Status
Zamknięty.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Witam dzisiaj będąc zatrzymany za "utrudnianie pracy policji" nowy policjant Adrian Spejson Puchacki wiózł mnie na komendę pomijając to że nie mogłem się z nim dogadać że nie mogę wsiąść do radiowozu jak byłem skuty (Mógł mi chociaż otworzyć drzwi) pomijając też że jechał po trawie i na około mapy kiedy dotarliśmy na komendę po bez skutecznej jak widać "rutynowej kontroli" pan Adrian chciał mnie skuć jeszcze raz dałem się mu skuć kiedy był zajęty "Respieniem auta (/gadd <--- profesjonalne RP) " użyłem wytrychu do uwolnienia się z kajdanek kiedy odblokował auto (kluczykami otworzył auto zostawił je w stacyjce i nie zwrócił na mnie uwagi wsiadłem do auta po niecałych 150-200 metrach dostałem kicka auto miało z tego co pamiętam 20-30% i gdy kochany komendant mejdi mnie kicknał auto wjechało w drzewo i wybuchło dostałem bana za brak odgrywania RP? gdzie nie odgrałem RP? i jakim prawem mejdi mi mówi że mam oddać pieniądze za mercedesa.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Ja zostałem zajebany pomimo całkowitego poddania się. Gówno mu zrobisz takie są realia jak masz nagranie że cię kicknęli to możesz coś z tym zrobić ale najlepiej chyba do dżonego na pw napisać bo skargą na policjanta traktuje się jak powietrze.

W logach jest to że zostałem kicknięty było to nie dawno jakieś max 20-15min temu chyba że logi magicznie znikną i nie chodzi mi oto żeby policja "dostała ojeb od dzonego czego i tak nie będzie" a raczej chciałbym unbana i wolalbym bycie poszukiwanym XD..

Jak te nowego krawężniki mnie non stop spajują i to nawet widać bo fps mi spierdalają cały czas a ładnie ich o logi poproszę to jakoś nic im się nie chcę pisać. Ostatnio była sytuacja że nas gonili zgubiliśmy pościg schowaliśmy się w jednej z naszych posiadłości. Mamy w niej one-waye wszędzie a poza tym poleciał nakaz nie zbliżania się do okien. Dodam że przez ten cały czas nas lagowało (spadki po 20-30 fpsów , regularnie). I co się okazuję panowie policjanci stoją na drodze obok naszego domu i patrzą się idealnie w pokój w którym siedzimy. Piękne RP by 2 jebane bambole w mundurach.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Jak te nowego krawężniki mnie non stop spajują i to nawet widać bo fps mi spierdalają cały czas a ładnie ich o logi poproszę to jakoś nic im się nie chcę pisać. Ostatnio była sytuacja że nas gonili zgubiliśmy pościg schowaliśmy się w jednej z naszych posiadłości. Mamy w niej one-waye wszędzie a poza tym poleciał nakaz nie zbliżania się do okien. Dodam że przez ten cały czas nas lagowało (spadki po 20-30 fpsów , regularnie). I co się okazuję panowie policjanci stoją na drodze obok naszego domu i patrzą się idealnie w pokój w którym siedzimy. Piękne RP by 2 jebane bambole w mundurach.
Magia ale josef nie róbmy offtopu poczekam na dzonego o ile się w ogóle wypowie :) *Znając życie po prostu zdejmie mi hajs za mercedesa z konta..*

Status
Zamknięty.
Do góry