 760
 • 8


dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Mapa Candyland nie cieszyła się dużym powodzeniem dlatego postanowiliśmy zmienić mapę na Rio de Janeiro.

Przy okazji zrobiony został wipe serwera - postacie, wirtualne garaże, vaulty i wszystkie budynki z mapy zostały usunięte.

Serwer jest już odpalony, znajdziecie go na liście serwerów (serwer PL2) lub dołączyć można bezpośrednio przed ip i port:
Ip: serwer.unturned.pl
Port: 27020

Kontynuuj czytanie oryginalnego wpisu na blogu.

Unturned 2 Publiczna Beta

 • 1205
 • 8


dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Publiczna beta już dostępna!

Każda osoba która posiada przedmiot Experienced Beret w starej wersji gry może uzyskać dostęp do Unturned II. Z czasem wymagania dotyczące dostępu do 4.x będą stopniowo obniżane, ponieważ gra jest cały czas dopracowywana. Jeżeli jesteś właścicielem beretu powinieneś zobaczyć w ekwipunku przycisk "Claim Access".

Jeśli posiadasz przynajmniej 2400 godzin w wersji 3.x (i posiadasz pomarańczowy beret) wejdź do Unturned > Inventory i w lewym dolnym rogu nad przyciskiem "stockpile" powinien być przycisk "Clam Unturned ll acces".

Po wykonaniu tej czynności, w Twojej bibliotece Steam powinna pojawić się nowa gra Unturned II.

Można też postawić testowy serwer, niedługo edytuje post i tutaj podam ip/port

Kontynuuj czytanie...

[Survival] Wipe serwerów w Sobotę

 • 788
 • 8


dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Tak jak zostało kilka dni temu napisane na forum, wipe serwerów survival odbędzie się w najbliższą sobotę (06.07.2019r.) o godzinie 14.00

Stan monet, rangi i to co trzymacie w vaultach nie zostanie usunięte.

Serwer PL2 był od jakiegoś czasu wyłączony ale po wipe odpalona zostanie na nim mapa Candyland którą można zobaczyć na warsztacie steam - link

Niedawno został też odpalony nowy serwer PL5 który posiada Rust mod. W sobotę zostaną na nim wprowadzone kity na exp oraz lekko zwiększony loot.

Wszystkie serwery otrzymają nowy plugin (efekt) który pozwala sprawdzić wszystkie dostępny kity. Po wpisaniu /kits możemy wybrać który kit chcemy lub przewijać listęDużo ludzi...

[RolePlay] Nowy system zniszczeń i blokada multikont

 • 1276
 • 18


dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Wszystkie pojazdy lądowe, latające i pływające w Unturned mają jeden duży problem. - można je bardzo łatwo rozwalić. W szczególności helikoptery, gdzie mały błąd powoduje utratę sporego majątku. Od teraz każdy pojazd na naszym serwerze roleplay, przed totalnym zniszczeniem traci możliwość poruszania się, tzn. odpadają koła, wycieka całe paliwo i akumulator zostaje wyładowany. Żeby dokładnie pokazać jak wygląda cały proces, nagrałem filmik:


Kolejną zmianą jest system zapobiegania tworzeniu multikont które chcą niszczyć rozgrywkę innym graczom na serwerze. Działa to tak, że każda nowa osoba nie może wyjąć broni palnej przez pierwsze 4 godziny pobytu na serwerze. Po przekroczeniu 4 godzin wystarczy wyjść/wejść na serwer i broń jest odblokowana.

Nowości:

 • Nowy...

[RolePlay] Prawo Jazdy i ekonomia serwera

 • 2406
 • 55


dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Od teraz na terenie szpitala, każdy może rozpocząć swój kurs prawa jazdy! Przedstawmy kilka informacji na ten temat. Każda próba kosztuje 500 monet, które pobierane są z konta. Na mapie widzimy swój znacznik do którego mamy się udać, po wjechaniu pojawia się kolejny i kolejny... Aby rozpocząć kurs musimy wpisać /egzamin na terenie szpitala. Po ukończeniu dostajemy 24 punkty które możemy tracić za mandaty drogowe. Spadek do 0 punktów spowoduje utracenie prawa jazdy, ale spokojnie bo egzamin można zdać ponownie :). Swoje prawo jazdy możemy sprawdzić komendą /pj (skrót od prawo jazdy)

Sugerując się postami na forum i wiadomościami jakie dostaję prywatnie, wykonałem kilka zmian w cenach skupu i zarobkach na serwerze. Wszystko opisane niżej.

Nowości:

 • Prawo Jazdy
 • Komenda /egzamin - działa tylko na terenie szpitala...

Aktualizacje statusu

Chciał bym wiedziec za co bana dostali Josseph , Louis . Walter mokotów ?
Zapraszam na srednice po nowe ciuszki
Hejka, skad wziac kase na kilof?

Statystyki forum

Tematy
8999
Posty
89602
Użytkownicy
7232
Ostatni użytkownik
NiezłyBan

Partnerzy

Polub nas!